Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Krzysztof93 napisał:

No ja dostaje nerwicy i kurwicy przez to:
 

5bbb740a66fb3f07fc761bef.jpg

 

Dokładnie kurła. Z 6 cali robi się 4 lub 5 i to już zdecydowanie za mało. Xcloud czy remote play to bez znaczenia. Szkoda, że do tabletów nie ma sensownych kontrolerów jak te razery do smartfonów.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

odpaliłem sobie ostatnio kilka gierek z chmury i mam wrażenie, że to wygląda lepiej niż te 2-3 miesiące temu kiedy tego używałem. Deathloop wyglądał jak gra natywnie odpalona na konsoli stacjonarnie, obraz był piękny i ostry jak żyleta. Podchodziłem do TV blisko bo nie mogłem uwierzyć. Oni chyba ciągle w tym grzebią i coś usprawniają. Nie będę korzystał bo jestem obrażony na wszystkie gierki ale usługa się widocznie usprawnia i mogę polecić. Gdy ostatnio czyli też z 3-4 miesiące temu odpalalem GF Now miałem wrażenie, że działa i wygląda gorzej niż kiedyś a xcloud za każdym razem lepiej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.10.2022 o 20:12, ASX napisał:
Kolejny handheld, droższy niż sprzęt LG ale za to pozwala odpalać gry lokalnie na Androidzie i ma OLEDa


Ta... i ekran w proporcjach do dupy jeśli chodzi o streamowane gry z takiego xCloud gdzie gierki lecą w Full HD 16:9. O kant dupy można sobie to rozbić tym bardziej za taką cenę z kosmosu. W naszym świecie istnieje Steam Deck i telefony... producenci tych nowych konsolek pod streaming żyją chyba w jakimś własnym lunaparku. Ktoś im powie o Steam Decku czy nikt nie chce żeby im się przykro zrobiło?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja to nie mam szczęścia do tego xCloud przez aplikację Game Pass na Androidzie. Raz działa w miarę ok, raz do dupy, przy czym wczoraj nie dało się w ogóle grać. Taka Danganronpa jeszcze spoczko, ale jakieś wyścigi to kalkulator + non stop ta pozioma linia odświeżająca przechodząca przez cały ekran. Co parę sekund to wywalało. No matko i córko, pomyślałem. Wi-Fi 5ghz, siła sygnału mocna, download ~200 mbps. Szukałem na necie odpowiedzi, zmieniłem DNS na Cloudflare, bo tak polecali, włączyłem jakieś TxBF,MU-MIMO, bo tak polecali, i już rozkminiałem, żeby zmienić channel width (jbc kanały mam wolne, nic mi nie sieje), bo tak polecali.

 

Ale coś mnie tknęło i odpaliłem xCloud w Chrome.

 

:kekw: Zero problemów :kekw:

 

:kekw: On nie działa, on zapierdala jak zły :kekw:

 

Responsywność lepsza niż w apce, ZERO pasów przez cały ekran, artefakty marginalne, mniejszy lag w dźwięku. Ten MS to jednak fachowcy są, że natywna apka działa do dupy, a w przeglądarce cymesik.

 

:kekw:

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, ProstyHeker napisał:

Ja to nie mam szczęścia do tego xCloud przez aplikację Game Pass na Androidzie. Raz działa w miarę ok, raz do dupy, przy czym wczoraj nie dało się w ogóle grać. Taka Danganronpa jeszcze spoczko, ale jakieś wyścigi to kalkulator + non stop ta pozioma linia odświeżająca przechodząca przez cały ekran. Co parę sekund to wywalało. No matko i córko, pomyślałem. Wi-Fi 5ghz, siła sygnału mocna, download ~200 mbps. Szukałem na necie odpowiedzi, zmieniłem DNS na Cloudflare, bo tak polecali, włączyłem jakieś TxBF,MU-MIMO, bo tak polecali, i już rozkminiałem, żeby zmienić channel width (jbc kanały mam wolne, nic mi nie sieje), bo tak polecali.

