Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczyna to przypominać czasy podstawówki i wyzywania nieznajomych ludzi na czacie Wirtualnej Polski "bo beka, że oni mi nic zrobić nie mogą hehe", więc kończę. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, mało plagiatów i mnóstwa plusików na forum <3

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, rzapka napisał:

Nie myślałeś Shiva o tym, żeby z tych 420 mln euro kupić wydawcę PSXE i zamieścić w końcu ten hyde park?

Myślałem, zwłaszcza jak ten komediant Butcher był redaktorem naczelnym. Ale wolałem sobie kupić Spidera i Urusa, a to guano omijać, filmy są na YT.

 

Dzieci piszące o dzieciach wymiatają. 

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza

420 milionów euro. Ile to na nasze? :Coolface:

Mnie śmieszy ten kij w dupie u Shivy, a przecież w Internetach jest nie od dziś. Gdzie jakiś dystans? To nie czasy bluzgownicy czy czata PSX Extreme w 2000 roku.
Gamera miał to samo. Zjawił się, wkurwiony coś sapał i tyle go widzieli.

Smuggler z CD-A też zero dystansu. Przecież jak ponad 20 lat sie siedzi na necie, to już naprawdę powinno się mieć wywalone jajca, na jakieś tam pociski.

A te Twoje przechwałki o ruchaniu, 420 milionach sprawiają że nie brzmisz wiarygodnie, tylko śmiesznie, bym powiedział kiczowato nawet.

edit:

doszedł ursus i spider, nawet są filmy na youtube dla pochwalenia, muszę sprawdzić :)

  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, grzybiarz napisał:

420 milionów euro. Ile to na nasze? :Coolface:

Mnie śmieszy ten kij w dupie u Shivy, a przecież w Internetach jest nie od dziś. Gdzie jakiś dystans? To nie czasy bluzgownicy czy czata PSX Extreme w 2000 roku.
Gamera miał to samo. Zjawił się, wkurwiony coś sapał i tyle go widzieli.

Smuggler z CD-A też zero dystansu. Przecież jak ponad 20 lat sie siedzi na necie, to już naprawdę powinno się mieć wywalone jajca, na jakieś tam pociski.

A te Twoje przechwałki o ruchaniu, 420 milionach sprawiają że nie brzmisz wiarygodnie, tylko śmiesznie, bym powiedział kiczowato nawet.

Dlatego ja z tych pieniędzy korzystam (sporo jest w sieci moich wypadów), a ty kredycik, pensja z granicy komedii itd. Litości, facet.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...