Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam, że jest dobrze, jest kurwa dobrze. Strzelanie z shotguna, albo z działa maszynowego sprawia, że sram z zachwytu. My nie biegamy pomiędzy demonami, my tańczymy, tańcem śmierci i ołowiu :obama: Muzyka jest obłędna, gitarowe riffy z elektronicznymi dropami, miazgator. Są fajne sekreciki do znalezienia, dodatkowe życia do respa, zabawki, wpisy do kodeksu, a nasz Doom Slayer posiada teraz podwójny skok i może łapać się rurek i z nich skoczyć jeszcze dalej. A to wszystko w 60 klateczkach :cool: 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

@wrog, @Nyu, nie ma jeszcze listy trofeów dostępnej do zdobywania w systemie, ALE, w grze jest coś takiego jak Kamienie Milowe (tak wiem, polisz werszyn pls), które wyglądają jak trofea. I jest ich w sumie 81 - 53 do kampanii i 21 dla Battlemode i 7 oznaczony jako Agnostyk (???). Co słabsze, to za posiadanie edycji deluxe, albo collectors, dostaje się dodatkowe nagrody w grze. Jeśli te Kamienie Milowe odpowiadają trofeom, no to zapowiada się wymagająca platyna - jest trofeum za Ultra-Koszmar :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Nie tylko w wersji Deluxe https://slayersclub.bethesda.net/en/article/1HJuAdUvA6RfSnRumkt8kd/pre-order-doom-eternal-and-receive-doom-64-for-free

Tylko on będzie dostępny dopiero 20'go. Na pewno będzie do kupienia osobno, na switchu np jest normalnie podana jego cena.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem pierwszy poziom, był dosyć długi, teraz trafiłem na jakiś statek kosmiczny, który pełni rolę swoistego hubu dla nas. I na tym się skończyła moja gra xd Ogólnie jest to ulepszony Doom z 2016, brak kill roomów, elementy platformowe, sekrety, wpisy do kodeksu z lore świata gry, ogółem więcej zawartości. Jak macie jakieś bardziej konkretne pytania, to piszcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...