Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Figaro napisał:

I co, weekend minął, gra się podoba czy nie?

Przeszedłem wszystkie soulsy prócz III i dla mnie najlepsza gra FS na ten moment. Tyle tylko że ja wielkim fanem ich gier Nigdy nie bylem i wyje.banie staminy i levelowania  uważam za plus. Walka super, lokacje i ich wertykalnosc na plus, kozackie ost i walki z bossami rowniez.Jedyny minus na ten moment to jedna bron - aż się prosi o kusarigame czy włócznie oraz za mała brutalność.

Odnośnik do komentarza

O tym jaka to gra za(pipi)ista nie będę pisał bo po co, każdy to wiedział zanim wyszła.

 

Nie podoba mi się chwytanie krawędzi i to, że przed walka z bossem muszę usunąć wszystkie itemy że skrótów bo niechcący przełączam tym krzyzakiem z butelki na jakieś gówna.

To są drobne sprawy techniczne. 

Odnośnik do komentarza

40 śmierci i nadal nie mogę kutasa przejść 

Spoiler

Boss na szczycie zamku. 2 fazy jakoś idą ale zostaje w 3 przeważnie z małą ilością HP i bez wskrzeszenia 

Ehhh to jest chyba ten słynny moment który następuje w każdej grze from. Moment w którym albo zacisniesz zęby i opanujesz do perfekcji mechanikę albo poddasz się:)

Odnośnik do komentarza

Odkryłem, że w grze można biegać! "Oducz się Soulsów mówili, nic nie działa tak samo mówili" no i nie cudowałem, myślę sobie no to taka gra, sobie truchta na spokojnie, nie ma staminy itd. Pierwszy boss ten na koniu, no ubije jakoś, pomalutku xD i coś mi w ekranie ładowania migneło, że tu taka opcja jest, wchodze na walke, sprawdzam, ależ on za.pie.rdala ten Wilk:>:potter: 

Odnośnik do komentarza

Ale z tym konfetti to lipa jest, nie chce mi się tego farmić a jestem w miejscu gdzie byłoby to mocno przydatne 

 

Idol water Mill 

Spoiler

Jest sens się bez tego naparzać w ogóle z tą chinka duchem co sobie tam coś brzdęka na instrumencie? Niby coś tam jej robię ale minimalnie 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, messer88 napisał:

Ale z tym konfetti to lipa jest, nie chce mi się tego farmić a jestem w miejscu gdzie byłoby to mocno przydatne 

 

Idol water Mill 

  Ukryj zawartość

Jest sens się bez tego naparzać w ogóle z tą chinka duchem co sobie tam coś brzdęka na instrumencie? Niby coś tam jej robię ale minimalnie 

 

W pewnym momencie bedzie mozna je kupowac u vendora.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, blantman napisał:

40 śmierci i nadal nie mogę kutasa przejść 

  Pokaż ukrytą zawartość

Boss na szczycie zamku. 2 fazy jakoś idą ale zostaje w 3 przeważnie z małą ilością HP i bez wskrzeszenia 

Ehhh to jest chyba ten słynny moment który następuje w każdej grze from. Moment w którym albo zacisniesz zęby i opanujesz do perfekcji mechanikę albo poddasz się:)

 

Panie, ja przy nim chyba z 2-3 godziny spędziłem. W pewnym momencie miałem ochotę pada rozyebać, bo gnój zaskakiwał mnie w ostatniej fazie. Ale jak go w końcu pokonałem, to czułem się lepiej niż po jakiejkolwiek walce z Dark Souls czy Bloodborne'a. 

W ostatniej próbie byłem już tak skupiony że odbijałem wszystko nawet w powietrzu, skakałem mu po głowie jak małpa, petardami po oczach dawałem, no po prostu wszystkie znane chwyty.  :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.