Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Mejm napisał:

#257, ktory podales, to styczen 2019. 

Tu masz PDF tego ich periodyku, dla większej beki, wrzucam że dorobili się na piratach to macie pirata. https://docer.pl/doc/s155v05 Tak, napisali w 2019r., stąd moja sława musiała być wieczna, bo kto normalny po 13 latach odświeża takie klimaty, gdzie to już osiemdziesiąty właściciel. 

14 minut temu, Mejm napisał:

 

 

Edytowane przez Mr. Shiva
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Mr. Shiva napisał:

I chciał podsumowanie do jakiegoś tam numeru jubileuszowego. Jak mu napisałem, żeby wy...lał to nawet słowem się dzban nie odezwał.

a co miał Ci odpisać? 

Sam wypierdalaj, czy nic? Też bym nic nie odpisywał na taki tekst.

A na moje oko to mogłeś coś skrobnąć na ten tekst jubileuszowy, jak było naprawdę itp. To i tak miałeś na pieńku ze Ścierą/Fenixem, a nie Rogerem, czy tam Butcherem.

Odnośnik do komentarza
Teraz, grzybiarz napisał:

a co miał Ci odpisać? 

Sam wypierdalaj, czy nic? Też bym nic nie odpisywał na taki tekst.

A na moje oko to mogłeś coś skrobnąć na ten tekst jubileuszowy, jak było naprawdę itp. To i tak miałeś na pieńku ze Ścierą/Fenixem, a nie Rogerem, czy tam Butcherem.

Nie no, przepraszam cię, miałem napisać im tekst jubileuszowy, w dodatku za free? Gdy nie wydrukowali mi nawet pożegnalnego Hyde Parku w ukłonie do czytelników? Ty się słyszysz?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, grzybiarz napisał:

No tak, bo na pieńku miałeś ze Ścierą (któy nie puścił Hyde Parku), a nie z Rogerem którego nawet chyba nie widziałeś na oczy.

Więc co Ci szkodziło wyjaśnić czytelnikom w końcowym, ostatnim tekście. I tak to wyjaśniłeś za darmo, ale na forum.

Nie miałem z nim na pieńku, zwykły przygup. Co mi szkodziło, jak napisałem Hyde Park, wysłałem, nie opublikowali, i kopię tutaj, którą fenixik natychmiast usunął?

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza

Shiva w 2018 roku dał początek fajnemu tematowi, gdzie uśmialiśmy się do rozpuku.

W roku 2022 wrócił tylko po to, aby zrobić z siebie buraka, atakować ludzi, którzy wcale nie byli mu wrogami (użytkownicy forum) oraz puszyć się, że "zarabia pieniądze i rucha".

Shiva, już możesz sobie iść.

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...