Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Mr. Shiva napisał:

Numer zapamiętałem, a link mam co z głowy ci podać, bo nie ogarniasz wyszukiwarki? Do kibelka trafiasz w mieszkaniu rodziców sam, czy musisz już uzyć GPS-u w smarkfoniku?

Co to ma do rzeczy, jakbyś nie był hipokrytą, to powiedziałbyś, żeby sobie przejrzał ok. trzysta numerów. Choć widząc jakie masz wielkie ego, to pewnie wydziarałeś sobie na czole ten numer, żeby się połechtać, że o tobie ktoś pamięta. W dodatku jeszcze teraz zesrałeś się w majtki, nic dziwnego, że takie zgniłe jabłko szybko pogonili.

Edytowane przez SlimShady
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, SlimShady napisał:

Co to ma do rzeczy, jakbyś nie był hipokrytą, to powiedziałbyś, żeby sobie przejrzał ok. trzysta numerów. Choć widząc jakie masz wielkiego ego, to pewnie wydziarałeś sobie na czole ten numer, żeby się połechtać, że o tobie ktoś pamięta. W dodatku jeszcze teraz zesrałeś się w majtki, nic dziwnego, że takie zgniłe jabłko szybko pogonili.

Nie pogonili, dzieciaku, tylko sam im pokazałem środkowy palec. Ale skoro tak bardzo cię interesują przeprosiny, podniecasz się moim ego, to zadaj sobie trochę trudu i użyj wyszukiwarki. To nie boli. 

Edytowane przez Mr. Shiva
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i mamy to, drodzy państwo, pojechane w internecie od DZIECIAKÓW. Myślę, że można się rozejść, bo z taką argumentacją nie da się wygrać. Serio, zostało to udowodnione naukowo kiedyś, a wyniki badań brzmiały "nie da się i chuj, obelga ultymatywna kończąca dyskusję na korzyść używającego".

 

Czasami lepiej zamknąć mordę i nie rozwiewać wątpliwości co do swojego intelektu, panie Szyba.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

No i mamy to, drodzy państwo, pojechane w internecie od DZIECIAKÓW. Myślę, że można się rozejść, bo z taką argumentacją nie da się wygrać. Serio, zostało to udowodnione naukowo kiedyś, a wyniki badań brzmiały "nie da się i chuj, obelga ultymatywna kończąca dyskusję na korzyść używającego".

 

Czasami lepiej zamknąć mordę i nie rozwiewać wątpliwości co do swojego intelektu, panie Szyba.

Faktycznie nazywanie dzieciaka, który jest dzieciakiem, prostej jednostki nie ogarniającej wyszukiwarki jest przegięciem. Następnym razem nazwę go 70-letnim emerytem. 

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mr. Shiva napisał:

Nie pogonili dzieciaku, tylko sam im pokazałem środkowy palec.

No i pewnie dzięki temu jeszcze istnieją na rynku i może wyprzedzą CD Action. Przynajmniej tyle dobrego zrobiłeś.

2 minuty temu, Mr. Shiva napisał:

Ale skoro tak bardzo cię interesują przeprosiny, podniecasz się moim ego, to zadaj sobie trochę trudu i użyj wyszukiwarki. To nie boli. 

Wybacz, ale nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem, żebym wyszukiwał gówien na twój temat w tej kulawej forumkowej przeglądarce. Sam odkopałeś trupa na swój temat po latach, a teraz chcesz udawać dziewice, chociaż nie mówię, może nadal nią jesteś.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mr. Shiva napisał:

Tak, jestem dziewicą, pewnie dlatego zacząłem zarabiać jakieś 100x tyle po odejściu z tego guano i przeleciałem więcej dziewczyn niż ty w całym życiu widziałeś. Nie wiem, czy wyprzedzą, bo Slimie oni istnieją tylko dlatego, że pierwszy właściciel potrzebował czasopisma, by wejść na giełdę. Więc takim Fenixikom i innym Ścierkom trafiło się jak ślepemu. Dalej przerzucają się właścicielsko, ostatnio to chyba tylko dla kosztów ktoś to kupił. Żebrali nawet na Patronite, rozłożyli mnie tym na łopatki, jak Rogerek zbierał na kawę w dużym uproszczeniu. 

Bardzo dobrze, ruchać, jebać, nic się nie bać.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kalel napisał:

Po prostu, wiele osób boli że Shiva pluje faktami. Pewnie przez to wyrzucono go ze szmatławca :/

Po raz kolejny piszę i dementuję, że mnie nie wyrzucono. Napisałem Ścierze, że nie będę akceptował piratów. Czasy Blacka, jak już branża w Polsce super działała, a tym piratom Sony Poland pokazywało dalej środkowy palec. Ten mi odpisał, że "to nic nie dostanę do recenzji", co zdradza jego stan umysłowy. Napisałem, że w takim razie żegnam. Wysłałem jeszcze tylko Hyde Park, oczywiście nie opublikowali. 

Edytowane przez Mr. Shiva
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Mr. Shiva napisał:

Po raz kolejny piszę i dementuję, że mnie nie wyrzucono. Napisałem Ścierze, że nie będę akceptował piratów. Czasy Blacka, jak już branża w Polsce super działała, a tym piratom Sony Poland pokazywało dalej środkowy palec. Ten mi odpisał, że "to nic nie dostanę do recenzji", co zdradza jego stan umysłowy. Napisałem, że w takim razie żegnam. Wysłałem jeszcze tylko Hyde Park, oczywiście nie opublikowali. 

pamietam ten numer jak hiv i ten od tekkena cie jebali w hp

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mejm napisał:

Ja nie wiem czy na forum sa jeszcze ludzie, ktorzy tym zyja. Oprocz grzybiarza. Ale widac stare rany nadal sie jatrza.

Jakie rany? Nie odpisałbym, gdyby nie to, że oni w siedemnastym właścicielu walnęli konsolometr ze mna:). Aż tak ich moja sława zabolała, szczyt żenady Rogerka i innej ferajny. Tak dla zobrazowania tej całej komedii związanej z moim odejściem, to na facebooku pisał do mnie ten z tatuażami, co musiał przepraszać za pomówienia. I chciał podsumowanie do jakiegoś tam numeru jubileuszowego. Jak mu napisałem, żeby wy...lał to nawet słowem się dzban nie odezwał.  

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...