Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No ja póki nie zobaczę oficjalnych zapowiedzi to zlewam takie gadanie, a tym bardziej tym się nie hajpuje. 
Wolę energię zostawić na nowego Ratcheta :)

 

 

ps ostatnio na tym forum jest tyle podprogowości, że na loozie można byłoby jeszcze jedno DLC do Control zrobić.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, 20inchDT napisał:

do 2018 mieli jakieś 4 studia, to chyba coś mieszasz.


Na pierwszej prezentacji (tej TVTVTV) zapowiedzieli, że w 1. roku wyjdzie kilkanaście exów, w tym połowa to nowe IP. Nie wiem, może obietnicę spełnili, ale większość to były najwyżej średniaki. Nawet Forzę potrafili spieprzyć.

Odnośnik do komentarza

Dobra, Panowie, ale skończcie te przepychanki pomiędzy platformami w dedykowanych im tematach. Wchodzę do działu PS5/XSX, by poczytać o konkretnej platformie, a nie utarczki słowne pomiędzy sympatykami przeciwnych obozów. Macie do tego wiadomo jaki temat.

 

Godzinę temu, balon napisał:

No ja póki nie zobaczę oficjalnych zapowiedzi to zlewam takie gadanie, a tym bardziej tym się nie hajpuje. 

 

No i możesz to potraktować jako oficjalną zapowiedź powstawania 25 gier od WWS. Oczywiście, inna sprawa czy warto się tym ekscytować. Dobrze jednak wiedzieć, że gier nie zabraknie, zarówno spośród znanych już ip, jak i zupełnie nowych produkcji. Myślę, że ten artykuł i słowa Hulsta można potraktować, jako taką odpowiedź ze strony Sony na te doniesienia Schriera sprzed tygodni, które odbiły się w mediach głośnym echem. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Hal Emmerich napisał:

 

No i możesz to potraktować jako oficjalną zapowiedź powstawania 25 gier od WWS. Oczywiście, inna sprawa czy warto się tym ekscytować.

Przecież jakby z tych 25 wyszło 12 nikt mu nic nie zrobi.  Zresztą nigdzie nie jest napisane jaka to linia czasowa. Może to plan na najbliższe 10 lat? Dla mnie to takie prężenie muskułów bez pokrycia jak narazie. 
Będzie E3 m, będą mogli się wykazać. Zapowiedzą konkretnie coś nowego i będzie gi.  

Odnośnik do komentarza

@Figuś A to mój błąd, wczoraj widziałem tę informację wklejoną z twittera i nie był to pan z sony. Tak czy siak, nie wierzę. Lubię czasem poczytać starą gazetkę i dobrze widać ile nawet zapowiedzianych gier nigdy nie wyszło a co dopiero wierzyć w takie obietnice.

 

jednak jeśli to prawda to dobrze, ostatnio podchodzą mi gierki od Sony. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, balon napisał:

Przecież jakby z tych 25 wyszło 12 nikt mu nic nie zrobi.  Zresztą nigdzie nie jest napisane jaka to linia czasowa. Może to plan na najbliższe 10 lat? Dla mnie to takie prężenie muskułów bez pokrycia jak narazie. 

Tylko w tej wypowiedzi nie chodziło oto, żeby chwalić się ile to oni gier aktualnie nie tworzą i jarać się samą cyferką, tylko bardziej o wskazanie, że mocno inwestują też w nowe ip (w różnych gatunkach), a nie tylko w bezpieczne sequele czy remastery/remaki - jak to niektórzy im zarzucają.

Odnośnik do komentarza

To jest liczba, która znajduje się w obecnym pipelinie wydawniczym na następne kilka lat. Liczba ta obejmuje też partnerstwa SIE XDEV (które nadal są zaliczane do gier first party, naturalnie). Osobiście nie widzę w wypowiedzi Hulsta nic nierealnego, SIE w ostatnich 3 latach wydało 25+ gier, nie ma powodów, aby nagle miało coś się zmienić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...