Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.07.2018 o 14:31, GAMERA napisał:

Fajne się tu zrobiło bydło... jak za starych czasów.

A teraz na poważnie. Ci koledzy którzy byli tutaj tacy "mili" - zapraszam na Extreme Party. Już sobie zarezerwowałem w redakcji 5 minut "na scenie" by wyczytać Wasze ksywy (które sobie już zanotowałem) i zaproszę Was na środek. Chętnie Was poznam osobiście.

Zobaczymy kur.wa czy będziecie mieli wtedy takie jaja i tak prężnie będziecie otwarci z wypowiedziami. 

Koniec.

 

warte przypomnienia 

Odnośnik do komentarza

Mnie kiedyś zgr.red mashter zrobił w chuja.

Normalnie pisał tylko o bijatykach, a dokładnie tekkenie. Jednak raz pisał jakiś tekst o Zombie Revenge na Dreamcasta i że to okrutnie trudna gra, nikt nie da rady przejść, a jak komuś się uda, to niech wyśle dowód do redakcji. 

 

Nagrałem mu na kasecie VHS przejście gry na jednym credits'ie. Jeden z pierwszych filmików How to GitGut w gierkach jeszcze przed erą YouTube. 

 

Info o tym nie było opublikowane, a kasety, czy kasy za nią nigdy nie odzyskałem. Zostałem oszukany. :(

 

Zadry w sercu jednak nie mam. O incydencie zapomniałem. W międzyczasie stałem się ultra bogaty, ale nie kupiłem Buggati, bo to syf i Opel Vectra w Combi lepsza. Moja była jednak granatowa, a nie biała, by brudu tak nie było widać. 

W razie czego mogę podać numer polskiego konta dla studentów by odzyskać 30zł za kasetę, kopertę i koszt przesyłki.

Odnośnik do komentarza

Damn, reakcje mi się skończyły :/ W każdym razie sytuacja jest poważna, dzisiaj dzwonił klawisz ze Sztumu i pytał, czy możemy umówić termin na rozmowę. Dzisiaj na PW spodziewam się kuriera z pismem, także wcale nie jest mi do śmiechu.

 

Pamiętajcie, w internecie bądźcie dla siebie mili, nie wyzywajcie innych ludzi od "dzbanów, dzieciaków, miękkich siurasów, zjebów, biedaków, szczeniaków, świrów", bo konsekwencje mogą okazać się katastrofalne. Jestem tego żywym dowodem, od wczoraj nie śpię z obawy o zniszczenie sobie życia. Jak wiadomo, z bogatym się nie wygra :(

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ProstyHeker napisał:

(Podobno w więzieniu max plejkę dwójkę można mieć jbc)

Lepiej trafić nie można, najlepsza konsola, najlepsza generacja, zobacz jaka potężna lista, a to i tak nie wszystko warte uwagi:

https://www.psxextreme.info/topic/123825-the-best-of-szósta-generacja/#comments

W sumie zazdroszczę nadrabiania backlogu, książek, darmowej siłki i jedzenia lepszego niż w polskich szpitalach.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2022 o 14:04, Mr. Shiva napisał:

Tak, jestem dziewicą, pewnie dlatego zacząłem zarabiać jakieś 100x tyle po odejściu z tego guano i przeleciałem więcej dziewczyn niż ty w całym życiu widziałeś. Nie wiem, czy wyprzedzą, bo Slimie oni istnieją tylko dlatego, że pierwszy właściciel potrzebował czasopisma, by wejść na giełdę. Więc takim Fenixikom i innym Ścierkom trafiło się jak ślepemu. Dalej przerzucają się właścicielsko, ostatnio to chyba tylko dla kosztów ktoś to kupił. Żebrali nawet na Patronite, rozłożyli mnie tym na łopatki, jak Rogerek zbierał na kawę w dużym uproszczeniu. 

 

więc mówisz, że peklujesz?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...