Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepach wystartuja dwie wersje konsoli. Z 1tb i 2db dyskiem twardym. Wiec sony zdołało podnieść ilosc gb z 850gb do 1tb. 

 

Natomiast cena za najbardziej pożądany model z dyskiem 2tb i napedem plyt 4k UHD zostala juz podana przez amazony. 

W stanach ma kosztować 7oo$ czyli 28oo natomiast w EU juz 7oo €. Ponad 31oo. Może nawet 32oo na dzień dobry. :ermm: To sporo. Natomiast wersja z 2tb dyskiem bez napędu moze kosztowac o 1oo$ mniej. Ceny musi jeszcze potwierdzić samo sony. Ale juz mozna skladac preordery nie licząc specjalnie na nierealne 25oo pln w dniu premiery. Konsola bez napędu kosztujaca 600€ za wersje z 2tb dyskiem bedzie bardziej oplacalna niz z 1tb. I nie ma co dalej zastanawiac sie nad ceną wersji digital z dyskiem 1tb

upbw20200613110324927ahkt.jpg

 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Shago napisał:

Nikt normalny nie zaneguje sukcesu Sony z PS4.

Mówię tylko, że z PS5 Sony póki co nie robi efektu WOW, jaki był przy każdej poprzedniej konsoli. I to widać po tym forum. Nie tylko po osobach,które już wiedzą, że kupią XSX, ale też cała masa fanów Sony jest sceptyczna, widać to po ostatnich stronach tego tematu.

Z każdą kolejną generacją Sony i MS będą miały ciężej z robieniem tego efektu o którym piszesz. Oglądając pokaz na yt nie zobaczysz zbyt wielkiej różnicy, detale wychodzą dopiero na dobrym tv/monitorze. Lepsza rozdziałka i płynność, ale co tam więcej można zrobić? Tak więc myślę, że raczej osoby które są z daną marką już z nią pozostaną, no chyba że ktoś zrobi spektakularny klops jak reklamowanie xboxa one przez Dona Mattricka jeśli wiecie co mam na myśli. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, czarek250885 napisał:

Lepsza rozdziałka i płynność, ale co tam więcej można zrobić?

Na pewno duże pole do popisu jest jeszcze w kwestii animacji i tego, co chcielibyśmy zobaczyć na nowej generacji najbardziej od ładnych kilku (nastu) lat - zaawansowana fizyka. Zaawansowana, złożona SI też byłaby OK. A i tak nawet to co będzie, będzie często w mniej niż 60 klatkach, więc...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krzysiekp392 napisał:

Na pewno duże pole do popisu jest jeszcze w kwestii animacji i tego, co chcielibyśmy zobaczyć na nowej generacji najbardziej od ładnych kilku (nastu) lat - zaawansowana fizyka. Zaawansowana, złożona SI też byłaby OK. A i tak nawet to co będzie, będzie często w mniej niż 60 klatkach, więc...

No tak zgadzam się, taki Black z ps2 ma lepszą fizykę otoczenia niż nie jedna obecna gra. Te 60 klatek to chyba się nie doczekamy, twórcy wolą zrobić bardziej szczegółową grafikę bo to się lepiej sprzedaje niż płynność, taka smutna prawda. 

Odnośnik do komentarza

Patrząc na zdjęcie widać że podstawki pod konsole różnią się między modelami Digital a Disc więc nie będą kompatybilne. Zresztą nie widzę powodu dla którego miałyby być. 

Druga sprawa to ciekawe podejście do zaproponowania wersji Digital Edition. Nie interesowałbym się tą wersją wcale z tego względu że w żaden sposób nie uruchomimy na niej gry z dysku. A zawsze można sobie kupić grę na psn i ściągnąć na dysk w wersji z napędem. Ale dobrze że sony dba o mniej zasobne portfele i oferuje tańszą opcję. Z pewnością dobrze sprzeda się w krajach z bardzo dobrym dostępem do szybkiego internetu. W Polsce raczej furorę zrobi wersja Disc. Czas jaki miałbym poświęcić na ściągnięcie The Last of US Part II będzie znacznie dłuższy niż pojechanie do sklepu, kupienie gry i powrót do mieszkania. Nie potrzebuje super szybkiego internetu, tylko stały dostęp z miarę rozsądnym cenowo abonamentem i to akurat mam w obecnej chwili. Wole też kupić pudełko, przejść grę i odsprzedać grę odzyskując część pieniędzy.

 

Ale jest też własnie ta wersja konsoli Digital i zastanawiam się, czy sony udostępni możliwość odsprzedawania zakupionych gier na psn. Kupuje, ściągam, kończę, wystawiam na sprzedaż, ktoś wpłaca mi kasę na psn i wysyłam wygenerowany klucz dla kupca, ten wpisuje klucz i ściąga grę. A z mojego dysku ta sprzedana gra zostaje automatycznie skasowana. Gdyby była taka możliwość to byłaby petarda opcja :fsg:

 

Wygl-d-PS5-Play-Station5.jpg

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, areka napisał:

Kupiłem w tej generacji jedną grę na dysku optycznym. Rocksmith z kablem na Pchlim Targu. Reszta to tylko cyfra. Konto dzielę z przyjacielem, więc wychodzi mnie ok 150 zł za grę na premierę. Nie mam czasu chodzić po sklepach. No mam szybki internet, to fakt. 

Nie widzę najmniejszego powodu, żeby kupować konsolę z czytnikiem. 

To samo, w sprzedawanie gier i tak przestałem się bawić bo mnie za bardzo denerwowałem cebulaki A cyfra to życie

Odnośnik do komentarza

Cyfra to życie do czasu jak Ms/Sony usuwają zwykle wersje gier cyfrowych.
Chcesz sobie kupić zwykła wersje modern warfare?
No to sorry tiry nie przyjechały i nikt nie załadował na stora xd
Jedyna wersja to super deluxe edyszyn za 350 zł
Fajnie że ten deluxe daje ci jakieś skiny ale bądźmy poważni xd
No i ceny na tych storach gra x na promocji 50 zł po promocji 250.
Totalne dziadostwo.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, u55r napisał:

astanawiam się, czy sony udostępni możliwość odsprzedawania zakupionych gier na psn. Kupuje, ściągam, kończę, wystawiam na sprzedaż, ktoś wpłaca mi kasę na psn i wysyłam wygenerowany klucz dla kupca, ten wpisuje klucz i ściąga grę.

 hahahahah user, zejdź na ziemie :D w dobie gdzie MS zabiera klucze na rzecz aktywacji ty liczysz na sprzedawanie własnych cyfrówek

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, u55r napisał:

Ale jest też własnie ta wersja konsoli Digital i zastanawiam się, czy sony udostępni możliwość odsprzedawania zakupionych gier na psn. Kupuje, ściągam, kończę, wystawiam na sprzedaż, ktoś wpłaca mi kasę na psn i wysyłam wygenerowany klucz dla kupca, ten wpisuje klucz i ściąga grę. A z mojego dysku ta sprzedana gra zostaje automatycznie skasowana. Gdyby była taka możliwość to byłaby petarda opcja :fsg:

Nie wiem co tam ćpiesz, ale odstaw to, bo Ci nie służy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...