Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na wyspach za nook tickets mam jakas szansę na inne owoce niż te co mam na wyspie? Odwiedzilem juz 3 i za każdym razem wiśnie :gayos:Mam poki co wiśnie, kokosy i pomarańcze, które mi wysłali pocztą żebym z glodu nie umarł. 

 

Ps: u mnie rzepa dziś 64 złote, proszę sie ustawic w kolejce i sie nie pchać.

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, second napisał:

Czy na wyspach za nook tickets mam jakas szansę na inne owoce niż te co mam na wyspie?

Według pewnych źródeł masz 9% szansy trafienia na wyspę, która będzie miała inny owoc od Twojego narodowego. Ale to będzie wciąż jeden i ten sam. Możliwe, że na pomarańcza właśnie. I nawet jeśli trafisz na tę wyspę ponownie, to nadal będzie to pomarańcza. Ogólnie bez odwiedzin online jest diabelnie trudno (a może wręcz niemożliwe) zdobyć trzy pozostałe owoce.

 

12 minut temu, second napisał:

Ps: u mnie rzepa dziś 64 złote, proszę sie ustawic w kolejce i sie nie pchać.

U mnie aktualnie 126, ale w południe spadnie.

 

  

W dniu 17.04.2020 o 00:01, Grabek napisał:

trzy razy mnie pajonk znowu uzarl, cos nie moge wyczuc timingu zeby w siatke scoorwesyna zlapac. 

Z tarantulami jest też taki patent, że ona jak nas zobaczy, to podnosi przednie odnóża szykując się do ataku. Jeśli przestaniemy się ruszać to odpuści. Ja zawsze biorę siatkę i z wciśniętym A podchodzę coraz bliżej. Czekam aż opuści odnóża i znowu podchodzę parę kroków. Na raty, ale niezwykle skuteczne.

 

W ogóle to

CHU'JE WPUŚĆCIE MNIE.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kwiaty się rozmnażają, ale muszą być w pełni wyrośnięte, podlane i przede wszystkim mieć miejsce na "rozprzestrzenienie". 

 

Sadzisz dwa obok siebie (muszą się stykać albo bokami, albo po przekątnej), a wokół nich zostawiasz trochę wolnego miejsca. Ogólnie dobrą metodą jest sadzenie na zasadzie planszy szachowej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zlapalem tarantulke za 4 razem :cool: od razu poszla na eksponat, jutro grande otwarcie muzeum :banderas:

 

Pootwieram bramki jak mi sie troche wysepka zaludni bo na razie 2 startowych npcow i nawet sklepu porzadnego nie ma :[

 

nie wiedzialem ze drzewka mozna sadzic zasypujac owoc :( i wszystkie wisienki od starej sprzedalem xD

 

w ogole nie wiem jak, ale jak uzylem lopaty przy drzewie to wykopalem cale drzewo xD jak chcialem powtorzyc manewr to nie szlo. O co cho?

Odnośnik do komentarza

Całe drzewa możesz wykopać tylko mając przynajmniej 1/10 na liczniku zjedzonych owoców. Wtedy masz tytaniczną siłę. Ale z jedzeniem owoców trzeba uważać, bo po nich rozwalamy kamienie jednym uderzeniem. Więc zjedz jakiś owoc i wtedy możesz wykopać jedno drzewo z korzeniami.

 

A otworzenie bramki moze Ci pomóc w rozwoju, bo a nuż goście przywiozą jakieś przydatne fanty/owoce/materiały, wszak z pustymi rękoma to tak nie wypada ;]

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Można przez apkę, ale  chyba wygodniej (co nie znaczy, że w ogóle wygodnie) jest przez "R1" - można pisać krótkie wiadomości, które się wyświetlają w postaci komiksowych dymków. Interakcje są na tyle ograniczone, że tak naprawdę to nie ma w tej grze co wspólnie robić. Ot, szybka wymiana, wizyta w sklepie i heja. To nie taktyczna strzelanka, by wymagać jakiejś rozbudowanej komunikacji i zgrania.

 

W późniejszym etapie tych ironów ma się tyle, co Ty chwastów na wyspie, więc jak potrzebujesz, to mogę dać pakiet.

Odnośnik do komentarza

3000 rzep kupione, po 100 za sztukę więc w sumie normalna cena.

 

Jezu, gram prawie od premiery (chociaż nie jestem głównym rezydentem, bo tę rolę sprawuje moja druga połówka) i jestem oczarowany. I za każdym razem się w to łapię - bo tak było za czasów Wild World i New Leafa.

Generalnie gram niedużo, więc dobrze, że moja dziewczyna ogarnęła sobie główne konto - ona wszystko rozbudowuje i płaci, a ja czerpię fun :nosacz3:

 

Wkurzają mnie pękające narzędzia - no kurde druga Zelda się z tego zrobiła. Za to customizowanie itemków i crafting pierwsza klasa. Zwłaszcza, że jest tego dużo i naprawdęfajne rzeczy czasem wychodzą. Dzisiaj pomagałem mojej kupić rzepę i zobaczyłem że ma przepis na tapetę i podłogę wysypiska śmieci XD

 

Aha, z fajniejszych rzeczy - mamy już dróżki itd, więc postanowiłem porozkładać włazy do studzienek. Jak się je customizuje, to można wybrać z trzech fajnych japońskich motywów - zamek z sakurą, góra Fuji i jakiś statek. To jakby ktoś lubił te klimaty sakurowe itd. Właśnie! Przez głupiego Zippera praktycznie nie mam żadnych przepisów na sakurę :/

 

EDIT: Aha, w sygnaturze FC, więc zapraszam do dodawania. Nick w grze Ke Wei.

Edytowane przez Szwed
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...