Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

1. Pisze jak nawalony narkus po zbyt wielu akcjach na pigulach, wiem bo duzo imprezowalem i sie naogladalem i nasluchalem

2. Ego ma takie ze wyjebalo skale

3. Jebie PSXE jak moze

4. Czuje sie lepszy od innych tutaj pomimo ze lepiej juz piszemy bo uczniowie przerosli mistrzow

5. Admini pisza ze to naprawde on

6. Boi sie odpisac na moj dlugi post do niego osobiscie i tak samo na post kolegi

 

Moim zdaniem to on, chyba ze to jakas konspira wliczajac adminow albo po prostu ktos naprawde bardzo dobrze sie pod niego podszyl

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Sven Froost napisał:

1. Pisze jak nawalony narkus po zbyt wielu akcjach na pigulach, wiem bo duzo imprezowalem i sie naogladalem i nasluchalem

2. Ego ma takie ze wyjebalo skale

3. Jebie PSXE jak moze

4. Czuje sie lepszy od innych tutaj pomimo ze lepiej juz piszemy bo uczniowie przerosli mistrzow

5. Admini pisza ze to naprawde on

6. Boi sie odpisac na moj dlugi post do niego osobiscie i tak samo na post kolegi

 

Moim zdaniem to on, chyba ze to jakas konspira wliczajac adminow albo po prostu ktos naprawde bardzo dobrze sie pod niego podszyl

7. Alterations by rozi, where you are fit to look good. it sounds fucking good. Ubaw pa pachy, masz jeszcze kilka innych tandetnych tekstów po angielsku, czy to już wszystko? 

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Sven Froost napisał:

1. Pisze jak nawalony narkus po zbyt wielu akcjach na pigulach, wiem bo duzo imprezowalem i sie naogladalem i nasluchalem

2. Ego ma takie ze wyjebalo skale

3. Jebie PSXE jak moze

4. Czuje sie lepszy od innych tutaj pomimo ze lepiej juz piszemy bo uczniowie przerosli mistrzow

5. Admini pisza ze to naprawde on

6. Boi sie odpisac na moj dlugi post do niego osobiscie i tak samo na post kolegi

 

Podziwiam cię stary, taką autorecenzję pierdolnąć? :notbad:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...