Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Można powiedzieć, że znasz serię :good2:.

Tam bylo tez "gra" ale wybrales akurat to slowo, ktore pasuje ci do narracji.

 

55 minut temu, Homelander napisał:

 

Zupełnie inny klimat, zupełnie inny setting, zupełnie inny feeling gier. No wspólnego mają to, że się strzela. Tak jak Burnout i Gran Turismo mają wspólne to, że są samochody. 

To, ze w gow jest kosmos a w uncharted dzungla nie zmienia faktu, ze w obu podstawa do przezycia w sekcjach strzelankowych jest kitranie sie przyklejonym za oslona. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Mejm said:

Juz w pierwszej scenie i potem przez cala gre te ustawione pudla i kamole.

 

 

Wiesz, (pipi)ę głupoty zapewne częściej niż inni użytkownicy tego forum. Zdarza się każdemu. Po prostu trzeba się wycofać i tyle, a nie iść w zaparte jak kolejne osoby Ci piszą, że no nie do końca jest jak twierdzisz

Odnośnik do komentarza

Remaster U1? 2 i 3?? Rzygi. Sony na prawdę tak bardzo nie ma pomysłu na siebie? Prędzej już grałbym w jakiś Motorstorm, Resistance czy Genji. Kurcze, nowy Killzone, stary Killzone 1 i 2 i 3. Heavenly Sword , Infamous. Przecież to są marki, które podniosły Sony z kolan przy fatalnym starcie 7 generacji konsol, dzisiaj równie dobrze mogliby robić kolejne części, lub rebooty tych serii i chyba wszyscy by się ucieszyli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Homelander napisał:

Oj tak, reboot Killzone to coś co bym chętnie zobaczył. Samo universium jest fantastyczne i taka poważna, brudna strzelanka bez durnych skryptów rodem z CoD WW2 to takie moje ciche marzenie

Śmieszne trochę, że ND trzepie remasterki i nawet remake'i co generacje, a Killzone i Resistance w ogóle niedostępne do pogrania na PS5 :/ (poza kilkoma wyjątkami jak Shadowfall i Liberation)

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Czoperrr said:

Przecież Killzone było oskryptowane jak mało która strzelanka :)

 

Nie mam nic przeciwko skryptom. Te z Modern Warfare 2019 były bardzo fajne. Napisałem wyraźnie, że chodzi mi o durne skrypty. Te z WW2 sprawiły, że czułem totalną żenadę i rzuciłem grę w diabły

Odnośnik do komentarza

Pytam, bo w sumie w pecetach jest tak, że ciekły metal i tak traci właściwości i trzeba wymieniać, bo wysycha pod wpływem wysokich temperatur, a tutaj w konsoli to jest dobrze obudowane i szczelne, tak, żeby ten ciekły metal nie miał prawa się wydostać poza APU. Od początku byłem ciekaw jak top się sprawdzi, ale z tego co piszecie to wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...