Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawostek, ND zmieniło avatar na Facebooku, ostatnio motyw z uncharted był w 2016 roku.

022e60255a897a9ca3b6a09a52e4a25c.png

Może coś znaczyć, albo kompletnie nic. Obstawiam latki pod 60 fps dla uncharted 4.



Edit

Ok to moneta z czwórki, więc patch pewnie tuż tuż, fajno, zagram ponownie w płynnej oprawie smile.gif


Edit 2

Nvm, dokładnie 5 lat temu była premiera xD No to sobie sam zrobiłem hajp :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Labtec napisał:

Jeżeli tak będzie to ciekawe czy w przyszłym roku nadal będą dosępne tylko bundle z cyberpunkiem i the last of us. Chociaż wydaję mi się, że rynek się trochę nasycił i już nie ma takiego szaleństwa jak pod koniec 2020.

Odnośnik do komentarza

Ale problem z dostępnością to nie ich brak. Popyt przekracza podaż, podaż nie może być zwiększona, bo jest problem na rynku półprzewodników. Sony w tym roku fiskalnym planuje sprzedać więcej konsol, niż w takim samym okresie za czasów PS4.

Czytajcie newsy, a nie nagłówki.

(nawiasem mówiąc, to dziwna interpretacja oryginalnego newsa jest w tym IGN xDDD)

edit: to jest oryginalny news: https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-05-10/sony-warns-tight-playstation-5-supply-to-extend-into-next-year

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zagul napisał:

Jeżeli tak będzie to ciekawe czy w przyszłym roku nadal będą dosępne tylko bundle z cyberpunkiem i the last of us. Chociaż wydaję mi się, że rynek się trochę nasycił i już nie ma takiego szaleństwa jak pod koniec 2020.

Wydaje mi się, że nadal jest szaleństwo bo gdziekolwiek się pojawi konsola to kilkadziesiąt minut, godzinka i po sprzedaży.
Dziś ma być u mnie PS5 i przez elektromarket kupowałem bo przyszedł mi newsletter, że mają dostępną w różnych zestawach. Zadzwoniłem na infolinię a tu mi jesteś 27 w kolejce :reggie:, puściłem na głośnik i po dwudziestukilku minutach odbiera gość i mówię, że długo trzeba czekać, a on do mnie, że wszyscy w tym call center przyjmują zamówienie na Ps5 bo poszedł newsletter i  zainteresowanie jest duże. Więc nadal jest szaleństwo.
A jak widzę po ile chodzą na allegro to jest jakaś masakra.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

To się okaże, czy przesuną Horizona na 2022. Moim zdaniem to główny system seller na ten rok i jeśli nie będzie wystarczająco PS5 na rynku, to przełożą premierę. 

Już na początku roku było słychać głosy, że Horizon może zostać przeniesiony na 2022, teraz szanse tylko wzrastają :( Dawno nie wyczekiwałem tak na premierę gry.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, niunias101 napisał:

Przeczucie? Czy masz jakieś konkretniejsze przesłanki  :) ? Bardzo chciałbym, żebyś miał rację .

-Oficjalna data premiery 2021

-Jim ryan niedawno powiedział, że premiera jest niezagrożona 

 

-jeszcze w necie gdzieś jest wywiad(w wolnej chwili mogę poszukać) z szefem GG który też potwierdza 2021

 

 

 

 

Teraz jakieś źródła, że gry nie będzie?

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, szurubur napisał:

horizon wyjdzie bo jest również na ps4, co do małej dostępności konsol to oby pozostało tak jak nadluzej bo dzięki tym wszystkim zestawom konsola + exy, cena szybciej spada z tego po#÷&!@¥go poziomu. Jak patrzę na ceny używki returnala za 290zł to nie wiem czy się śmiać czy płakać :)

Zaczęli dodawać Returnala do zestawów więc jest szansa, że niedługo poleci w dół na OLX  :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...