Skocz do zawartości

Outer Worlds


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Pupcio napisał:

Ciekawe czy zostawili ten smaczek z New vegas że jak save zbyt dużo waży to gra staje się niegrywalna  :banderas:

34 minuty temu, Wredny napisał:

To są "smaczki" gier Bethesdy ogólnie, a nie Obsidianu, więc raczej bym się tego tu nie spodziewał.

Fallout: New Vegas – fabularna gra akcji stworzona przez Obsidian Entertainment, wydana przez Bethesdę Softworks

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

pograłem z godzinkę i jest super, gameplay mocno bethesda style, ale z pomysłami i fabułą, strzelanko troche drewno, ale klimacik, humorek, fabuła wstępnie bardzo ok. Bardzo fajny rozwój postaci, już zacząłem popuszczać ludzi kłamstwami i zastraszaniem i jest mega beka w dialogach.

Odnośnik do komentarza

Fajna giera sie zapowiada. Od dawna śledzę. 

 

Jedyne co mnie irytuje w grach tego typu, gdzie trzeba prawym kciukiem sie rozglądać a kwadratem/X zbierać fanty. :/ jest jakies sensowniejsze rozlozenie tego?

 

Chyba najlepsza opcja to pod jakis LB/RB

 

No i graficzka, lokacja. Coś świeżego. Fajno jakby można było zmieniać rozmiar napisów. Ciut imo za małe. 

Odnośnik do komentarza

Kurde jaka ta gra jest DOOOOOOOOBRA. To jest nic innego jak mokry sen fanów Fallouta gdzie Obsidian wjeżdża na pełnej serwując niesamowicie przemyślanego RPG-a. Najlepsze jest to, że nie dość, że strona RPG jest wykonana znakomicie (wybory, rozwój postaci, questy, rozmowy, używanie perków) to jeszcze sama rozgrywka jest bardzo przyjemna (zwiedzanie klimatycznego świata, strzelanie, zbieranie przedmiotów, lootowanie wrogów). Jedynie niezbyt odpowiada mi opcja otwierania zamków gdzie musimy mieć odpowiednią liczbę zużywalnego surowca, żeby móc otworzyć konkretne drzwi/zamki. Wolałem jednak system spinek z Fallouta 3/NV. 

 

W ogóle fantastyczne jest to, że jeden z pierwszych questów od grabarza ma drugie, a nawet trzecie dno łącząc się z inną, kompletnie niepowiązaną wcześniej sprawą. Cudowne. :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Ja poki co mieszane uczucia, na plus na pewno kolorystyka, design i opcje dialogowe. Fajnie ze do niektorych questow na poczatku mozna juz bylo podejsc na inny sposob. Wyglada tez na to ze Obsidian wreszcie zrobil gre ktora nie jest legowiskiem robali, bo poki co 0 bugow i jesli wierzyc recenzjom to bedzie tak do konca gry. Z kolei nie podoba mi rozmieszczenie rzeczy w pierwszym hubie, bo np 50 metrow za miastem jest oboz wrogow, a 10 metrow od ich obozu jest legowisko potworow ktore wszystko zabijaja co sie rusza, nie ma to sensu za bardzo ze 3 wrogie frakcje tak blisko siebie koegzystuja w swiecie gry, mam nadzieje ze to tylko w tej pierwszej lokacji, bo bije to mocno sztucznoscia.

 

Pierwsze rzeczy na ktore zwracam tez uwage w tego typu grach niestety tez sa nieobecne, mianowicie rozprysk krwi i nogi, no jakies standardy juz powinny obowiazywac panie Obsidian.

 

Zobaczymy jak bedzie dalej, na pewno bedzie kontynuowane.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie ma nóg? O nieee.. jadę oddać grę do sklepu.

 

Ekhem... Może nogi dodadzą w jakimś przyszłym patchu, no mogli by jeszcze zaimplementować widoczny biust jak w Trespasser :)

Ściąga mi się jakiś update prawie 10giga, przed pracą nie pogram więc obadam grę dopiero jutro rano.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda ze to nie otwarty swiat. Dialogi niby daja wybor, ale niczego tak na prawde nie zmieniaja, bez znaczenia co sie wybierze. NPC niby sa ale jacys bez wyrazu i przyspawani do tych samych miejsc. Graficznie slabo.. a na FO76 narzekali ;) Fabula chyba tez krotka? Czytalem ze gra na 30-40h z pobocznymi misjami.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd te zachwyty ja pograłem już że 4h i postacie strasznie płaskie i niezbyt ciekawe. Dialogi czasem śmieszne czasem po prostu nudne. Świat ten pierwszy ok kolorowy ale bez zachwytu. Drewno czuć jak w falloutach bethesdy. Grafika też szpetna jak w RPG spider lub bethesdy. Może się rozkręci na razie dla mnie to poziom greedfall i takie 7/10. Liczę naprawdę że będzie lepiej to takie wrażenia z pierwszych kilku godzin. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, blantman napisał:

Nie wiem skąd te zachwyty ja pograłem już że 4h i postacie strasznie płaskie i niezbyt ciekawe. Dialogi czasem śmieszne czasem po prostu nudne. Świat ten pierwszy ok kolorowy ale bez zachwytu. Drewno czuć jak w falloutach bethesdy. Grafika też szpetna jak w RPG spider lub bethesdy. Może się rozkręci na razie dla mnie to poziom greedfall i takie 7/10. Liczę naprawdę że będzie lepiej to takie wrażenia z pierwszych kilku godzin. 

A co to za bomby prawdy tutaj? Embargo na krytyke mija dopiero w przyszlym tygodniu, prosze usunac tego posta. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Pograłem dwie godziny i dla mnie ta gierka jest strasznie nudna i brzydka, a gunplay zasysa przeokrutnie. Te dialogi to ja mam wrażenie, że już 10 tysięcy razy przerabiałem w pięćdziesięciu takich samych gierkach (z lepszym gameplayem). No aż mnie telepie, spencer oddawaj 4 złote.

Godzinę temu, MAJOCHEY_PL napisał:

A jest broń palna, jak nie przymierzając w takim kall of duty?

Czy tylko laserki blasterki i inne hejloo.

Normalne bronie są. Niby mam jakiś pistolet świetlny, ale strzela jak w kol of duty.

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...