Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przeciez zeby dostac S za misje nie musisz miec S za styl... Jak zrobisz bez smierci run to masz mnoznik x1.2 wiec wysokie A na koniec wystarczy 

 

Jak najszybciej wykup skille Air Hike Enemy Jump i Exeed Lv3 do tego Aerial Combo B i jakies inne na ziemi i jakis Charge Shoot oraz linka na maxa

 

Otwierasz czyms z Lv3 Exeed jak np R1+Trojkat przyciagniecie Trojkat,Trojkat,Trojkat,Wybicie, Trojkat,Trojkat,Pauza,Trojkat,Kolko,Charge Shot a pozniej zmienisz na inne wariacje Combosa masz S za styl w combosie z automatu

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie no przeszedłem DMC, DMC3, DMC4, DmC, Bayonette, Onimushe 3 - przeważnie na normalach wszystko, bez maksowania, coś tam ogarniam.

Chodzi bardziej o to, że od razu by się chciało orać wszystko - bez poświęcenia grze więcej czasu - ale w tym przypadku tak się nie da ;)

 

Ale coś wyszedłem z wprawy bo wczoraj pograłem 1h, bez auto i mnie ręce bolały już :0

 

Nie chcę włączać automatu bo kurde... szydera... jestem po KH3 ile można mashować 1 przycisk :D

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

 

2 godziny temu, michu86- napisał:

Przez Was w sumie zrobiłem błąd, bo się naoglądałem, naczytałem - i chciałem wparować jak true boss na rewir, a jestem zwykłą pi.peczką a nie Demon Hanterem z piekła.

 

Grać, grać i jeszcze raz GRAĆ. Wprawa przyjdzie sama. 

 

Godzinę temu, wet_willy napisał:

Ale przeciez zeby dostac S za misje nie musisz miec S za styl... Jak zrobisz bez smierci run to masz mnoznik x1.2 wiec wysokie A na koniec wystarczy 

 

 

Wszystko niby ładnie i pięknie, ale są takie misje (8, 10, 12, 18), które mają turbo-wyśrubowany pułap punktowy na S, gdzie nawet mnożnik 1.2 na niewiele się zdaje i wtedy auto-asysta odpada, no chyba że dasz radę pyknąć no damage, wtedy masz jeszcze dodatkowy mnożnik x2. 

Odnośnik do komentarza

Josh jasne to sa misje z duza iloscia gowno mobow ktore padaja od jednego Hita z Devil Breakera wiec nie zrobisz tam combosow dlatego wazne jest robienie wysoko punktowanych Hitow jak najszybciej i Tauntowanie pomiedzy.

 

S w 18 Na Demon Hunter to banal jak sie umie Balroga uzywac to sa ogolnie porady dla Micha nie dla ciebie :P

Odnośnik do komentarza

Problem z ocenami S na niektórych misjach zaczyna się dopiero od Son of Sparda btw, na Devil Hunter próg najwyższej noty jest dosyć niski, z kolei na SoS trzeba mieć już te 5500pkt.. I jeszcze jedna istotna rzecz, bo gra nawet łaskawie tego nie tłumaczy (w ogóle system punktacji jest dziwny i mało klarowny) - niektóre walki lepiej omijać, bo nawet jeżeli się starasz i w trakcie potyczki wyciągasz S, to i tak ogólna średnia za segment etapu może ci spaść. Poza obowiązkowymi kill-roomami lepiej nie wdawać się w opcjonalne starcia, chyba że jest w nich sporo przeciwników na których można dobić minimum do SS lub SSS. 

Odnośnik do komentarza

Ehh nie mogę na S przejść 5 misji na hah. Pier.dolony w doope V i ten jego gowniany system walki, przy walce z koniem dostaje szału że nie zawsze summony wala bossa tylko powietrze. Do tego te puszczanie kulek zwalniających postać - no zawsze mnie kórva trafi z doopy mimo że robię unik. Na dodatek u tego pedala trzeba przejść rundę perfectem bo jest tak kupiasty że z walki nie idzie ponad 5,5k stylisha ogarnac. No S R A M na Ciebie, obyś nigdy więcej nie wrócił w żadnej części. Dante i Nero na hah elegancko wchodzi S rank na koniec etapu po 8k mimo hitow, a tym pędzlem nie idzie. 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, XM. napisał:

Ehh nie mogę na S przejść 5 misji na hah. Pier.dolony w doope V i ten jego gowniany system walki, przy walce z koniem dostaje szału że nie zawsze summony wala bossa tylko powietrze. Do tego te puszczanie kulek zwalniających postać - no zawsze mnie kórva trafi z doopy mimo że robię unik. Na dodatek u tego pedala trzeba przejść rundę perfectem bo jest tak kupiasty że z walki nie idzie ponad 5,5k stylisha ogarnac. No S R A M na Ciebie, obyś nigdy więcej nie wrócił w żadnej części. Dante i Nero na hah elegancko wchodzi S rank na koniec etapu po 8k mimo hitow, a tym pędzlem nie idzie. 

 

Takie troche #mamnadziejezepomoglem teraz uskutecznie bo nie ogarnalem S ranka na DMD V [bo jakos specjalnie nie probowalem nawet jeszcze] ale z tego co widzialem na gifach przegladajac resetera to dobrze stimingowanym Nightmar'em mozna cancelowac te obesrane kulki zwalniajace i wszystkie jego irytuacje ataki. Takze sprobuj troszke przygooglowac/jutubowac ten temat.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, XM. napisał:

Ehh nie mogę na S przejść 5 misji na hah. Pier.dolony w doope V i ten jego gowniany system walki, przy walce z koniem dostaje szału że nie zawsze summony wala bossa tylko powietrze. Do tego te puszczanie kulek zwalniających postać - no zawsze mnie kórva trafi z doopy mimo że robię unik. Na dodatek u tego pedala trzeba przejść rundę perfectem bo jest tak kupiasty że z walki nie idzie ponad 5,5k stylisha ogarnac. No S R A M na Ciebie, obyś nigdy więcej nie wrócił w żadnej części. Dante i Nero na hah elegancko wchodzi S rank na koniec etapu po 8k mimo hitow, a tym pędzlem nie idzie. 

