Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie na szybko Majstry - jeśli odbiłem się od Animal Crossing New Leaf na 3DS, to jest sens inwestować w New Horizon? Jakoś mnie nie porwało, wręcz znudziło łażenie codzienne tam i z powrotem, robienie tego samego, powtarzalność wszystkiego, dekorowanie domu to już w ogóle ni hu hu nie mój dzwoneczek.. Chyba powinienem odpuścić...

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, devilbot napisał:

To ta sama gra. Tylko w New Horizons możemy dekorować cały teren zewnętrzny czyli całą wyspę. W poprzednich o ile pamiętam tylko dom dekorowaliśmy w środku. No i tu doszły recepty i crafcenie. 

 

No to jednak nie dla mnie... Dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

 

Godzinę temu, zdrowywariat napisał:

 

Ja bym spróbował, jeśli podobało Ci się Stardew Valley? W poprzednią część nie grałem, ale po komentarzu poprzednika widzę, że w tej części doszło sporo nowości.

 

Nie grałem w Stardew Valley. Obawiam się raczej powtarzalności, tego że mnie to znudzi szybciej niż prędko. Jeśli jest to rozwinięcie New Leaf, tylko bardziej, to będzie tak samo - nie będzie mi się chciało kopać skamielin, łowić ryb, łapać robali, kupować rzepy i tym bardziej jej sprzedawać w określonym okienku czasowym. Wynika z tego, że to jednak nie dla mnie gra. Dzięki za pomoc.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Krwa ta gra to jest tak urocza wydmuszka. Z jednej strony po co to cale dekorowanie jak nie da sie wejsc w interakcje z tymi przedmiotami. Ludzie traca godziny zycia, zeby wyspa wygladala ladnie, a online ssie po calosci. Nie rozumiem fenomenu tej gry.

 

Z drugiej strony codziennie prawilnie czyszcze chwasty, lupie kamienie i zbieram owoce...

 

Glupota.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, estel napisał:

Krwa ta gra to jest tak urocza wydmuszka. Z jednej strony po co to cale dekorowanie jak nie da sie wejsc w interakcje z tymi przedmiotami. Ludzie traca godziny zycia, zeby wyspa wygladala ladnie, a online ssie po calosci. Nie rozumiem fenomenu tej gry.

 

Z drugiej strony codziennie prawilnie czyszcze chwasty, lupie kamienie i zbieram owoce...

 

Glupota.

 

Fenomen tej gry jest chillout, złap je wszystkie i chodź pokażę ci jak się urządziłem. A do tego kredyt bez oprocentowania.

 

Z niektórymi przedmiotami da się wejść w interakcję, można zmienić wygląd przy lustrze, zapalić w kominku, włączyć radio, a to nie wszystko. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...