Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, bisoner napisał:

A jednak, to tytuł nowej gry Kojimy. Physint. 

 

Ciekawe bo mowil, ze to bedzie zwieczenie jego 40 letniej kariery.

Albo 50letniej, bo gra wyjdzie pewnie za wiele lat. 

 

Na razie niech dowiezie DS2 i O.D. :). 

 

Written by hideo kojima Produced by hideo kojima Directed by hideo kojima Dubbed by hideo kojima Scored by hideo kojima From the mind of hideo kojima Crisp eating action sequence performed by hideo kojima Toilet flush sound by hideo kojima Hideo kojima by hideo kojima

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, to ten covid tak rozyebal czas tworzenia gier czy to przez excelki i brak podejmowania ryzyka przez sony?

 

Przecież na ps4 to już pakiet exow był do ogrania, driveclub nawet załatany byl. 

 

Zero jaranka. Lateksiara nawet spoko, ale liczyłem na mocniejszy klikat z gitarami w tle. Dostalem patos w lateksie. 

Nie żebym jakoś mocno narzekal ale automata jest jedna, a tutaj czuje mocną inspiracje gry od Platinum.

Odnośnik do komentarza

Pokaz dobry, najmocniejszy od dawna, ale trochę czuć, że to jest takie "mamy w domu automatę, cuszimę, residenta, i P.T. W zasadzie, tylko Kojima zrobił wrażenie jak trzeba, ale nic dziwnego, bo już DS był momentami fotorealistyczny.

 

Acha, robić remake UD, to jest jeszcze głupsze niż rimejkowanie Brothers: A Tale of Two Sons. Zamiast zabierać się za faktyczne klasyki, czy starocie, które tego potrzebują, to zaczyna się odpierdalać jakaś dziwna maniana. Czekam jeszcze na pierwszą alojkę,

Edytowane przez SlimShady
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SlimShady napisał:

Acha, robić remake UD, to jest jeszcze głupsze niż rimejkowanie Brothers: A Tale of Two Sons. Zamiast zabierać się za faktyczne klasyki, czy starocie, które tego potrzebują, to zaczyna się odpierdalać jakaś dziwna maniana. Czekam jeszcze na pierwszą alojkę,

Zamiast zrobić faktycznie remake czy jakiekolwiek odświeżenie gry, która wielu by przywitało z otwartymi rękami czyli Bloodborne i puścić to na ps5 i pc to oni robią coś na co totalnie nikt nie czeka. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Alpha Trion napisał:

ta dragon dogma 2 wygląda na 60 fps

bo pewno puszczone na pc

10 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Trzeba przyznać, ten pokaz był dobry, luty, marzec i kwiecień po jednej dużej grze na wyłączność, wielki Kojima na 2025, SH2 niewiadoma kiedy (no niestety tutaj oczekiwania nie będą wysokie co do gameplayu może być 6/10), pewnie listopad 2024, Short Message do ogrania teraz, Judas dobrze się zapowiada. I to są gry bez udziału FIRST PARTY, pytanie co z terminarzem po kwietniu/maju. 

 

 

no jak to co? NIC ^^

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, schabek said:

 

Kurwa zapomnialem ze przeciez prosiaki nadchodza xDDDDDD

 

No jeszcze do gta6 to moze bym zrozumial bo co r* to r* ale reszte tego gowna laptop z biedry do odebrania za naklejki pociagnie. Nadal XSS najbardziej optymalny sprzet tej generacji

A kiedy zazwyczaj nowy sprzęt zapowiadali?, na showcase, nie?

Czyli jak w maju nie będzie showcase z pro to raczej już nie będzie wcale, bo jaki sens w 2025 wprowadzać, na 2 lata przed ps6

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Alpha Trion napisał:

A kiedy zazwyczaj nowy sprzęt zapowiadali?, na showcase, nie?

Czyli jak w maju nie będzie showcase z pro to raczej już nie będzie wcale, bo jaki sens w 2025 wprowadzać, na 2 lata przed ps6

Stawiałbym, że jak będzie to w maju pokażą i release klasycznie w listopadzie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