 

Kurde, ja się z Tobą nigdy nie mogę zgodzić co do grania V :) Ok, ma dupne uniki, a jego pokemony nie zawsze atakują skutecznie, ale kolo trzepie tak ogromne ilości punktów stylu bez najmniejszego wysiłku, że jego misje można w większości przechodzić nawet bez mnożnika 2x (czyli de facto dając się dziabnąć nawet na H&H). Poczekaj aż dojdziesz do Dantego, to jeszcze zatęsknisz za tym emo. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Josh napisał:

 

Kurde, ja się z Tobą nigdy nie mogę zgodzić co do grania V :) Ok, ma dupne uniki, a jego pokemony nie zawsze atakują skutecznie, ale kolo trzepie tak ogromne ilości punktów stylu bez najmniejszego wysiłku, że jego misje można w większości przechodzić nawet bez mnożnika 2x (czyli de facto dając się dziabnąć nawet na H&H). Poczekaj aż dojdziesz do Dantego, to jeszcze zatęsknisz za tym emo. 

Wlasnie dante i nero juz mam na hah, ale w połowie gry stwierdziłem że będę wszystko na S po drodze robił i no nie mogę z tym typem, gdzie u chłopaków S rank na luzaku wpada ;(

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, XM. napisał:

Wlasnie dante i nero juz mam na hah, ale w połowie gry stwierdziłem że będę wszystko na S po drodze robił i no nie mogę z tym typem, gdzie u chłopaków S rank na luzaku wpada ;(

 

5 godzin temu, Josh napisał:

Na luzaku misja 8 u Nero albo 12 u Dantego na H&H i S rank? W takim razie jesteś mega hardkorem, bo ja się na nich strasznie męczyłem. 


Lepszej recenzji dobrego i zróżnicowanego systemu walki nie potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Josh napisał:

Na luzaku misja 8 u Nero albo 12 u Dantego na H&H i S rank? W takim razie jesteś mega hardkorem, bo ja się na nich strasznie męczyłem. 

Na luzaku 8 misja na S 6168 stylisha, 12 misji jeszcze nie mailem Dante to się nie wypowiadam na razie. Najbardzoej się boję bodajże 16 i psiaka  bo nie idzie mi z nim kompletnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Psiaka nie masz się co bać, nawet jeżeli zgarniesz hita to nic się nie stanie, bo ta misja jest bardzo łaskawa jeżeli chodzi o punkty stylu. U mnie pykło za pierwszym razem. Bój się natomiast Urizena i jego macek w 12 etapie. Nawet SDT na niewiele się zdaje: 5 yebanych godzin siedziałem na tej misji i uważam to za najtrudniejszy element platyny. Tak czy inaczej szacun za 8 etap, tam też chwilę posiedziałem. 

 

 

 

 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To pociesz się tym, że jak to przejdziesz to dasz już sobie radę ze wszystkim. Wcześniej bałem się misji 18, bo na DMD to był niezły pie'rdolnik i jak to niby zrobić no damage, ale w porównaniu do 12 misji okazało się pryszczem. Ale ten 12 etap... 5 naprawdę trudnych killroomów + Urizen z tym non stop regenerującym się kryształem i nieprzewidywalnymi mackami to najgorsza rzecz ever. Pewnie dasz sobie radę, ale i tak życzę powodzenia oraz stalowych nerwów. 

Odnośnik do komentarza

Tak teraz się zastanawiam - jakich bossów wcisną do BP - kogo obstawianie?

 

W sumie jest ich sporo że co 10 pięter  moga być, ale raczej obstawiam standard co 20 i ostatni na 101.

Jak dopie.rdola urizena na 100 i na 101 drugą formę (a od 80 dmd wejdzie) to PO ZA MIA TA NE. 

 

 

W ogóle coś takiego na resecie  natrafiłem 

"There's a rumor that there's a 'Girl's Night Out' DLC in the works that'll feature Lady, Trish, and Lucia. Comes from a leaker who has been very accurate with leaks before, but .. no confirmation as of yet. 

Outside of that, there's a very *very* high chance that a certain character will become available in either an update or DLC rather soon. Might even be in the Bloody Palace update."

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Wiadomo kto będzie na ostatnim. Urizena obstawiam na 80, Psiak może na 60, Angelo na 40, Goliath na 20, czyli ci najbardziej charakterystyczni bossowie. Artemis, Malphas czy Nidhogg nie są na tyle istotni, żeby wciskać ich do BP, ale jest też opcja, że każdy bohater będzie miał nieco inne zestawienie. Oby, bo nie wyobrażam sobie, żeby walczyć z

 

Vergilem podładowanym DT

jako V. 

 

 

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Kurde może tak być - V będzie miał Goliata Artemis Angelo, tego hóika z m4 i na końcu np. Urizen

Ale mam nadzieję, że jednak będzie dane walczyć z bossami nie przypisanymi w story do postaci - np Angelo - Nero. W sumie już na filmiku z BP widać jak Dante walczy z Goliatem więc może i będzie taka opcja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...