Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

A propos. Mam fizyczną kopię gry. Jeśli teraz kupię cyfrówkę, to nie będzie problemu, aby save z fizycznej ruszył na cyfrze? Mówimy wciąż o tej samej konsoli.

Teoretycznie nie powinno być problemu, bo to tylko kopia gry, ale patrząc na kombinacje, które Nintendo uskutecznia, by utrudnić graczom operowanie sejwami w AC to wszystko możliwe. Ktoś coś ma pojęcie?

Odnośnik do komentarza

Sam tego nie robiłem w przypadku tej gry. Ale widziałem że parę osób w necie tak zrobiło. Raczej na pewno ktoś by głośno narzekał, gdyby to było zablokowane. Jednak według nich normalnie kontynuowali grę jak zawsze. Z save'em nic się chyba nie dzieje, bo jest przywiązany do konsoli tak czy siak w tym samym katalogu.

 

 

Z 3DS-em było inaczej, oczywiście. Można było trzymać osobno save na katridżu, a cyfrowo mieć osobny save tej samej gry (transfer w jedną stronę był tylko opcją). Co akurat w przypadku Animal Crossing niektórych cieszyło - kupując kopię fizyczną i cyfrową New Leaf, mogli mieć dwa osobne miasteczka. Więc teraz niektórzy tylko narzekali, że się nie da.

Edytowane przez ogqozo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Grabek napisał:

Allo, czy sadzone drzewka moga sie „nie przyjac”? Z wypadu zagranicznego przywiozlem sobie 3 pedy bambusa, dwa legancko wystrzelily w gore a trzeci caly czas w stadium zarodkowym :( 

 

tak samo brzoskwinka od Pana Kmiota - wsadzona w ziemie i podlana i drugi dzien w poczatkowym stadium. 

Też tak mam z niektórymi sadzonkami i poczytałem, że problemem może być to, że są za blisko siebie.

Dać więcej luzu - wyrosną do dużego - dopiero przesadzać do "sadu".

Odnośnik do komentarza

Nie kumam troche tego handlu rzepami. Raz udało mi się kupić po ponad 90, przez cały tydzień łaziłem i sprzedaż była za dużo mniejsze kwoty. Minął tydzień i rzepy skisły wpizdu ;( Czy chodzi o to, żeby cały tydzień po kilka razy dziennie pytać o cene i może trafi się korzystna? 

@Dave Czezky no a co, palmy tylko na plaży. pełen realizm 

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, number_nine said:

Nie kumam troche tego handlu rzepami. Raz udało mi się kupić po ponad 90, przez cały tydzień łaziłem i sprzedaż była za dużo mniejsze kwoty. Minął tydzień i rzepy skisły wpizdu ;( Czy chodzi o to, żeby cały tydzień po kilka razy dziennie pytać o cene i może trafi się korzystna? 

@Dave Czezky no a co, palmy tylko na plaży. pełen realizm 

 

Leć na wyspę do kogoś kto ma korzystniejszą cenę. Ja kupuję u siebie po 90 i sprzedaję u innych po 500-600 bells.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Miejski Czempion napisał:

Leć na wyspę do kogoś kto ma korzystniejszą cenę. Ja kupuję u siebie po 90 i sprzedaję u innych po 500-600 bells.

Znalezienie kogoś z otwartą bramką graniczy z cudem, a umawiać się kimś specjalnie po to mi się raczej nie chce. Jak ostatnio udało mi się wbić na czyjąś wyspę to sprawdziłem cenę skupu i było około 50 bellsów :v 

Odnośnik do komentarza

Bez taniej kupię drożej sprzedam zapowiada się sporo farmienia. Ja na razie na rzepie tylko sto koła zarobiłem, a resztę na łowieniu ryb i łapaniu owadów. Grę mam od tygodnia, ale mam już chatę z trzema dodatkowymi pomieszczeniami, a dziś pojawiło się sporo rzeczy, jak mosty, po grubych cenach. Muszę coś w końcu odłożyć na rzepę, zamiast wydawać na inne rzeczy, bo nigdy tej wyspy nie ogarnę :).

Odnośnik do komentarza

Na początku go nawet polubiłem, myślę se daje kredyt bez oprocentowania, szop złoto, ale gdy zobaczyłem ile kasuje za nowe rzeczy, w tym przeniesienie domku, który z czego wiem trzeba dwa razy przenosić, jeśli chcemy go przesunąć o dwie kratki, to już wiem, co to za ziółko.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i ta gra nie dla mnie.Nie czuję tego feelingu.Ludzie urządzają sobie wyspy a mnie to nie kręci.Grałem w SV i tam wsiąkłem ale to pewnie przez kopalnię.Robiłem obrządek i goniłem do kopalni.Tutaj brakuje mi tego czegoś.Za to dzieci mają radochę.Urządzają, kombinują ,łowią.

 

 

Chciałem oszukać system z rzepą.Datę cofnąłem w Switchu bo widziałem, że dzień wcześniej była w miarę dobra cena rzepy.No i odpalam a tam zgnita :D

Edytowane przez keyzee
Odnośnik do komentarza

Rychło w czas się obudziłeś xd Teraz będzie ciężko, każdy rozsądny inwestor już powinien mieć sprzedaną rzepę, bo u większości kurs jest już po szczycie. U mnie 40, więc nie za ciekawie.

 

Cztery gwiazdki wpadły, zaczynam sobie żonglować mieszkańcami. Dzisiaj wypier'doliłem pingwina. Był ze mną od początku, a dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że to jest "she". Nauczyłem ją wyklinać po polsku (ale jednocześnie z kulturą, bo zwykłe "kur'wa" byłoby zbyt prostackie), a teraz musi odejść.

 EWduPTMVcAAEptb?format=jpg&name=small

 

Trochę smuteczek, ale pocieszam się, że na jej miejsce wchodzi śmiechowy misiek z warami-obciągarami i dwudniowym zarostem - Barold. Jaki typ.

EWduPTGUMAIJy3Q?format=jpg&name=small

 

Pamiętajcie o otwieraniu bramek, bo wpadłbym do butiku na zakupy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...