Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, mario10 napisał:

Warto się zapisać na te newslettery, ja dziś dostałem konsolę od RTV Euro AGD i na stronie nie mieli, a przyszło mi powiadomienie, że mają tylko trzeba zamówić telefonicznie zadzwoniłem i mieli chyba w 4 zestawach do wzięcia. I tak mi się udało nabyć swoją sztukę :)

 

A jaki zestaw wziales i ile dales?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mario10 napisał:

Warto się zapisać na te newslettery, ja dziś dostałem konsolę od RTV Euro AGD i na stronie nie mieli, a przyszło mi powiadomienie, że mają tylko trzeba zamówić telefonicznie zadzwoniłem i mieli chyba w 4 zestawach do wzięcia. I tak mi się udało nabyć swoją sztukę :)

A digital mieli bo nie chce mi się dzwonić ?

Odnośnik do komentarza

 

42 minuty temu, Il Brutto napisał:

Szczerze mowiac to jestem tak zmeczony tym polowaniem na PS5 ze kupilbym konsole na ebayu, ale powstrzymuje mnie niechec do tych gnojow ktorzy to wystawiaja za 200% ceny.

Ja też nie miałem jakiegoś super ciśnienia żeby już kupić bo spodziewałem się, że będą problemy z dostępnością i tak od niechcenia się zapisałem na newsletter.
Jak nie masz ciśnienia na już teraz zrób podobnie może się poszczęści Ci :)


Jak pytałem jakie zestawy i gość mi powiedział pierwszy zestaw najtańszy i wymienił pad i Returnal to pomyślałem, że niezły zestaw, a później tak jak piszecie gierki już od jakiegoś czasu i zestaw jeszcze o 50zł droższy to średnio. Przeliczyłem Returnal, pad i cena spoko jak za zestaw.
Teraz ogram Returnal choć rogale czasem mnie wkurzają mam nadzieję, że przypadnie mi do gusty, a i tak chciałem ograć kilka gierek w nowej jakości jak Days Gone więc będzie jak znalazł, a jeszcze GoT czeka więc mam na razie co nadrabiać w lepszej jakości.

malin1976 szczerze nie pytałem bo w ogóle mnie nie interesowała wersja digital więc nie brałem tego pod uwagę.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, mario10 said:

 

Ja też nie miałem jakiegoś super ciśnienia żeby już kupić bo spodziewałem się, że będą problemy z dostępnością i tak od niechcenia się zapisałem na newsletter.
Jak nie masz ciśnienia na już teraz zrób podobnie może się poszczęści Ci :)


Jak pytałem jakie zestawy i gość mi powiedział pierwszy zestaw najtańszy i wymienił pad i Returnal to pomyślałem, że niezły zestaw, a później tak jak piszecie gierki już od jakiegoś czasu i zestaw jeszcze o 50zł droższy to średnio. Przeliczyłem Returnal, pad i cena spoko jak za zestaw.
Teraz ogram Returnal choć rogale czasem mnie wkurzają mam nadzieję, że przypadnie mi do gusty, a i tak chciałem ograć kilka gierek w nowej jakości jak Days Gone więc będzie jak znalazł, a jeszcze GoT czeka więc mam na razie co nadrabiać w lepszej jakości.

malin1976 szczerze nie pytałem bo w ogóle mnie nie interesowała wersja digital więc nie brałem tego pod uwagę.

No u mnie to tak nie dziala. Kilka razy wiecej graczy i kilka razy wieksza sila nabywcza, sprzedazy w stacjonarnych sklepach nie ma wcale,tylko najwieksze sklepy online gdzie towar rozchodzi sie w 2-3 minuty. Raz trafilem w tempo w sensie w 1 minucie probowalem kupic i checkout walil bledami, ze cos poszlo nie tak, sprobuj pozniej. 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem się bawić we wstępną konfigurację. Pierwsze wrażenie konsola jest ogromna przy Ps4 Slim ale prezentuje się super, zrobiłem więcej miejsca dla Ps5 i myślę, że się pomieści :)
Za to dual sens super miałem go też ostatnio tylko na chwilę w dłoni u kumpla wydaje się pewniejszy i jakby lepiej leżał w dłoni, ale jak w każdym padzie kwestia przyzwyczajenia. Pierwsze wrażenia na prawdę pozytywne.

A pytanie jeszcze mam odnośnie pamięci w konsoli. Skopiowałem wszystko z konta ps4 i teraz pokazuje mi, że rozmiar dysku 667,2GB
gry i aplikacje 15GB

galeria 0kB Zapisane dane 2,73GB
Inny 618,5GB
Tak ma być ? Co to jest ten "Inny" bo pojemność ma dużą
Pokazuje mi, że wolnego miejsca mam 31GB

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Tylko savy z gry kopiowało chyba 4 minuty, ale jak wyłączałem konsolę to wyskoczyło mi hasło że trwa kopiowanie z ps4 i trwa jeszcze 13 godzin sprawdzę jeszcze dzisiaj bo to faktycznie coś dziwnego.

 

Dziś się naprawiło chyba coś sknociłem przy wstępnej konfiguracji i chciało mi przerzucić 600gb z Ps4 dlatego zablokowało tę pamięć dziś rano tylko 10GB zajęło "Inne" :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Il Brutto napisał:

Jak ktos kupi dwie to chetnie odkupie i jeszcze doplace, najlepiej digital.

 

Mnie by w sumie tez jak juz, to interesowala wersja Digital.

 

Chociaz nie ma nic nowego cyfrowego (w odpowiedniej cenie)

 

A zanim ceny gier spadna, to jeszcze minie

 

Tez czekam czy zroznicuja portfolio gier czy nie, bo cinematic shooter zza plecow juz mnie nie kreci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...