Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Shago, ale na tym screenie ma podstawkę, więc sobie musisz wyrównać, bo tak jak teraz to jest znacznie szersza. Pierwotnie napisałem o 1/5, trzeba poczekać na oficjalne wymiary i tak.

Ale jeżeli ma to bardzo pomóc w kulturze pracy to w sumie niech będzie większe niż się usilnie grzać.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Square napisał:

Shago, ale na tym screenie ma podstawkę, więc sobie musisz wyrównać, bo tak jak teraz to jest znacznie szersza. Pierwotnie napisałem o 1/5, trzeba poczekać na oficjalne wymiary i tak.

 

Tak, jestem ciekaw oficjalnych wymiarów, ponieważ coś mi mówi, że PS5 na leżąco z podstawką będzie niewiele niższa, od XSX. Za to Znacznie szersza. No i głębokość, ciekawe jak z tym.

Odnośnik do komentarza

Dobra, minęło kilka godzin. Kurz opadł.

I teraz ku wa niech mi ktoś powie, na uj kupować ps5? Żeby na start dostać REMASTER Spiderman zamiast 2? Żeby dostać kiedyś za x lat GT 7,Horizon 2,Ratchet i REMASTER Dark Soul? Serio, mamy wywalać w uj siana żeby dostać na start generacji wielką kupę i jakieś gry, kiedyś, uj wie kiedy? Sony. Serio?! SEEEEEEEEERIOOOOOOO?!

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę że już wybrańcy dostali szczepionki na COVID z domieszką autyzmu.

 

 

Mi tam się podoba że SONY nie poszło w klasykę, tylko spróbowało czegoś nowego. Obie konsole mają swój urok. i ten kto pójdzie do sklepu po konsolę spokojnie będzie mógł je odróżnić od siebie.

Odnośnik do komentarza

Miało być lepiej niż z PS4 a jest gorzej xD no chyba, że o czymś nie wiemy ;) w sensie grami na start. 

 

MS przynajmniej wie, że nie ma co ludzi nacinać na kasę więc przez dwa lata każdy pogra w nowe gry bez konieczności kupowania nowej dla remastera Spiderman'a, no beka. 

Takie rzeczy to u MS za darmo w ramach bycia graczem, darmowa aktualizacja, taka była beka, że pokazują ulepszone Gears V a tu proszę jak Sony jedzie z tematem...

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem content. Trochę gierek nowych IP, powroty no i RESIDENT EVIL. Pierwsza myśl to, poyebany schemat z Devil May Cry 1. Czyli totalny odyeb od konwencji. 

 

Chyba ze wszystkiego to na to właśnie czekam. 

 

Sama konsola mały kosmosik. Egelancko jednym słowem. 

 

Dawać preorderki bo drugi raz w bitki marketowe się nie będę babrać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...