PS4 Pro pokazali we wrześniu a wydali w listopadzie, z PS5 Pro pewnie podobnie zrobią żeby wbić się przed gorączką świąteczną ale też nie obniżyć sprzedaży zwykłej wersji. Będę bardzo zaskoczony jeśli między pierwszą oficjalną zapowiedzią a wydaniem będzie więcej niż 3 miesiące różnicy.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj instaluję Jedi Survivor z płyty. Do zrzucenia około 60GB. Napęd szumi jak szalony, ale dane są przesyłane z krążka na dysk w dobry tempie. Nagle na 51% wszystko się zatrzymało (przegrało około 30GB danych), licznik pokazuje, że teraz jest 150GB danych. Napęd się wyciszył, a licznik zaczyna bardzo powoli ruszać do przodu z przewidywanym czasem około 20 godzin. WTF? sobie myślę. Oczywiście pomógł Internet i okazuje się, że te geniusze z SONY stwierdzili, że po co zrzucać wszystko z płyty skoro można zassać ze sklepu. Problem jest tylko taki, że jak ktoś ma wolny Internet to takie pobieranie zajmuje dużo więcej czasu, niż zrzucenie danych z płyty. Pomogło usunięcie tego, co się przegrało, odłączenie neta od konsoli. Wtedy płyta bez problemu została przekopiowana na dysk i doskoczyła tylko 100GB łatka. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ten wczorajszy pokaz był całkiem niezły -Stellar Blade wjeżdża w dzień premiery, świetnie się prezentuje. :banderas: Dragon’s Dogma 2 to pewniak, Metro na VR prezentuje się dobrze, ale to Death Stranding 2 dołożył do pieca :obama: Jak ten tytuł się prezentuje to głowa mała, ciekawe co nowego Kojima wymyśli. Aż szkoda, że trzeba czekać do 2025. A ta zapowiedź nowej gry ACTION-ESPIONAGE sprawiła, że w pewnym momencie czekałem, aż powie, że to kolejny Metal Gear Solid od niego. XD Pierwsze detale będą pewnie przed premierą PS6.

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza

Espionage action to może  bedzie zredefiniowanie branży na nowo jeśli chodzi o ten gatunek, ktory umarł wraz z ostatnim metal gearem.

 

Sony pewnie ma chytry plan by chińczyk zrobił im gierke życia i zostawi sonemu marke gdzie beda klepać sequele do końca świata na tym co chińczyk zbuduje.

 

Pytanie tylko czy chińczyk jest w stanie zbudować kolejnego metal geara, ktory do dzisiaj nie zestarzal się nawet o jeden dzień jeśli chodzi o narracje i przekaz. Rozmowy na codecach do dziś taarmosza siusiaka, wystarczyly do tego świetne dialogi oraz postacie, które zapadają w pamięć.

 

Gameplay był tak robiony, ze nie ma sie do czego przyczepić. Wszystko tip top i 10/10 przez pierwsze trzy części.

 

Nie trzeba bylo do tego aktorów z filmowki brać, co chinczyk niestety ale mocno przeciąża budżet DS zatrudniając aktorów z głośnych seriali zamiast popracować nad scenariuszem ktory jest dla mnie totalnie posklejany na kolanie (jesli chodzi o jedynke).

 

Ubisift mial swojego Sama Fishera i też się odwinął z tego genre, bo prawdopodobnie na excelu slabo wyglądał.

 

 

Edytowane przez oFi
  • beka z typa 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Snake_Plissken napisał:

Ten wczorajszy pokaz był całkiem niezły -Stellar Blade wjeżdża w dzień premiery, świetnie się prezentuje. :banderas:

Czy aby na pewno tak świetnie? Sam byłem mocno napalony na te tytuł po pierwszej prezentacji kilka lat temu, ale to co zobaczyłem wczoraj mocno ostudziło mój zapał. Zagrać pewnie zagram, ale zgrabne pośladki, długie nogi i masa strojów w formie dlc to niestety za mało. Odnoszę wrażenie, że twórcy chyba za mocno polegają na atrybutach bohaterki w swojej kampani reklamowej. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Czy aby na pewno tak świetnie? Sam byłem mocno napalony na te tytuł po pierwszej prezentacji kilka lat temu, ale to co zobaczyłem wczoraj mocno ostudziło mój zapał. Zagrać pewnie zagram, ale zgrabne pośladki, długie nogi i masa strojów w formie dlc to niestety za mało. Odnoszę wrażenie, że twórcy chyba za mocno polegają na atrybutach bohaterki w swojej kampani reklamowej. 

 

Mam podobnie. Mimka twarzy to drewno ps2, stojące kukły w miescie npc i zapowiada się baza wypadowa to tysiąca sub questów.

 

Również mam mieszane odczucia odnośnie pacingu. Gameplay wyglada kozacko, ale struktura całej gry może leżeć (jak w tym ff16 który byl świetny ale ten pacing i subquesty to beka wnusiu).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...