Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Uwierzycie, że to wszystko zaczęło się nie przy założeniu tego tematu w 2018 r, nie przy remasterze tegoż kilka lat później, ale już w 2008 r była pieczeń na grillu na innym koncie?

Znalazłem taki cytat przebrzmiałej, sezonowej gwiazdki, z gazetki dla małych dzieci "Mógłbym tom poezji napisać o uczciwości PE, ale jak zapewne zauważyłeś, nigdy tego nie zrobiłem, ponieważ nie czuję ani urazy, ani potrzeby tego światu ogłaszać.

Jak to się ma do rzeczywistości, każdy widzi. Trzymać w sobie tyle jadu przez 10 lat? Erupcja wulkanu była nieunikniona.

Odnośnik do komentarza

Wytrzeźwiał i mu głupio. Nic to już nie zmieni, ale jednak pozytywna reakcja. Takie stężenie jadu w internecie jest typowe dla kogoś, kto w życiu prywatnym ma problemy. Może jakiś czas było okej, coś się zjebało, a Shiva zamiast wziąć swoje problemy życiowe na klatę przypomniał sobie po raz kolejny o pracy w PSXE i uznał, że "od tego, od tego zwolnienia wszystko zaczęło się jebać".:whyyy:

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Roger napisał:


Obawiam się jednak, że to nie fake. Swego czasu Shiva zaprosił mnie do znajomych na facebooku, przyjąłem, bo jednak byłem od początku czytelnikiem PE, lubiłem jego kreację i teksty w magazynie i fajnie byłoby zobaczyć znaną mordę sprzed lat na redakcyjnym zlocie, bo osobiście nie mieliśmy przecież żadnej zadry. A zawsze staram się poznać ludzi osobiście a nie oceniać na bazie opinii innych. Co by nie mówić Shiva to kawałek historii Extrime'a. Dziwnie zrobiło się jak w nocy pod prywatnymi postami zaczął mi pisać jakieś surrealistyczne, obraźliwe komentarze, bo zdenerwowało go, że użyłem w poście słowa "striggerować". Wyglądało jakby niewinny zwrot, w luźnym, prywatnym poście dla znajomych, uruchomił u niego berserk mode. Usunąłem ze znajomych nawet tego nie komentując i tak zakończyła się nasza krótka znajomość.  

@Roger chyba widzialem cie 2 lata temu na skrzyzowaniu pulawskiej i niepodleglosci, czy to mogles byc ty?

Czekam na odpowiedz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...