Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Jako długoletni gracz starej daty z nie najgorszym skillem muszę stwierdzić, że Sekiro jest kur.ewsko trudne jak na standardy dzisiejszych ale i starszych gier.

Na NESie łatwiej zabijało mi się  bossów np w Megamanie, Żółwiach Ninja czy Castlevani  i zajmowało mi to mniej podejść niż w Sekiro. Nowa gra FS to standard gier Arcade niezły pożeracz monet by był choć i te bywają prostsze. Szacunek dla FS i dla wydawcy, że nie bali się wydać takiej gry w dzisiejszych czasach.

Naprawdę w tym wypadku nie ma wstydu wystawić tej gry na PT. Przypuszczam, że dla wielu rozgrywka w Sekiro jest po prostu zaprzeczeniem dobrej zabawy przy gierce wideo.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, XM. napisał:

 

  Ukryj zawartość

 

 


Genichiro 
 

 

 

padł za 4 razem. Wyje.bista walka, najlepsza w jakiej brałem udział w grach FS :fsg:


Ja dzisiaj za 7-mym podejściem. Tak, dla mnie to też jedna z ulubionych walk w grach From, pierwsza faza to po prostu balet parry i ataków z obydwu stron. Uwielbiam ten system walki. Dla osób, które nie mogą się przyzwyczaić: na serio walka ma mało z souslsów, grze bliżej do... rythm game. Polecam też nauczyć się cancelować atak deflectem.

Odnośnik do komentarza

Za 4 , za 7. Ja za 47 :shieeet:

 

Anyway czy ktoś ma jakieś rady na (pipi)aną kurew 

Spoiler

O’rin of the Water

Bo do tej (pipi) szło gites majonez ale chyba nadal nie umiem parry bo mnie zaskakuje co chwila. A i chyba nie da rady jej sztaga w plecy mimo tego że to mini Boss? Jeden pasek jej prawie zawsze zawale ale jadę wtedy na ostatkach:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, devilbot napisał:

@blantman

Ona jest dosyć prosta ważne żeby nabić jej poise jak robi podcinkę - podskakujesz neutralnie i jeszcze raz skok żeby się na niej odbić to jej dużo nabija.

Zabita i z 1/4 paska życia bez flaszek wpadłem na bossa chwilę dalej:ragus:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, wet_willy napisał:

Help

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Jak do (pipi) nedzy wejsc do tego NPC gdzie mozna nakarmic karpia... Mam juz przynete itd. Mam zabic Smoka zeby odblokowac przejscie?

 

idol Palace Grounds, idziesz przez budynek na prawo (ta sciezka do bossa), zaraz jak wyjdziesz z budynku to na prawo i za toba jest punkt na dachu

A ja zaluje, ze nie pomeczylem sie z tym waszym bossem. Nawet nie zauwazylem jak go zbilem w ostatniej fazie. Nie wiem czy przyfarcilem czy co, ale praktycznie uzyl 2 atakow i umarl. Nawet nie bylo blyskawic.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bansai napisał:

Skonczone, niesamowita gra.

 

Ostatni boss obok pana na zamku to moje ulubione walki z bossami ever. Finalowa potyczka zbadala solidnie moja prostate, gra zadaje nam pytanie na koncu "nauczyles sie grac w sekiro?" Jesli odpowiedz brzmi nie no to powodzenia :yao:

Ile zajęło przejście? Jest ng+?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...