Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, MBeniek napisał:

W sumie ciekawi mnie, że nie można rozczłonkowywać szturmowców, no bo gore, disney i te sprawy, ale już zwierzęta, stworki czy humanoidalne droidy to jak najbardziej (i jeszcze ładne zbliżenia wtedy są, żeby wszystko było dokładnie widać)? :dafuq:

 

Podejrzewam, że kwestia ratingu wiekowego, z gore na ludziach byłoby Pegi18 najmniej, a tak jest 16. Wiem, że w Polsce to rzecz abstrakcyjna i tak jak 20 lat temu można było w empiku w wieku lat 14 kupić Postala albo GTA1 tak pewnie teraz jakiegoś wielkiego problemu nie ma, ale w stanach, Australii czy Niemczech na pewno by był.

Odnośnik do komentarza

Skończone, chyba moje GOTY 

 

Z rzeczy które mi się nie podobały: gra jest pełna gamizmów, bezczelnie kopiuje soulsy ale robi to na tyle dobrze że w sumie to plus, zagadki środowiskowe są poprawne i wydają się żywcem wyjęte z Tomb Raidera.

 

Zostawiam w kolekcji bo nie wiem kiedy powstanie nastepna taka gra w świecie Star Wars

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na 3ciej planecie. Czy dalej też są takie zapierające dech w piersiach widoki/ tła? Nie raz się zatrzymuję i rozglądam w dal, podziwiam te ogromne konstrukcje, ruchome monstra, cuda natury. Niedawno zawiesiłem się oglądając odległą sieć jezior i wodospadów, a później jakieś ogromne statki Imperium. Do tego zimne piwko i  czuję się jak turysta w świecie  Gwiezdnych Wojen.

Odnośnik do komentarza

Ta gra nie potrzebuje sequela, prędzej wolałbym nowego bohatera/bohaterkę z nowymi kombinacjami walk, więcej eksploracji i skilli, a także nowe moce w sosie souls-like. Fajnie jakby to były po wydarzeniach Nowej Nadziei. W tym Fallen Order akcja dzieje po rozkazie 66 i wojen klonów, bardzo duży ukłon dla starych fanów SW, sporo jest w grze smaczek.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skonczone. Najlepsza gierka dla w tym roku ktora skonczylem. Szkoda ze wgl nie znam uniwersum wiec uciekla mi masa smaczkow a przez to obraz gry moglby byc jeszcze lepszy. Do czego bym sie mogl przyczepic to kwestie techniczne jak dropy czy doczytujace sie tekstury. No ale te wady przy gameplayu, budowie poziomow i ogolnej eksploracji jakos szczegolnie nie rzutuja na obraz calosci. Gierka leci do kumpla ale wroce na Zeffo dozbierac brakujace skrzyneczki do platyny :) U mnie wyszlo mysle jakies 30 h ale duzo eksplorowalem. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Faka napisał:

jeden boss mnie tak zirytował, że już wątpiłem w siebie

no to na koncu czeka Cie ostateczny test charakteru ;) duzo trudniejszy dla mnie ostatni...temu co piszesz latwo bylo sciagac pasek steaminy (z ostatnim tylko raz mi sie udalo chociaz i tak zostalem sponiewierany w pierwszym kontakcie) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Szymek napisał:

no to na koncu czeka Cie ostateczny test charakteru ;) duzo trudniejszy dla mnie ostatni...temu co piszesz latwo bylo sciagac pasek steaminy (z ostatnim tylko raz mi sie udalo chociaz i tak zostalem sponiewierany w pierwszym kontakcie) 

 

No zobaczymy jak ostatni będzie. Ja miałem problem taki, że był bardzo szybki i oczywiście, walka polegała na ściąganiu staminy, tylko musiałeś to bardzo szybko ogarniać moveset przeciwnika, a w tym nie pomagało, że masz krótki czas na parowanie w tym grandmaster :/ (dlatego śmieję się na tę opcje pomagania graczom w boss fight w Bloodborne, wiadomo, że to dodatek jak sobie nie radzisz, cierpliwość to podstawa). Nie wiem czy drugi raz bym już z nim podołał, za dużo nerwów na tego badassa poszło.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ja też skończyłem i o jaaaaa pierdziuule, zastanawiałem się, czy ON się pojawi, czy już jednak nie, a tu takie zaskoczenie, heheh 

 

Jedynie co, to aż tak przez skórę czuję, że druga część, nawet nie musi specjalnie robudowywać mechanik, które są zawarte w tej części, ale jak dodadzą jeszcze więcej akcji, walk  na miecze świetlne jak pod koniec gry, to dosłownie mam to samo uczucie jak z God of Wara, który był genialny, ale jako pierwsza gra przecierająca szlaki w nowej formule, nie miała takiego rozmachu, jak np. GOW 3, co nie znaczy, że technicznie nie byłą lepsza, bo była. 

 

Chciałbym jeszcze ze dwie planety w fabule, mimo, że gra jest długa. 

  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...