Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

czekajcie. Bo może wystarczyłoby poprosić Marcina Kosmana, wybitnego znawce Shivy, czy jest to ten słynny redaktor PE? Bo jeśli tak oznaczałoby, ze on na nas 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRA

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mr. Shiva napisał:

"beka z przegrywa" i te horrendalne "xdddd" ludzi z IQ wodorostów, to stan umysłu. Człowieku, ty nawet zdania poprawnie w jęz. polskim nie dasz rady napisać. Jednego. Jeszcze większym oszołomem jest taki np. pupcio, dziecko, które pisze "hehe" i "obejszczany", a sam by się zesrał, jak mu mama internetu nie przedłuży. :D

 

Zamknij mordę, nie jesteś u siebie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, LiŚciu said:

Redaktorzy z PSX Extreme mogliby zająć stanowisko w sprawie ich zwierzaka bo zaraz trzeba będzie zmienić nazwę forum na Extreme żeby się odciąć. 


O ja pierdole, juz widze tych nowych userow :obama: Dziwne jest to ze wiecej na forum klimatu prawdziwego PSXE niz w gazecie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Może i tak ale obecnie Frosti to już Tier o jeden lub dwa poziomy wyższy od Mistera Sheevy.

Myślałem, że nic nie pobije głąba od "xdddd", "beka z przegrywa" itd. jednak jest nowy mistrz "frosti to już Tier o jeden lub dwa poziomy wyższy od Mistera Sheevy". Dziecko, aż tak rodzice cię skrzywdzili? :D

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, rzapka napisał:

Dotarłem do maila z hyde parkiem:
 

  Ukryj zawartość

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było widać hyde parka, to powtórzę jeszcze raz
Zarzuty Butchera o plagiat to jest jakaś porażka, ja myślę że ta polska, kur.wa głupia społeczność graczy, te kur.wa banda imbecyli która kupuje pismo tych karakanów z grupy69 to jest jakieś kur.wa nieporozumienie
Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie w scenę ISSa, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło granie na podmiankach na turnieju, to was powinno się je.b.ać kur.w.a, tak się powinno was je.bać, jak tylko was może je.bać Fenix
Secret Service was tak nie wyru.chało, jak wyr.ucha was PSX Extreme, kur.wa. Aż wasz kukle kur.w.a będą swędziały z bólu
To jest dramat ku.rwa
To jest dramat, że w tej antyludzkiej redakcji, w tym hyde parku w którym Butcher ku.rwa nie był w stanie powiedzieć, że Shivę zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wydrukowanych przeprosin w magazynie że te redakcyjne KUR.WY! powtarzam redakcyjne KUR.WY! redakcyjne KU.RWY tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach przepraszały że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do hyde parku

Będzie was Łapusz ruch.ał w dupę, będzie was PSX Extreme kur.wa dymał tak, jak was Secret Service nie dymało
Ten mały karakan, je.b.any Butcher, zniszczy was
Łęcka, Gruszczyk, Węsierski, całe ppe będą wam kur.wa odbierały smak życia wy k.urw.a idioci
Ja mam to w piź.dzie ku.rwa, bo mnie stać na lambo
Będę żył kur.wa tak!
Wypier.dolę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony do Władysławowa i będę się z was kur.wa forumowe frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy kur.w.a debile, którzy te kurewstwo PSX Extremowe kupują
Nie dla Playmana, nie dla Shivy, tylko dla jakichś kur.w.a HIVów, Ścierów w dupę je.banych ku.rwa, dla Starów popierdo.leńców kupowali ten magazyn
To właśnie jest ta kur.wa społeczność graczy
Przez taką ku.rwę przez was kur.wa ch.uje nic się w tej branży nie zmieni, bo jesteście ch.uj warci i trzeba was je.b.ać, ruch.ać i na was zarabiać, bo jesteście bandą ku.rw.ów, nieudaczników
Rozumiecie to?
A wam kochani, którzyście plusowali moje wpisy, którzyście wysłali mi 30 zł, dziękuję
Bo to garstka forumowiczów garstka forumowiczów, dzisiaj to jest 7 osób, może 8
(Wyłącz te ppe bo ci to wyłączę na amen)
Tak, tak, tylko to się kur.wa w tej ku.rwie społeczności graczy nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie ch.uje, że jesteście prymitywami, że ku.rwa wasze pierd.olone game passy to jest wasz majestat, wasza godność
Gamepass za 4 zł i promocje z Brazylii, to wy kur.wa gracze, ch.uj z wami
Nie warto było ku.rwa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda kur.wa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę
Niech was... Słuchajcie
Ci, którzyście głupie kur.wy kupujecie PSX Extreme niech was szlag trafi, ch.uj warci jesteście, anty-graczami jesteście
Dobranoc

 

Chciałbym cię typie poznać. :D Shiva przewidział game passa 16 lat temu, jak ten jeszcze nie istniał. :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...