Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Poprosiłbym o sequel, bo to dla mnie ich szczytowe osiągnięcie jeśli chodzi o giereczki - połączenie JetSetRadio i Ratcheta, ale wszystko z rozpierduchą w skali jakiej nie ma po prostu w innych grach. W dodatku najlepszy model poruszania się po mieście, gdzie sterowanie jest samo w sobie angażujące. Pozdrawiam serdecznie! 

Odnośnik do komentarza

Zupełnie mi to nie przeszkadza, a nawet więcej - zauważyłem, że bardzo mi to pasuje ostatnio.

Skończyłem wczoraj remastera RE4, teraz gram REm4ke, z przyjemnością po raz 10. przeszedłem Dead Space, a później jego remake, a następne tytuły, w jakie mam ochotę zagrać to Crysis Trilogy, Burnout Paradise Remastered czy The Last of Us w wersji PS4.

Jakoś tak mnie wzięło na powtarzanie staroci, więc jak dla mnie im więcej takich odświeżeń, tym lepiej, a nowe gry mogą nawet przestać wychodzić :notbad:

Odnośnik do komentarza

Ja bym przywitał remake Metal Gear i Metal Gear 2: Solid Snake z MSX, z bardziej rozbudowaną fabułą, nawet w stylu starszych MGS-ów (rozmowy przez CODEC, widok z góry, itp.), albo z mechanikami z MGS V. Jakoś tak mądrze to rozbudowanie fabularne wcisnąć w kanon.

Ale pewnie nie mam co liczyć na to. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Pany gra ktoś z Was w ostatniego COD'a ? 

Pytam bo od wczoraj mam pewien problem. Otóż jak załączam mecz w multi to ciągle wywala mi komunikat bym wykupił PS Plus bo nie mam aktywnej subskrypcji do multi. 

Muszę wyłączyć grę i włączyć ponownie by zatrybiło. 

Ma ktoś też taki problem czy to tylko u mnie ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2023 o 16:06, giger_andrus napisał:

O Dead Space też tak pisałeś a teraz gra żyćka. RE4 też się nieźle trzymał. 
Ja tam chętnie przyjmę remastery / remaki zaje gier z przeszłości pod warunkiem, że będą solidnie zrobione. 

 

Wiadomix, ja również, ale jeśli miałbym wybierać to wolałbym, aby najpierw zabierali się za tytuły, które dziś z wielu względów są przestarzałe i bardziej potrzebują odświeżenia (jak pierwszy MGS właśnie, albo Code Veronica z Residentów).

Odnośnik do komentarza

Biblioteka gier które mogłyby być potencjalnie zajebistymi rimejkami jest ogromna. Syphon Filter, Legacy of Kain.

Nawet biorąc pod uwagę że "mają" square enix to odświeżenie Parasite Eve byłoby ciekawsze niż kolejny Fajnal szukający tożsamości.

Jak pisałem, szkoda że nowego Sly Cooper nie zrobią. Psychonauts 2 pokazało że ludzie czekają na takie gry. A akurat te gry mają podobny vibe.

 

Takich ponad 30letnich koni wspominających piękne czasy PSX/PS2 myślę że łatwo by było złapać 

 

Edytowane przez drozdu7
Odnośnik do komentarza

 Cześć.

 

Mam pytanie odnośnie gry zdalnej. Korzystam z powszechnie polecanej, najlepszej aplikacji do remote play, mianowicie PSPlay. Niestety nie moge ogarnąć sterowania, tzn. mogę albo korzystać z dotykowego ekranu (odpada) albo sparować dual sense z telefonem (dla mnie niewygodne, też odpada). Czy istnieje opcja, że mam obraz na telefonie/tablecie, a pad jest po prostu sparowany z konsola? Dziwne, że to w ogóle jakiś problem :/.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Meanthord napisał:

 Cześć.

 

Mam pytanie odnośnie gry zdalnej. Korzystam z powszechnie polecanej, najlepszej aplikacji do remote play, mianowicie PSPlay. Niestety nie moge ogarnąć sterowania, tzn. mogę albo korzystać z dotykowego ekranu (odpada) albo sparować dual sense z telefonem (dla mnie niewygodne, też odpada). Czy istnieje opcja, że mam obraz na telefonie/tablecie, a pad jest po prostu sparowany z konsola? Dziwne, że to w ogóle jakiś problem :/.

A co za różnica czy pad jest połączony z konsola czy tel? Na jedno wychodzi.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...