Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież na tym filmiku widać że to popisówka jest, stroszenie piórek, kreowanie się na niepokonanego madafakę. Ściera jakby chciał to by mu tak odwinął sierpowym aż 19%fat nogami by się nakrył. Dzieciarnia w podstawówce też się podobnie popisuje jak tylko widzą że ktoś ich obserwuje. Zawsze uważałem że w skromności siła, bo naprawdę silni ludzie nie potrzebują tego eksponować. A ci co przy każdej okazji przybierają pozy tzw groźnych/silnych to cóż.. jakoś kompleksy trzeba przykryć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Popisówka, popisówką, ale wyraźnie widać, że Ściera próbuje uciec i unika zostania z Gamerą sam na sam, bo wie czym to grozi. A że jest człowiekiem do rany przyłóż, to nie powie wprost "dobra, kula, odpierdol się ode mnie, ok?".

Wiadomo, to tylko jedna sytuacja z wielu i może w innych okolicznościach były Redaktor Naczelny z lubością i uśmiechem pozwalał sobie boleśnie wyginać palce, bo przecież każdy lubi to uczucie, nie wiem.

Gamera się w ogóle znał na grach czy jedyne co robił to kręcił dobre czasy w Gran Turismo i jarał się Ferrari?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No na tym filmiku widac jaki z gamery madafaka. Te domniemane 19% tluszczu gamery wazy pewnie wiecej od biednego sciery. 

 

Osobiscie gamere kojarze tylko z tego ze ponoc bil sciere (hp) i kacika wyscigowego ktorego nikt nie czytal. Zawsze sie wydawal gburowatym burakiem wiec sie nie zawiodlem. Ale Shive to jednak szanowalem, jakby nie bylo on mi otworzyl oczy jesli chodzi o pilke kopaną i uswiadomil jakim fifa jest guvnem w prownaniu do iss. Nawet w ktoryms kaciku byly moje ustawienia twarzy dla zurawskiego i szymkowiaka :( No szkoda ze sie okazal takim pajacem. Za to szacuneczek dla Rogera i tego Robo. Nie dali sie wciagnac w gameroshivove guano i ladnie z kulturka wyjasnili

Odnośnik do komentarza

@kanabis ale od "Kącika Wyścigowego" to odpitol się, okej? :hi:

 

Te dwie strony miesięcznie z KW, to było najlepsze co miał Szmatławiec. Konkursy i turnieje gdzie trzeba było wysyłać swoje przejazdy na kasecie vhs, coś pięknego :banderas:

 

Młodzież jak Ty, to pewnie już nie wie co to kaseta vhs :hi:

 

Zawsze szanowałem Gamare za "Kącik Wyścigowy" i za recenzje gier wyścigowych. W tym był dużo lepszy od Hiva.

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, standby napisał:

A pamiętacie jak jakis doktorek psycholog opisywal pokrotce zgredow, o ile pamietam dal do zrozumienia ze Gamera ma problem z agresja

 

Kompleksy. Cale zycie byl grubasem. Jak w sredniej koledzy zaczynali umawiac sie na randki albo ciagali dziewczyny za warkocz on pelnil warte przy sklepiku szkolnym na bagiete  polaną czekoladą. 

 

Badzmy powazni nawet jak ktos byl takim bullym w szkole to przeciez sie z tego wyrasta majac 13 lat. A jak widac po temacie gamera nie wyrosl nawet majac 50 czy ile on tam ma

Odnośnik do komentarza

Kurła jaka analiza psychologiczna redaktora PE, na podstawie filmiku sprzed 20 lat.

A z innej beczki, pisałem ostatnio do Ściery i Fenixa, żaden nie odpisał. Chyba już nie wchodzą na te maile z psxextreme w domenie. 

Kiedyś jeszcze Ściera mi odpisał, jak poleciłem mu indyka Steamworld Dig (bo wiedziałem że lubi Mr Drillera:), a teraz nihuja - 0 odpowiedzi.

Ogólnie po co do nich pisałem?

Pytałem czy ktoś ma PDFa, pierwszych numerów, tak jak teraz dostajemy, w takiej jakości, a nie skany na chomiku.

Chcę zrobić fotoksiążkę, tyle że w tej grubej oprawie, lakierowanych kartkach, zebrać np. rocznik 1997 numerów PE (4 numery po ok 50 stron) i takie coś postawić na półce. BO WKURWIA MNIE ŻE MI ZALAŁO PIEWKIE, akurat jak ułożyłem "wieżę z PE" i te dolne numery są posklejane :/. A tak bym miał grubą księgę - stare PE w nowym wydaniu.

Nie wierzę że te PDFy (czy inne surowe pliki) nie przetrwały. Nie wiem może do Lokiego napisać? @Roger może Ty masz jakieś dojścia? :)

 

  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...