Skocz do zawartości

Outer Worlds


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tak widzą Game Passa osoby, które go nie miały: graczyk siada sobie w fotelu, włącza konsolę, wita go wielki baner "HEJ, CZY JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM ABONAMENTEM? W RAMACH NIEGO DOSTAJESZ DOSTĘP DO MILIARDA GIER! SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ I GRAJ W NIŻSZEJ CENIE!". Nasz skuszony tym ostatnim zdaniem gracz zaczyna czytać te wszystkie superlatywy, w jakich usługę opisuje jej autor na stronie produktu, decyduje się na zakup i klika na wielki guzior BUY NOW!!!. Po wybraniu opcji płatności i finalizacji transakcji jego oczy widzą jeszcze większy niż dotychczas komunikat : "BRAWO, DZIĘKI TOBIE NIE MAMY CO JEŚĆ. NIE WSPIERASZ TWÓRCÓW I NISZCZYSZ BRANŻĘ SZKODNIKU, HHHHRTFU NA CIEBIE ŚMIECIU". 

 

Nie, nie jest tak.

 

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Kupienie abonamentu na gierki i pisanie, ze sie cieszy z powodu tego, ze sie POMAGA (aka wspiera baranze) xDDDD. Pomaga to sie wplacajac kase na jakies dziecko, ktorego ani wczesniej, ani pozniej na oczy sie juz nie zobaczysz. A abonament kupujesz tylko i wylacznie dla wlasnej korzysci i potrzeby. Jakies wybielanie sie i projekcie, ze dzieki temu branza dalej jakos sciagnie to mocne odklejenie i pompowanie sobie ego.

Odnośnik do komentarza

Rynek jest obesrany w gierki. Mamy wybór co do sposobu grania jak nigdy wcześniej. 

 

Ale nie. Jak korzystasz z GP to tak jakbys zassal z piratebaya lub kupil Verbatima. Samo zło. Pewnie twórcy nic z tego nie mają :reggie: zawsze jak chcesz 100% wspierać twórców to kup 10 sztuk gierki. Nie bądź pizdą jak każdy inny który kupuje jedną sztukę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem parę godzin (szkoda, że znów nie wiadomo ile), mam 5. level, możliwych dwóch towarzyszy (aczkolwiek wciąż biegam z jedną) i zaliczone dopiero dwa questy (książka dla wikarego oraz bunty hunting).
Jeśli ktoś obawiał się liniowego i małego świata to niepotrzebnie, bo miejscówki są rozległe i wcale nie czuć, że to nie open world.
Styl graficzny bardzo mi się podoba, podobnie jak cały klimacik, podobnie z udźwiękowieniem (ta muza w Edgewater).

Ogólnie czuć tu vibe New Vegas, tyle że gameplay dużo przyjemniejszy, choć nie bez wad. Strzelanie podczas bezpośredniej wymiany ognia takie sobie, za to Hunting Rifle z dystansu :fsg: - moja ulubiona broń, póki co.

W sumie to trochę takie RAGE, tyle że z fabułą i opcjami dialogowymi, minus zayebisty gunplay.

No i wiem, że to nikogo, ale strasznie podoba mi się okładka gierki - te złote, tłoczone napisy, ten ręcznie rysowany artwork, czcionka tytułu - lubię takie pierdoły i robi to bardzo pozytywne wrażenie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.10.2019 o 13:05, suteq napisał:

Kurde jaka ta gra jest DOOOOOOOOBRA. To jest nic innego jak mokry sen fanów Fallouta gdzie Obsidian wjeżdża na pełnej serwując niesamowicie przemyślanego RPG-a. Najlepsze jest to, że nie dość, że strona RPG jest wykonana znakomicie (wybory, rozwój postaci, questy, rozmowy, używanie perków) to jeszcze sama rozgrywka jest bardzo przyjemna (zwiedzanie klimatycznego świata, strzelanie, zbieranie przedmiotów, lootowanie wrogów). Jedynie niezbyt odpowiada mi opcja otwierania zamków gdzie musimy mieć odpowiednią liczbę zużywalnego surowca, żeby móc otworzyć konkretne drzwi/zamki. Wolałem jednak system spinek z Fallouta 3/NV. 

 

W ogóle fantastyczne jest to, że jeden z pierwszych questów od grabarza ma drugie, a nawet trzecie dno łącząc się z inną, kompletnie niepowiązaną wcześniej sprawą. Cudowne. :banderas: 

Mialem skrobnąć coś o gierce, ale w sumie suteq mnie wyreczyl. Nie wierzyłem w ten tytuł kompletnie, a po pierwszych godzinach jestem mega zauroczony, do tego gra na gameplayach prezentuje sie znacznie gorzej niz na żywo - graficznie jest bardzo ladnie, gunplay jest znacznie mniej drewniany niz sie wydawało (choć moze to zasługa większej ilości klatek niż na konsolach), jedynie szkoda ze nie ma HDRu. Cieszy tez mnie fakt zrezygnowania z otwartego świata na rzecz eksploracji większych hubow/planet. Jedna z tych gier na które na pewno znajdę czas!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche i badzo mi sie podoba ta gierka. Najwieksza zaleta jest nieliniowosc i sporo wyborow, nawet w pobocznych questach. Zobaczymy z czasem czy one beda jakos rzutowaly na pozniejsza rozgrywke. W kazdym razie fabula i dialogi daja rade. Wiekszosc questow mozna rozwiazac po cichu, nie trzeba wyrzynac calej miejscowki i dobrze bo walka jest troche drewniana. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SetoPL napisał:

Gra ktoś na PS4 normalnym? Jak działa gra? Dużo strzelania czy więcej rozmów albo eksploracji? 


Ja gram na PS4, jest płynnie, choć co jakiś czas zdarzy się takie chrupnięcie, połączone z lekkim przeskokiem kamery - nic upierdliwego, ale odnotować należy.
Jeśli chodzi o proporcje to mniej więcej po równo, choć wszystko zależy od Twojego stylu i tego, jak wolisz rozwiązywać problemy :)

Ja niestety zraziłem do siebie pierwsze miasteczko, bo naturalną opcją wydało mi się pomóc tej drugiej stronie, no i teraz wszyscy w Edgewater do mnie strzelają, nawet pracownicy fabryki :reggie:
Kij z nimi, lecę w kosmos, wyzwolić kolejnych uciśnionych, nawet wbrew ich woli :kaz:
Ale muszę przyznać, że wybór nie był łatwy i za to plusik - moralnie niejednoznaczne decyzje - to lubię.

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:


No i wiem, że to nikogo, ale strasznie podoba mi się okładka gierki - te złote, tłoczone napisy, ten ręcznie rysowany artwork, czcionka tytułu - lubię takie pierdoły i robi to bardzo pozytywne wrażenie :)

 

Mi także bardzo podoba się okładka i napisy, takie plastyczne, co nadaje im niesamowitej estetyki i "misiowatości" jak zwykłem nazywać tego typu miłe dla oka i dotyku rzeczy. Nawet samo pudełko do gry jakieś takie dostałem z zaokrągloną folią jak poduszeczka heh :)

 

Sama gra jest super, stworzyłem sobie kobitkę dobrą w skradaniu i gadce. Grafika może nie topowa ale ma swój urok. Cieszą oko detale jak stworzonka biegające po ziemi, jakieś ptaki, statki kosmiczne na niebie. Samo niebo i chmury są "nołman skajowe". Wszelkie wstawki przy loading screenach mają fajny design. Poza tym fajne teksty w opisach, uśmiałem się podczas tworzenia postaci przy wyborze profesji. Humor specyficzny ale pasuje mi na 100%.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...