Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, YETI said:

Takie plotki latają, soul like od Team Ninja w świecie FF? :notbad:

 

dziś to nawet w to mogę u wieżyc na dzień dobry, jak zobaczyłem ostatnio trailer Fortnitne-like gierki w świecie FF7 na telefony to już w ogóle przestałem szanować S-E

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

metro-exodus-complete-edition-02.jpg

 

I jak, zamawiacie gracze? Szykujecie się na ,,wymodelowaną" graficznie łatkę "Metro: Exodus", na Ps5/Xbox Series X? Cena: granice około 160-180zł; nieźle!

 

Nie wiem, jak w menu - i czy istnieje taka możliwość - dodaje się jakieś osoby do znajomych w menu Ps5, dlatego zapraszam do takowych w rzeczywistości platformy PS4/PS5. Mój nick PSN: 

NBA_91_Bulls2K

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
15 minut temu, Kraboburger_SpongeBoba napisał:

metro-exodus-complete-edition-02.jpg

 

I jak, zamawiacie gracze? Szykujecie się na ,,wymodelowaną" graficznie łatkę "Metro: Exodus", na Ps5/Xbox Series X? Cena: granice około 160-180zł; nieźle!

 

Nie wiem, jak w menu - i czy istnieje taka możliwość - dodaje się jakieś osoby do znajomych w menu Ps5, dlatego zapraszam do takowych w rzeczywistości platformy PS4/PS5. Mój nick PSN: 

NBA_91_Bulls2K

 

 

A nie ma być free jak posiadasz już metro exodus? 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba
49 minut temu, lpcl napisał:

A nie ma być free jak posiadasz już metro exodus? 

 

"Metro: Exodus" w opcji wydania na konsole nextgenowe, w tym na interesującą mnie wersję Ps5, interesuje mnie tylko i wyłącznie w kategorii pudełkowej. Żadna wcześniejsza wersja na Ps4 plus późniejszy update z ,,tysiąc-pińćset-sto-dziwińćset" GB z serwerów Sony na dysk SSD mnie nie interesuje, żeby mieć grę zoptymalizowaną pod ,,piąteczkę". Kupuję ,,pudełko" Exodusa i cieszę się grą w swojej kolekcji. Zawsze wyznaję zasadę: wtedy kiedy mogę, gdy sprzyjają okoliczności kupuję wersję danej gry, jeśli jest ona w pudełku rzecz jasna, na Ps4/Ps5 właśnie w pudełku. Taka moja natura gracza. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
8 minut temu, Kraboburger_SpongeBoba napisał:

 

"Metro: Exodus" w opcji wydania na konsole nextgenowe, w tym na interesującą mnie wersję Ps5, interesuje mnie tylko i wyłącznie w kategorii pudełkowej. Żadna wcześniejsza wersja na Ps4 plus późniejszy update z ,,tysiąc-pińćset-sto-dziwińćset" GB z serwerów Sony na dysk SSD mnie nie interesuje, żeby mieć grę zoptymalizowaną pod ,,piąteczkę". Kupuję ,,pudełko" Exodusa i cieszę się grą w swojej kolekcji. Zawsze wyznaję zasadę: wtedy kiedy mogę, gdy sprzyjają okoliczności kupuję wersję danej gry, jeśli jest ona w pudełku rzecz jasna, na Ps4/Ps5 właśnie w pudełku. Taka moja natura gracza. 

JW. żadne plusy czy minusy, zwykła wersja z ps4 da ci update. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, nenesior napisał:

Hej, mam pytanie odnośnie zakupu ps5, mogę kupić za 2800 wersję z 1 padem i napędem, to dobra cena? czy wychodziły różne modele ps5? na co zwrócić uwagę? kupuje od osoby fizycznej, konsola podobno nowa.

Tu sobie kup, na bank nowa i jeszcze masz gry w zestawie za niewiele więcej.

 

https://www.neonet.pl/konsole-i-gry/playstation-5-marvels-spider-man-miles-morales-playstation-5-demons-soul-remake-playstation-5.html?utm_source=Ceneo&utm_campaign=&utm_content=&utm_term=-9154552&utm_source=ceneo.pl&utm_medium=bid

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Snake_Plissken napisał:

Te dwie gry mi totalne nie potrzebne, chyba, że bym wytargował nową ceną na poziomie 2600-2700 + dokument zakupu to chyba sie opłaca? z tego co przeszukałem w necie to konsola ps5 wychodziła w jednym modelu z dyskiem 825gb, czy się mylę może?

 

Chyba, że w najbliższym czasie będzie jakiś nowy rzut konsol i cena pójdzie w dół?

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Figuś napisał:

 

 

Cytat

- Strengthening PlayStation Network & Now to grow community.

To + niedawne pojawienie się PlayStation Now na polskiej stronie być może oznacza, że już niedługo (wakacje?) i ten serwis zawita w naszym kraju.

 

Spoiler

image.png?resize=1059,1080&ssl=1

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
2 godziny temu, MEVEK napisał:

Powoli zaczynam sie wkurzac na platforme Playstation. Why?  Mamu wkur.we gier z ostatnich generacji a nie moge sobie ich odpalic na nowej generacji konsol. Tak bardzo zagralbym w Dead Spacea, ale jak ?

Ciekawe czy wyjdzie jakis remake soon?

 

PC lub xsx. 

Odnośnik do komentarza

niedawno odbyło się spotkanie dla inwestorów Sony, i ile całe wydarzenie było skierowane tak jak można się domyślić do inwestorów to przy okazji pojawiło się kilka interesujących slajdów na temat przyszłości marki Playstation

Zdjęcie

Sony przewiduje że rynek gier wideo wciąż będzie rósł, a Playstation 5  uda się zwiększyć udziały w konsolowym rynku z 45% do ponad 50%

Zdjęcie

PS5 było dla Playstation największą premierą w historii

Zdjęcie

 

widać jak zmienił od 2013 roku zmieniła się struktura dochodów, dziś tylko 20% dochodów firmy to sprzedaż konsol, reszta to wszelakie gry i usługi

 

 

Zdjęcie

 

jako jeden z kluczowych wektorów rozwoju marki przedstawiono rozwój Playstation poza tradycyjną konsole, gdzie konsola jest tylko jednym z elementów ekosystemu (przypomina to strategie Xboxa którą realizuje do kilku lat)

Zdjęcie

jako kolejny ważny aspekt rozwoju marki przewidziano wydawanie gier na komórki, kolejnych portów na PC (wygląda na to że zaraz Uncharted 4 trafi na Windowsy) oraz rozwój tzw. gier jako usług

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...