Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, creatinfreak napisał:

YouTuby i Netflixy to dla ludzi ze starymi tv bądź monitorami i niektórzy korzystają z tego dlatego rozumiem, że się cieszą. Dla mnie mając Smart TV i smartfona jest to totalnie zbędne i mogłoby tego nie być.

Są specyficzne sytuacje, w których jednak appki w TV nie są najlepszą opcją, na np WebOS LG nie uzyskasz na nich najlepszej jakości dźwięku - jesteś ograniczony do max stratnego 5.1 nawet po eARC. Do bezstratnego 7.1, pełnego Atmosa itp potrzebujesz zewnętrznego playera (pomijam oczywiście takie rzeczy jak amplituner i głośniki), ale do tego używa się raczej tv boxów takich jak np. Apple TV, Nvidia Shield itp.

Używanie tego na co dzień w konsoli było by trochę upierdliwe - za każdym razem trzeba było by ręcznie przełączać ustawienia obrazu itp w TV w zależności od tego czy ktoś aktualnie gra czy ogląda (ustawienia i przetwarzanie obrazu pod filmy nie nadaje się do gier i vice versa).

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, qraq_pk napisał:

no spoko, ale ja kupiłem "Smark tv" 8 lat temu i 5 lat temu i oba działają tak że powinni za to jakieś kary dawać. Netflix tylko z konsoli. Pewnie teraz też jak kupisz tańszego smarta to jest to do bani. 

Ja z kolei uważam że netflix z konsoli to słaby pomysł. Jednak sa inne ustawienia obrazu dla gier i zupełnie inne dla treści filmowych. Mam TV po profi kalibracji i jak te ustawienia wpisałem na obrazie z konsoli to było słabo. Dlatego lepiej treści filmowych nie wyświetlać tak samo jak gier i tym samym niestety odpada oglądanie filmów dla mnie na konsoli. Do Blu Ray mam osobny odtwarzacz

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, szyna100 said:
 

Lewy już ma. Pewnie za chwilę będą profesjonalne testy :kaz:

 

Ma bo pada można kupić na eBay bez problemów. Są też markety które już sprzedają pady. Ale konsoli jeszcze nie ma. Nigdzie nie widać na zdjęciu konsoli. Żałosny ten marketing Sony w tej generacji. Co oni sobie myślą? :[

 

Na temat tej wstecznej kompatybilności tez nie wiadomo tyle ile byśmy chcieli. Jakim cudem ludzie wiedząc tak niewiele rzucili się na preordery? :whyyy:

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, LiŚciu napisał:

Ja z kolei uważam że netflix z konsoli to słaby pomysł. Jednak sa inne ustawienia obrazu dla gier i zupełnie inne dla treści filmowych. Mam TV po profi kalibracji i jak te ustawienia wpisałem na obrazie z konsoli to było słabo. Dlatego lepiej treści filmowych nie wyświetlać tak samo jak gier i tym samym niestety odpada oglądanie filmów dla mnie na konsoli. Do Blu Ray mam osobny odtwarzacz

No ale co za problem zmienić tryb gry na inny? 

To chyba łatwiejsze niż zmieniać ustawienia trybu gry na inny? :)

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, u55r napisał:

Żałosny ten marketing Sony w tej generacji. Co oni sobie myślą? :[

 

Trafiają w ten sposób do masowego odbiorcy którego nie obchodzą technikalia, exy czy konsole w ogóle. Rzucają popularnej osobie pada, celebryta sie uśmiecha, a jego followersi już podświadomie pragną tego co ich idol. :dunno: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MYSZa7 napisał:

W tym przypadku to genialny ruch, ile np. dzieciaków widząc teraz swojego idola z padem od PS5 zapragnie na Mikołaja czy święta właśnie tę konsolę? Masa. Choć i bez tego  ruchu prosiłyby tylko o tę konsolę. 

Dobrze, że chociaż podpisał bo po padzie ci fani mogliby nie poznać co to za konsola. 

Odnośnik do komentarza
49 minutes ago, Figuś said:

Ktoś narzeka na biały kolor konsoli?

Już się pojawiają nie licencjonowane produkty

 

 

Japończyk pokazywał jak zdjąć oba panele więc wystarczy spray dowolnego koloru i na to lakier bezbarwny utwardzający. Ludzie sami do tego dojdą i będą tworzyć niesamowite projekty. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, aset napisał:

Jeśli gra wyszła na PS4 i na PS4 pro ma wsparcie to po włożeniu płyty na PS5 odpali mi wersję z pro?

 

Według prezentacji Marka Cerny'ego z marca tego roku, PS5 we wstecznej kompatybilności obsługiwać będzie trzy tryby, w których konsola odpowiednio dostosuje zegary - PS4, PS4 PRO oraz Native, czyli tzw Boost Mode. Tak więc będziesz mógł odpalić grę z PS4 w trybie PRO. Pytanie tylko po co to robić, skoro w Native, na zegarach PS5, powinna działać jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, u55r said:

 

Japończyk pokazywał jak zdjąć oba panele więc wystarczy spray dowolnego koloru i na to lakier bezbarwny utwardzający. Ludzie sami do tego dojdą i będą tworzyć niesamowite projekty. 

 

Ja bym przeszedł się do lakiernika samochodowego i (pipi)nął jakiś ładny kolorek + metallic + bezbarwny

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Hal Emmerich napisał:

 

Według prezentacji Marka Cerny'ego z marca tego roku, PS5 we wstecznej kompatybilności obsługiwać będzie trzy tryby, w których konsola odpowiednio dostosuje zegary - PS4, PS4 PRO oraz Native, czyli tzw Boost Mode. Tak więc będziesz mógł odpalić grę z PS4 w trybie PRO. Pytanie tylko po co to robić, skoro w Native, na zegarach PS5, powinna działać jeszcze lepiej.

Nie sądzę abyś miał jakikolwiek wybór. Jesli jakas stara gra nie ma wsparcia pro i nie będzie miala wsparcia boost mode to odpali sie jako zwykle ps4. Te pod pro- z automatu w ustawieniach Pro enchanced a jesli jakakolwiek gra dostsnie boosta na ps5 to pewnie z automatu odpali się tylko w tym trybie.

Odnośnik do komentarza

Boli brak nowych newsow od Sony. Miałem w koszyku preorder na pierwszym rzucie w UK ze sklepu Game, ale mówię a poczekam.. Premiera coraz bliżej i teraz się martwię ze nie wiem czy się załapie.. 
 

Ciekawi mnie jak ta wsteczna będzie dzialac, powiedzmy odpalając CoD Warzone będziemy mogli normalnie odpalić multi i pograć czy zaraz się okaże ze nie będzie działać ?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...