Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, PanKamil napisał:

No mniejsze pokazy to inna sprawa, tam oczywistym jest, ze nie bedzie bomb atomowych. Plotki to są różne i tu akurat ciężko kogoś za to rozliczac. 

 

Tak, tak. Damage control post factum, a przed pokazami oczywiście oczekiwania na AAA. :kekw: Nie wątpię, że dzisiejszy pokaz to będzie pokaźny wysyp gier, ale wyciąganie Xboxa i pisanie, że Sony (w przeciwieństwie do nich) nie zawiodło ostatnimi pokazami to naprawdę niezłe wyparcie.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

 

Z resztą, to nieistotne, za kilka godzin będzie wiadomo coś więcej, a standardowo - dla niektórych będzie 10/10 i 0/10 niezależnie od faktycznej jakości samego pokazu. :)

Ile było PS Showcase? 2? Oba były zajebiste, najlepsze growe pokazy od czasu wyjebania E3. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Teraz, Czoperrr napisał:

Kamilek, to między innymi ty tak nakręcałeś oczekiwania co do State of Play a teraz zgrywasz cwaniaka 

Jeżeli ja nakręcam oczekiwania do State of play to nakręcam je rowno do skali State of play. Dzisiaj będą bomby. Gry first party z pewnością nie będą też grami widmo. Gry od studiów trzecich jak pragmata czy kotor remake to chyba nikt nie da gwarancji niestety a szkoda mi tych gierek.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Tak, tak. Damage control post factum, a przed pokazami oczywiście oczekiwania na AAA. :kekw: Nie wątpię, że dzisiejszy pokaz to będzie pokaźny wysyp gier, ale wyciąganie Xboxa i pisanie, że Sony (w przeciwieństwie do nich) nie zawiodło ostatnimi pokazami to naprawdę niezłe wyparcie.

Wyciągam xboxa tylko ze względu na "nie miejcie oczekiwan" które jest popularne wśród xboxowej braci. Co do playstation oczekiwania trzeba mieć bo to wiodącą marka konsolowa.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PanKamil napisał:

Godzinę bodajże. 

60 + 10 minut na coś extra (pewnie nowe HW)

stawiam na to coś handheld do remote play :/ 

1 minutę temu, ASX napisał:

Ponad godzinę

 

Jeszcze 12 godzin do pokazu ale widzę, że już się CW udziela kilku użytkownikom, to ciekawe co będzie o 22 :obama:

W tym roku jest tylko jedna ważna data dla CW - dzień recenzji Starfielda. xD 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, PanKamil napisał:

Jeżeli ktoś ma wielkie oczekiwania od State of play to ma nierówno pod sufitem. Ostatnie State of play akurat dla mnie było ok dzięki baldurs gate 3.

 

No ja wiem, chociażby takie to oczekiwania. Nic nie zostało wyciągnięte z CW, to normalne posty na które trafiasz na forum:

 

Cytat

Dzisiaj state of play gry AAA działające w 60 fps

Cytat

Co tam dzisiaj obstawiacie na State of Play? Ja demko RE4R, gameplay FF XVI i teaser MGS Remake robionego przez Bluepoint.

Cytat

Przeczuwam w lutym State of Play ze Spiderkami dwoma w rolach głównych.

Cytat

Gdyby ogłosili Remake tylko dla PS5 to były to dla mnie system seller.

Cytat

State of Play idealnie zgra się z konkretnym trailerem w apce Abandoned, a potem Kojimba, seks i rock n roll.

 

A to dopiero wierzchołek góry lodowej.

 

Niech zgadnę, wszystko dla beki i tak naprawdę to nigdy nikt niczego nie oczekiwał od SoP (a więc i pokazy nie zawiodły)? :reggie:

  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, łom napisał:

Przeklikałem Showcase 2021 i tam na 40min. ostatnie 10 było poświęcone grom od PS Studios, reszta to mieszanka indyków, czasowych exów i multiplatform. Jak teraz dadzą z 20min. na gry od PS Studios to będzie bardzo dobrze.

Inna sytuacja obecnie, inny stan zaawansowania gier.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No ja wiem, chociażby takie to oczekiwania. Nic nie zostało wyciągnięte z CW, to normalne posty na które trafiasz na forum:

 

 

A to dopiero wierzchołek góry lodowej.

 

Niech zgadnę, wszystko dla beki i tak naprawdę to nigdy nikt niczego nie oczekiwał od SoP (a więc i pokazy nie zawiodły)? :reggie:

To wszystko moje? Generalnie State of play z ff xvi był, State of play że Spiderem na 100% będzie, resident evil 4 remake tez tam zapowiedzieli? Tego nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...