Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, 20inchDT napisał:

Chyba nie wyobrażałeś sobie, że prąd, który będą ciągnęły konsole i serwery są w gratisie xd Wciąż myślę, że będzie osobny tier tylko dla xcloud $5 czy coś takiego

Stadia i GFNow mają darmowe tiery, xcloud będzie pierwszy z tej trójki wymagał płacenia abo żeby grać w kupione gry

2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

A to nie zmianili tego po fali krytyki że własnie trzeba bulic abo i osobno kupowac gry? Początek chyba mięli zdecydowanie mniej przemyślany.

No kojarzy mi się, że tak na początku mieli

Edytowane przez wojtas011
Odnośnik do komentarza

Ms jeszcze chojniej zaproponował 3 msc za 4 zł więc testuje chmurkę biorąc pod uwagę, że mam wolny weekend. Wszystko śmig jak należy, ogrywam nieskonczone gearsy judgment ale muszę odpalić co w wiekszej rozdziale aby zobaczyć jak obraz wygląda na większym ekranie. Granie na tel nie jest komfortowe i lapek to jednak lepszy pomysł. Dualsense działa ideolo.

20220617_133249.jpg

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, ASX napisał:

no i elegancko, ale wybrałeś sobie do ogrywania chyba najgorsze Gearsy. 

 

Co do większych ekranów to z tego co się orientuje, wraz z ekspansją na TV i inne większe odbiorniki M$ planuje zwiększenie rozdziałki, te obecne 1080p to tylko faza przejściowa w ramach bety. 

Akurat tych nigdy nie skończyłem a, że porzuciłem blisko końca to dogram. Próbowałem podpiąć lapka przez hdmi do tv ale wszystko ma jakiś szalony inputlag i rozdzialka spada dramatycznie. Czekam na info o keystone i liczę, że to będzie tani i poprawiający jeszcze stabilność clouda sprzęt. Jednak z pewnością już teraz da się bez problemu grac.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ASX napisał:

no i elegancko, ale wybrałeś sobie do ogrywania chyba najgorsze Gearsy. 

 

Co do większych ekranów to z tego co się orientuje, wraz z ekspansją na TV i inne większe odbiorniki M$ planuje zwiększenie rozdziałki, te obecne 1080p to tylko faza przejściowa w ramach bety. 

1080p to jeszcze pół biedy jak na streaming, ale bitrate jest bardzo niski, w dynamicznych grach z ładna grafiką potrafi się zrobić paćka na ekranie.

Odnośnik do komentarza

ja sobie kupiłem razerka kishi na olx za symboliczne 150 zł (nowy coś koło 250-300?) i bardzo spoko siedzi na ip 12, klika się wygodniej niż na switchu hehs. w grach wymagających precyzyjnego celowania czy dostrzegania szczegółów sprawdza się tak sobie, ale indyczki już super, wspomniany przez @20inchDT citizen sleeper też do łyknięcia tylko w takiej formie. przeczesywanie goatpassa w poszukiwaniu hidden gemów chyba jeszcze nigdy nie było tak proste 

Edytowane przez shoegaze
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, shoegaze napisał:

ja sobie kupiłem razerka kishi na olx za symboliczne 150 zł (nowy coś koło 250-300?) i bardzo spoko siedzi na ip 12, klika się wygodniej niż na switchu hehs. w grach wymagających precyzyjnego celowania czy dostrzegania szczegółów sprawdza się tak sobie, ale indyczki już super, wspomniany przez @20inchDT citizen sleeper też do łyknięcia tylko w takiej formie. przeczesywanie goatpassa w poszukiwaniu hidden gemów chyba jeszcze nigdy nie było tak proste 

Fps na telefonie to dramat. Pewnie dlatego nintendo zlewa ten gatunek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...