Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam gram, Fifę sobie nową kupiłem i po 10 min. wyłączyłem konsolę. Z tym ruchaniem lasek to kultowy tekst się zaraz zrobi, jak większość moich w tej prowizorce biznesu:).  

 

PS. Sebasku chyba przy narodzinach zabrakło tlenu. Serduszka, animozje, ja mam bekę z zarządzania tym czymś, a wyjście z tego (kolejni pajace piszą, że mnie zwolnili) było najlepszą decyzją. Pozdrawiam i zamykam temat, wystarczy.

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza

Co do piractwa, to nie oszukujmy się, jeszcze za takiego DS-a to był często jedyny sposób na zagranie w niektóre gry, import był jeszcze w powijakach, a mało komu uśmiechało się płacić 10-15% pensji za jedną grę :) Szmatławiec w tamtych latach trzeźwo do tego podchodził, zwłaszcza w listach "Wszyscy wiemy że ci "na górze" kradną i jakie są nasze zarobki"

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Bzduras napisał:

Wypisujmy wszystkie kultowe teksty Shivy, może ja zacznę.

1. Whoooooa!

 

A nie, sorry, to Kali był. To niech ktoś inny zacznie.

Whoooooha, dzbanie, literki ci H zabrakło, jak zwykle analfabecie. Ogień z dupy, o co chodzi jakby, daje radę, co nawet hip-hopowy potem podłapali. I parę innych.

Edytowane przez Mr. Shiva
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pix napisał:

Roger, jeśli to czytasz, to wiedz, że zawsze sprawiałeś wrażenie ogarniętego człowieka.

I błagam, nie przychodź za 20 lat na forumek, żeby nam opowiadać, jak to Łapusz kazał Ci kraść gry do recenzji, a na wycieczkach na e3 i gamescom pukałeś Monikę :)


Pukam tylko zawsze do SoQa jak się skończy alkohol w pokoju, czy to się liczy? :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Bzduras napisał:

Wypisujmy wszystkie kultowe teksty Shivy, może ja zacznę.

1. Whoooooa!

 

A nie, sorry, to Kali był. To niech ktoś inny zacznie.

2. Daje radę

No i niesamowita miłość do ISS/PES podkreślana przy prawie każdej okazji (szczególnie przy recenzji Fify :) ) czego nie rozumiałem, ale fanem piłki nożnej nigdy nie byłem. :) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mr. Shiva napisał:

o co chodzi jakby

O, pamietam, ze to byl flagowy tekst z ekstrima bo kumple co czytali powtarzali go czesto. Jaka byla geneza? Chyba cos przy pijanstwie bo Roger jak zasiadl na stolku to przy ktoryms jubileuszu ujal to we spominkach. Ale juz slabo pamietam.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

"Dzbanie" to cię w chacie na obiad wołali.

 

Sorry chłopaki, ale bez powrotu do tekstów z podstawówki nie da się dorównać potężnemu redaktorowi, którego wywalili za przepisywanie tekstów zgReda Butchera :/

Dzbanie przeprosili mnie za te oszczerstwa w piśmie, bo kajecikowy fenixik bał się sprawy sądowej. Ile ty pajacu masz lat, trafiasz jeszcze do kibla w M2 mamusi bez srajfonika i GPS-u?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...