Skocz do zawartości

Astral Chain


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem wczoraj na chwilę po prawie trzech latach, mam jeszcze sporo walk w 12 rozdziale do dokończenia, i o mamo ależ to jest dobra gra. Zupełnie zapomniałem sterowania wiec dziadowałem przez jakiś czas, ale nie minęło dużo czasu i pamięć mięśniowa wróciła. Jeszcze to nie ten poziom co kiedyś, ale przynajmniej wiem co robię. Oj pobawię się chwilę tutaj, może nawet dokończę ten 12ty file, brakowało mi ostatnio takiego nawalania. Miód. Mam nadzieję że doczekamy kontynuacji i że Nintendo nie wpadnie na pomysł żeby dać to komuś innemu niż platynowym. 

Odnośnik do komentarza

Platinum wydaje się zaklinowane w produkcji Bayonetty 3, a Inaba niedawno stwierdził publicznie, że, podobnie jak wielu innych japońskich gigantów, studio nie wiąże swojej przyszłości z grami, w które się gra dla przyjemności. Jakoś nie napalałbym się na cokolwiek w stylu Astral Chain, które jest jeszcze dużo mniej marketingowo atrakcyjne od Bayonetty.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Shen napisał:

Jakies ploty ostatnio czytalem, ze dwojka w przyszłym roku, zobaczymy czy sie sprawdzi.

Chyba było obalone przez jednego z devów, że nic takiego nie ma miejsca. Obecnie między snajperowaniem we Francji pomykam w Scarlet Nexus i chyba po nim wezmę się za AC, bo trzeba odkurzyć Switcha i wykorzystać fazę na chińskie gierki gdzie postaci krzyczą co chwilę "jametero" i "gomenasai".

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ależ mnie ten Astral Chain pozytywnie zaskoczył.

 

Oczywiście nie powinienem chwalić przedwcześnie, ale jakoś spodziewałem się w miarę liniowej gry akcji, jak na Platinum przystało, a tu nie dość, że gra oczarowuje atmosferą oraz muzyką, to jeszcze od strony gameplay'u co chwila rzuca jakieś nowe mechaniki, czy rozwiązania, w tym nawet takie pierdoły, jak customizacja, czy możliwość robienia sobie... selfie... Wygląda na to, że całość zajmie mi wiele godzin, szczególnie, że już kilka razy powtarzałem ukończone chaptery "ot tak se".

 

Oczywiście gram jak sierota i wpadają raczej rangi D i C, ale myślę, że ogarnę. Sterowanie nadal bywa problematyczne, biorąc pod uwagę ilość możliwych ruchów i strategii.

 

Ogół tworzy taki zabawny miks, że po prostu trzeba docenić medium, jakim są gry wideo dla dzieci robione przez japończyków. Nieustanny banan na mordzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Największa niespodzianka switchowych exow dla mnie. Absolutnie świetny art style, kapitalny system walki, który po kilku godzinach wprawy pozwala na robienie cudów na ekranie. Do tego długi tytuł i bardzo bogaty w content. Miejscami bawiłem się lepiej niż przy bayo3. Mam nadzieję, że wyjdzie kontynuacja na next gena.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.02.2023 o 00:34, Daffy napisał:

Największa niespodzianka switchowych exow dla mnie. Absolutnie świetny art style, kapitalny system walki, który po kilku godzinach wprawy pozwala na robienie cudów na ekranie. Do tego długi tytuł i bardzo bogaty w content. Miejscami bawiłem się lepiej niż przy bayo3. Mam nadzieję, że wyjdzie kontynuacja na next gena.

Kapitalna gierka. Jedna z moich pierwszych gier na Switcha i do tej pory jedna z najlepiej wyglądających. Świetny system walki I ogólnie klimacik. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
14 minut temu, Daffy napisał:

Jak nic to daj pan za darmo


Oj, już nie łap mnie za słowka. Kupiłem ją za chyba 319zl i jest ona łatwo dostępna w internecie, gdzie takie limitki AC czy B3 śmigają po 2-3x wyższej cenie niż ta premierowa.

 

Z resztą, z Nintendo to jest niezła loteria, bo myślałem, że odsprzedam Tactics Ogre z dużym plusem, a dosłownie jak zrealizowałem zamowienie to (tańsze) kopie zaczęły masowo pojawiać się w polskim internecie. :reggie:

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Paolo de Vesir napisał:


Oj, już nie łap mnie za słowka. Kupiłem ją za chyba 319zl i jest ona łatwo dostępna w internecie, gdzie takie limitki AC czy B3 śmigają po 2-3x wyższej cenie niż ta premierowa.

 

Z resztą, z Nintendo to jest niezła loteria, bo myślałem, że odsprzedam Tactics Ogre z dużym plusem, a dosłownie jak zrealizowałem zamowienie to (tańsze) kopie zaczęły masowo pojawiać się w polskim internecie. :reggie:

 

Na Switcha często są reprinty. Do tego z łatkami na kartridżu :wub:

Odnośnik do komentarza

Nawet gdzieś w necie trafiłem na temat gdzie ludzie kolekcjonujacy gry koniecznie polują na reprinty z wszystkimi patchami już na karcie ;)

 

Co do gierki to będzie Vesir zadowolony, tylko z początku możesz mieć kłopot z opanowaniem systemu na dwie gałki, ale potem cuda można robic

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...