Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

@wet_willy

Tak, DMC jakoś w okolicach 2.0-2.2 mln sprzedał się w pierwszym miesiącu (ostatecznie lądując z 3 mln ltd.), dlatego dokładnie określiłem na premierę (czyli pierwsze 3 dni, tak jak podawał Capcom przy RE7/MonHun/RE2). Jeśli dobrze pamiętam ostatnie dane z ich raportu kwartalnego, to w pierwszym miesiącu oczekują 2.5-3 mln od DMCV.

Capcom zresztą zawsze ładnie podaje wszystkie swoje wyniki, więc w kwietniu się dowiemy jak im poszło :) Też czekam na 6-kę już, ciekawe czy Itsuno przekaże komuś pałeczkę reżysera, bo samemu pewnie zajmie się sequelem do Dragon's Dogmy.
 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hendrix napisał:

@wet_willy

Tak, DMC jakoś w okolicach 2.0-2.2 mln sprzedał się w pierwszym miesiącu (ostatecznie lądując z 3 mln ltd.), dlatego dokładnie określiłem na premierę (czyli pierwsze 3 dni, tak jak podawał Capcom przy RE7/MonHun/RE2). Jeśli dobrze pamiętam ostatnie dane z ich raportu kwartalnego, to w pierwszym miesiącu oczekują 2.5-3 mln od DMCV.

Capcom zresztą zawsze ładnie podaje wszystkie swoje wyniki, więc w kwietniu się dowiemy jak im poszło :) Też czekam na 6-kę już, ciekawe czy Itsuno przekaże komuś pałeczkę reżysera, bo samemu pewnie zajmie się sequelem do Dragon's Dogmy.
 

 

Kazdy kto nie kupil nowki w folii ten pedau, prostak i yebany każul.

 

Hrrr PTFU.

 

Elo. :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na wyższych poziomach trudności ta opcja automatycznych prostych combosów też jest dostępna?

Czy jeśli jest włączona to ocena za misję spada?

 

Pewnie w ogóle nie powinno się na tym grać?

 

Przy mieczu - Nero - w każdym możliwym momencie gazować L2? Żeby jak najwięcej ciosów w combie było mocniejszych? Chodzi o jak najszybsze napełnianie siły miecza : ) - kiedy to robić żeby było jak najbardziej efektywnie.

 

Ja patrzę na Was - to nie wiem... mam poczucie, że jestem beznadziejny w tę grę, nic mi prawie nie wychodzi, dziwnie mi się gra tym Nero ;0

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, michu86- napisał:

Na wyższych poziomach trudności ta opcja automatycznych prostych combosów też jest dostępna?

Czy jeśli jest włączona to ocena za misję spada?

 

Pewnie w ogóle nie powinno się na tym grać?

 

Przy mieczu - Nero - w każdym możliwym momencie gazować L2? Żeby jak najwięcej ciosów w combie było mocniejszych? Chodzi o jak najszybsze napełnianie siły miecza : ) - kiedy to robić żeby było jak najbardziej efektywnie.

 

Ja patrzę na Was - to nie wiem... mam poczucie, że jestem beznadziejny w tę grę, nic mi prawie nie wychodzi, dziwnie mi się gra tym Nero ;0

 

Asysta jest dostępna na wszystkich poziomach trudności, z tym że tak jak piszesz - nieco obniża ilość punktów za misję. Jeżeli tak Ci wygodnie to tak graj, o ile nie celujesz w oceny S to nie ma problemu. A Exceed u Nero po prostu musisz wyczuć, staraj się naciskać L2 (pojedyncze pyknięcie) idealnie w momencie kiedy kończysz dany cios czy combo, po kilku godzinach treningu powinno wchodzić elegancko. I nie przejmuj się, że coś nie wychodzi, w takie gry trzeba dłużej popykać, żeby było widać efekty. Z czasem combosy będą lepiej wychodzić, a jak ogarniesz taktyki na przeciwników, poznasz ich zachowanie czy ogarniesz jak się paruje niektóre ich ciosy to już w ogóle będziesz wymiatał ;)

 

Godzinę temu, XM. napisał:

Josh, to teraz wyloguj się do życia :kaz:

 

Taki jest plan. Przez kilka ostatnich dni prawie nie jadłem i nie spałem, więc trzeba zrobić sobie teraz jakiś dłuższy detoks od gierek. A nie czekaj...platyna w Sekiro sama się nie wbije :Coolface:

 

56 minut temu, Bzduras napisał:

Szacunek jak stąd do Kansas, @Josh. Od trzech dni nie mogę zrobić Ski w M12 :frog:

 

 To Cię pocieszę, że to jest najtrudniejsza misja do zrobienia oceny S, zarówno na DMD jak i H&H. Jak to zrobisz, to zrobisz wszystko inne. 

Odnośnik do komentarza

A da się z tym automatem zgarnąć S w misji, czy nie ma szans?

Mocno się odbiłem od tej gry przy 1szej próbie ale się nie poddam ;)

 

Z tego co widzę w tym DMC max nota to S, a chyba w DMC3 to można było jeszcze zgarnąć SS i SSS - ale nie pamiętam bo to było mnóstwo lat temu :0

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, michu86- napisał:

A da się z tym automatem zgarnąć S w misji, czy nie ma szans?

Mocno się odbiłem od tej gry przy 1szej próbie ale się nie poddam ;)

 

Z tego co widzę w tym DMC max nota to S, a chyba w DMC3 to można było jeszcze zgarnąć SS i SSS - ale nie pamiętam bo to było mnóstwo lat temu :0

 

Z auto na S nie ma najmniejszych szans.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, michu86- napisał:

Przez Was w sumie zrobiłem błąd, bo się naoglądałem, naczytałem - i chciałem wparować jak true boss na rewir, a jestem zwykłą pi.peczką a nie Demon Hanterem z piekła.

 

Pograj sobie na auto, przejdz gre, potem sprobuj znowu, tym razem bez auto, moze jakies combosy zapamietales i sprobujesz uskutecznic sam, moze cos nowego ci wpadnie do glowy.

 

DMC5 to nie jest gierka gdzie osoby z zerowym zapleczem w slasherach od razu sie odnajda i beda wymiatac, jednak jak poswieci sie te chwile na nauke to szybko ten trud zostanie wynagrodzony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...