Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj są chyba jakieś problemy techniczne bo kilka razy wywaliło mi błąd i zerwało połączenie.
Udało się jednak dostac na wyspę @Gromit , gdzie dobilem niezłego targu z lichwiarzami!

Dzięki za udostępnienie kodu, w podzięce zostawiłem „drobny” upominek w bellsach :cool2:

Poki co mam tylko Kmiota w apce Best Friends, wiec jak jest offline to ciężko gdzie indziej sprzedać owoce bo bramki zamknięte. 
Jesli ktoś korzysta z online to zapraszam do dodawania:

 

Friend Code SW-0585-2452-4033

Edytowane przez pietrex
Odnośnik do komentarza

Gościu przyleciał na bosaka. Normalnie żal było patrzeć. Chciałem mu dać jakieś buty, ale on, że jest jak Cejrowski. No to nie dostał. Szkoda, że to nie sezon na skorpiony.
Pobiegaliśmy trochę na golasa po pokoju uciech, ale wszelkie nagrania zostają w mojej prywatnej kolekcji.
 
A tak w ogóle, jeśli kiedyś poczujecie, że to co robicie jest bez sensu, to głowa do góry, bo mogło być gorzej.
Mogliście zamiatać plażę z piasku.
 
EWJtsgaUMAAydDA?format=jpg&name=small

Odnośnik do komentarza

Ale wczoraj był dzień :obama: Zarobiłem dzięki napiwkom naprawdę solidny hajs, wleciało mnóstwo NMT i fragmentów gwiazd. Dziękuję wszystkim! Ciekawe, ile mi goście nakradli, gdy konsola leżała samopas XD

 

Dodam jeszcze drobny komentarz/poradnik, jak zarobić na rzepie:

 

1. Korzystałem w tym tygodniu z https://turnipprophet.io/. Sprawdziło się perfekcyjnie. W moim przypadku dane były następujące:

- First-Time Buyer: No

- Previous Pattern: I don't know

- Sunday: 105

- Monday AM: 92

- Monday PM: 123

- Tuesday AM: 153

- Tuesday PM: 564

- Wednesday AM: 160

 

Polecam sprawdzić - wpisujcie sobie dane po kolei i patrzcie, jak się zmienia predykcja i porównujcie z tym, co rzeczywiście działo się potem. Wygląda na to, że w ten sposób można wiedzieć już we wtorek rano, czy jest sens czekać do końca tygodnia na sprzedać rzepy u siebie, czy szukać okazji u innych.

 

2. Wrzuciłem ogłoszenie na https://turnip.exchange/. Nie jest to proste, mają spore obciążenie i co chwila pojawia się komunikat, że jest za dużo requestów jednocześnie, ale za którymś razem pójdzie. Nie zaznaczyłem, że wypłata jest wymagana, mimo to ludzie i tak zostawiali tipy ;) Sugeruję zaznaczyć, że Dodo Code mogą dostać 2 osoby, bo przy większej liczbie czekanie na przyloty i odloty dłuży się niesamowicie. Tu wychodzi niesamowita żenada trybu online. Nie rozumiem, co stoi na przeszkodzie, żeby zaimplementować jakieś nieinwazyjne rozwiązanie, gdzie ludzie po prostu pojawiają się i znikają bez przerywania rozgrywki. Te ciągłe "zamknij telefon", "zamknij okno dialogowe", "przestań robić cokolwiek" to jest dramat. Przy kilku gościach co chwila gra jest przerywana. Do tego regularnie dochodzi zrywanie połączenia (i to na pewno nie jest wina mojego internetu, mam silny sygnał Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach), po którym trzeba stawiać wszystko od nowa. Tu kolejna żenada - żeby udostępnić wyspę przez Dodo Code, trzeba przejść przez chyba 30 dialogów i 5 razy potwierdzić, że tak, na pewno chcę udostępnić wyspę wszystkim. Pod względem UX ta gierka to jest mocne 1/10.

 

 

Edytowane przez Gromit
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Prorok rzepowy to dobry gadżet, sam w zeszłym tygodniu wyczekałem na stawkę, bo już z wyprzedzeniem wiedziałem, że nadchodzi. Czasem schemat jest już znany po dwóch, trzech wpisach i wiadomo czego się spodziewać, ja dopiero mając środowy (PM) kurs zyskałem potwierdzenie, ale to i tak ogromna przewaga. W tym tygodniu już wiem na 100%, że będzie u mnie tylko small spike, ale to i tak bez znaczenia, bo Gromit wczoraj rozwiązał problem.

Tylko czekać aż Nintendo wprowadzi jakieś zmiany w patternach i ludzie zbankrutują.

 

No i wyspiarze wpadali tam po czysty zysk, więc wypadało coś zostawić gospodarzowi i cieszę się, że każdy zarobił na tej imprezie.

 

Ale kur'wa te online a'la nintendo to dramat i załamywanie rąk xd

Mam nadzieję, że już myślą o jakimś patchu.

 

 

Spoiler

Ta, na pewno xd

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...