Skocz do zawartości

Outer Worlds


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Rozi napisał:

> ogrywa z subskrypcji za 4 złote

 

Wspierajmy, wspierajmy!

Chcesz mi powiedzieć że opłacanie, wcale nie tak taniego (znacznie droższego niż 4 zł) abonamentu, to kradziez albo cos złego dla developera? 

 

Myśle że gdyby Obsidianowi się to nie opłacało to nie umieściłby swojej gry w tej usłudze

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego że obsidian na pewno nie jest stratny na razie na byciu pod skrzydłami ms. 

 

Ok gra się troszkę rozkręca jak z pierwszej lokacji ruszamy w kosmos. Na plus na razie nasz pierwszy kompan ale to z powodu głosu "Hey ash" :D

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MAJOCHEY_PL napisał:

O jprdl na bogato. 

Albo gra nie podejszla, albo zły dzień, co brateńku <3

Ostatnio jakoś zamiast grać wolę coś obejrzeć jakiś film, czy tam serial.

Dobra, trochę pograłem, znalazłem jakieś mniej kiblowate bronie, odblokowałem skille dla ziomeczków i już przestaje być tak kupiasto. Powoli się rozkręca, na razie naciągane 4/10.

Edytowane przez Yakubu
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Tak chciałem podpytać. W jednej z pierwszych lokacji, zaraz po pokonaniu pierwszych maruderów nieco niżej w ich mini obozie jest skrytka. Do jej otworzenia zabrakło mi dosłownie jednego magnesu. Zszedłem niżej, odnalazłem magnes i chciałem wrócić pod górę, ale nie można wskoczyć na próg skalny :(

Pytanie. Można tę skrytkę w ogóle otworzyć?

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ukukuki napisał:

Teraz przy każdej grze która będzie w abonamencie M$ a inni będą płacić pełną cenę będzie taka (pipi)owa dyskusja ;/ 

No nie do konca tak to wygląda. Nie widze dyskusji czy konfliktu pomiedzy tymi którzy kupili grę, a tymi ogrywajacymi z Gamepassa

 

Jak na razie to jeden użytkownik który nie wyłożył nawet złotówki na grę, zarzuca reszcie która  zapłaciła za dostęp do gry, że nie wspierają developera. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Śmieszny jest ten atak na GP i przedstawianie siebie jako rycerza w białej zbroi, który ratuje deva poprzez "wspieranie go" xD. Bardzo fajnie, że się martwicie, że będą mieli co jeść, ale mnie to szczerze mówiąc nie obchodzi. To jest biznes i najwyraźniej musiało im się opłacać, że to zrobili, a jeżeli nie i słabo wynegocjowali stawkę, to ich problem i niech się lepiej targują na przyszłość. Jak na razie to tylko MS krwawi kasą, więc bądźcie spokojni.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...