Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Kiedy przewidujecie, że pojawi się PS5 PRO? 2022 czy raczej 2023r?
Nieprędko. Biorąc pod uwagę problemy z produkcją elektroniki i niedobory komponentów to wydaje mi się, że nawet jeśli Sony zaczynało już pracę nad PS5Pro to musi je przełożyć. Najpierw musi im się zwrócić i westycja w PS5. Nie spodziewałbym się wcześniej jak za 3-4 lata.

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

I tak zamierzam kupić prędzej czy później PS5 więc właśnie teraz mi dzwonili z elektromarketu, że jest taki zestaw do wzięcia bo na newsletter się zapisałem.

 

3 minuty temu, nero2082 napisał:

 

zestaw z najlepszym exem to najlepszy zestaw

 

  Pokaż ukrytą zawartość

a anal zawsze się opyla.

 

Spoiler

 

Spoiler

Zboczuch :)

 

5 minut temu, Figuś napisał:

Po odliczeniu pada i gry wychodzi ok 2400zł za PS5, czy się opłaca nie wiem nie moja decyzja, ale jakbym był zdesperowany to jak najbardziej tak

Biorąc pod uwagę, że golas kosztuje koło 2300zł to tragedii nie ma :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, mario10 napisał:

I tak zamierzam kupić prędzej czy później PS5 więc właśnie teraz mi dzwonili z elektromarketu, że jest taki zestaw do wzięcia bo na newsletter się zapisałem.

 

  Ukryj zawartość

 

  Ukryj zawartość

Zboczuch :)

 

Biorąc pod uwagę, że golas kosztuje koło 2300zł to tragedii nie ma :)

Pokaż mi dziś czy w ostatnich miesiącach sklep który sprzedawał golasy za 2300. 

Każdy sklep kombinuje jak może i do konsol dokłada tyle kokosowych gier ile może, po cenach że płakać się chce..., a sama cenę konsoli też winduje w górę... 

Ale nie ma się co czepiać skoro jest większy popyt niż podaż, prawa rynku. 

Odnośnik do komentarza

Hej witam po 2 letniej przerwie od gier chciałbym wrócić do wirtualnego świata szczególnie po prezentacji nowego horizona. Kupuje ps5 wiem ze jest wczesne kompatybilność wiec co polecacie? Jaka gre kupic? Jak poznac czy gra z ps4 bedzie działać na ps5?

Edytowane przez marcindzik
Odnośnik do komentarza

Panowie zapytam z ciekawości konsola ma być wtorek lub środa, mam pytania.
1.Czy jak się zaloguje na Ps5 swoim kontem to on mi przez psplusa pociągnie z chmury wszystkie savy i całą bibliotekę gier z ps4? Rozumiem, że te wszystkie gry, które zgromadziłem na swoim koncie w bibliotece będę miał też na ps5 dostępne i dodatkowo gry z PS5 collection?
2. Ps4 przejmie syn czy on może grać też na moim koncie na ps4 czyli moje konto będzie zalogowane na ps4 i ps5, oczywiście nie jednocześnie będziemy grać na jednym koncie, ale graliśmy zawsze na moim koncie więc postępy w jego grach też u mnie się zapisały.
3. Rozumiem, że jak wszystkie dane z mojego konta zostaną transferowane na ps5 to jak teraz sobie gram drugi raz w RDR2 to po przesłaniu danych będę mógł kontynuować dalej swoją przygodę?
Pewnie takie podstawowe pytania ale pewnie mi chwilę zajmie konfiguracja nowego sprzętu :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Figuś napisał:

Najprościej i najszybciej, jest przerzucić gry z ps4 na dysk zewnętrzny a zapisy w chmurę. Po wpięciu dysku od strzała możesz grać tylko nie zapomnij ściągnąć zapisów z chmury.

W sumie najbardziej mi zależy na saveach z gier, bo wiadomo grę do napędu wrzucę i zainstaluję bądź ściągnę z plusa.
Dzięki za pomoc panowie na pewno nie raz jeszcze będę potrzebował pomocy :)

Odnośnik do komentarza

Co do grania jednocześnie na PS4 i PS5 na tym samym koncie to:

- nie da się grać jednocześnie w gry z PS4 (uruchomienie gry na jednej konsoli spowoduje zamknięcie gry na drugiej);

- można jednocześnie grać jeśli na PS4 uruchomisz grę z PS4 a na PS5 grę z PS5.

Edytowane przez yOGI79
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...