Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, SebaSan1981 said:

Też bym chciał wiedzieć, potrzebuję narysować komiks dla niego :) obecnie pracuję nad graficzką z e-kolegą Frosti, potem przydała by się jakaś podobizna Shivy. Z braku laku weźmie się Sheevę z Mortal Komhat :)

 

Czekam jak pojebany, nie zapomnij mnie otagowac jak wrzucisz na forum :obama:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Nie no ten od solarki to byl Playman. Chyba byl tez gejem. A przypomniales mi o nim , ciekawe co z nim. 

 

Shiva to byl uzelowany suchoklates jak żywcem wyjęty z Boysów. 

 

Playman to wiadomo, ze solarka, ale Shiva ten chudzielec tez morde mial spaloną w jakichs tam hydeparkach. Moze razem chodzili na solarium.

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Dave Czezky napisał:

A was tez tak pod koniec lat '90 szokowala xwa HIV?

Alez to byli growi bad boysi:obama:

A jak. Kumple mi pokazali gazetke a tam info, ze jeden typ ma ksywe Sciera a drugi HIV. Byli wniebowzieci bo do tej pory najmocniejsze na rynku to bylo chyba pegaz ass.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kanabis napisał:

Nie no ten od solarki to byl Playman. Chyba byl tez gejem. A przypomniales mi o nim , ciekawe co z nim. 

 

Shiva to byl uzelowany suchoklates jak żywcem wyjęty z Boysów. 

Jak pracowałem kiedyś w Kefcu we Wrocławiu to podjechał na Drive'a. Pracował jako taksiarz, a jak mu powiedziałem, że znam go z PSX'a jako Playman to się mocno zmieszał. Najebany Myszaq też się kiedyś pojawił.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Też bym chciał wiedzieć, potrzebuję narysować komiks dla niego :) obecnie pracuję nad graficzką z e-kolegą Frosti, potem przydała by się jakaś podobizna Shivy. Z braku laku weźmie się Sheevę z Mortal Komhat :)

Gdzie znajdę ten komiks jak już będzie gotowy? Zaciekawiłeś mnie XD

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Jak pracowałem kiedyś w Kefcu we Wrocławiu to podjechał na Drive'a. Pracował jako taksiarz, a jak mu powiedziałem, że znam go z PSX'a jako Playman to się mocno zmieszał. Najebany Myszaq też się kiedyś pojawił.

Wydaje mi sie ze on troche tak dla beki tam siedzial. Przeciez on sie tam chyba malowal i zgrywal pederaste. Pewnie myslal ze nikt tego nie czyta i se jajca porobi a tu wsiadl mu gracz do taksowki i boom. Niezreczna sytuacja

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, MYSZa7 napisał:

jak pracowałem kiedyś w Kefcu we Wrocławiu to podjechał na Drive'a. Pracował jako taksiarz, a jak mu powiedziałem, że znam go z PSX'a jako Playman to się mocno zmieszał.

normalna reakcja, jakby do mnie podszedł na ulicy koleś i powiedział że zna mnie z forum, to też bym czuł się zmieszany (jakbym przypomniał sobie np. posty o sraniu czy coś tego typu).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...