 

Ale coś mnie tknęło i odpaliłem xCloud w Chrome.

 

:kekw: Zero problemów :kekw:

 

:kekw: On nie działa, on zapierdala jak zły :kekw:

 

Responsywność lepsza niż w apce, ZERO pasów przez cały ekran, artefakty marginalne, mniejszy lag w dźwięku. Ten MS to jednak fachowcy są, że natywna apka działa do dupy, a w przeglądarce cymesik.

 

:kekw:


Kolega na Note 10 również mocno narzekał, zrobiliśmy test. To samo WiFi pod 5GHz, nawet QoS w routerze ustawiłem tylko na niego dla pewności. Mimo tego na moim Xr działało to lepiej niż na Andku. Inny kumpel gra po LTE ponieważ często poza domem na Note 10 Lite i.. działa perfect. Mega dziwne to ale coś tam nie śmiga na niektórych modelach antka. Ja sam gram głównie na przeglądarce w macOS i jest całkiem grywalnie chodź czasem też są czkawki obrazu.

Edytowane przez Bowser
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W temacie obsługi klawiatury i myszy coś drgnęła? Właśnie spotkało mnie małe rozczarowanie. Z xcloud korzystałem tylko kilka razy na telefonie (w ramach testów). Ostatnio mało jestem przy konsoli i dziś postanowiłem odpalić granie w chmurze na laptopie. Myślałem, że gierki, normalnie klawiaturą obsłużę. :balon:

Odnośnik do komentarza

Odwiedził mnie dzisiaj szwagier i wspomniał że chciałby pograć w Battlefielda. No a że nie miałem żadnego zainstalowanego to odpaliłem mu BF1 z chmury i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem. 

Gdyby ktoś mi powiedział że gram natywnie to bym uwierzył, zero laga, zero artefaktów, problemów z dzieckiem itd. jedynie rozdzielczość trochę rozmazana bo to wciąż 1080p, ale poza tym bez zarzutu. 

Nie gram zbyt często w chmurze, więc przegapiłem moment kiedy dokonał się tu taki postęp.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.11.2022 o 13:45, Chewie napisał:

To już jest apka na smart tv? Szkoda że nie ma na canal+ box bo ma odpowiednią wersję androida. Ostatnio kupiłem sobie ten chwytak na telefon i calkiem spoko tylko trochę trudno się trzyma bo telefon za dużo waży i pad chce się gibnąć do tyłu

 

Trochę odkopię. Polecam coś z tego typu konstrukcją, gdzie pad jest nad telefonem, znacznie wygodniejsze i co najważniejsze całość jest dobrze wyważona.

Może niekoniecznie w tej cenie, bo niedawno było w promo za ok 20 zł.

https://www.mediaexpert.pl/gaming/akcesoria-do-konsol/uchwyty/akcesoria-kons-xboxone-cobra-smartfonowy-uchwyt-gamingowy-do-kontrolera

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zakładam, że to zwiększony ruch na serwerach MS? Wieczorami sporo osób chce sobie pograć a rano śpią albo szykują się do pracy :dunno:innego wytłumaczenia nie potrafię znaleźć bo też to czasem zauważałem, szczególnie piątki/soboty wieczorem jest słabo ale wystarczy poczekać do tej 1:30-2:00 żeby zaczęło działać lepiej i wtedy sobie myślałem ,,hehe poszli spać, można grać''.
Ostatnio i tak u mnie działa dobrze, dowodem jest przejście 3 bossów w Hi-Fi Rush i bezproblemowe trafianie w rytm mimo gry streamingowanej z daleka.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pioooti napisał:

Dlaczego zdarza się, że xCloud wieczorami zacina tak, że nie da się grać (siedzę metr od routera 300 Mb/s), podczas gdy rano z tego samego miejsca na kanapie (i drugiego pokoju także) gra się znakomicie?

Gram na Samsungu A40 x Razer Kishi. To ja mogę coś zmienić/poprawić, czy to przeciążenie chmury?

Używasz routera na pasmie 5ghz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...