Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kafaresko napisał:

Jedyny sposób na przesunie, to odpalenie gry i wtedy wskakuje na 1. Miejsce, więc odpal w kolejności jaka chcesz ustawić, aż do kolejnego odpalenia którejś gry ze środka 

 

Ciekawe ile programistów wywalili z tego sony ostatnimi laty, że nikt nie dba aktualnie za User Experience, który jednak jest ważnym aspektem użytkowania konsoli.

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SnoD napisał:

Pierwszy tweet gorszy niż same zwolnienia, bo to oznacza, że teraz niektóre studia zaczną pracę od zera.

Jak mieli wydawać same GAAS-y, to lepiej żeby kurwa upadli.

Ja chcę gry z singlem + ewentualnie multi, a nie co chwilę jakieś sezony, które trzeba grindować non stop żeby coś odblokować.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma co się oszukiwać. Sony szuka hajsu gdzie się da. Jakby apple wjechalo ze swoją konsolą i połączyło swój arcade apple z grami od 3rd party, to jest raczej po nich. Nawet stworzyli by sobie vision pro dla konsumenta konsolowego jakby chcieli razem z grami ze steama.

  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Homelander napisał:

Skasowali grę usługę. No ależ smuteczek


Skasowali kultową markę z czasów pierwszego PlayStation, która akurat nadawała się na grę usługę. Gdy kiedyś grałem w Twisted Metal 2 moim marzeniem było właśnie by każdy pojazd był sterowany przez innego gracza.
 

Potem było wyszło Twisted Metal: Black Online, ale wtedy to ja jeszcze neta nie miałem, a także nie miałem pojęcia, że Twisted Metal Black: Online i Network Adapter do PS2 w ogóle istnieją - tak więc ten rozdział ominąłem. W końcu wyszło Twisted Metal na PS3 z pełnoprawnym trybem sieciowym. Ten niestety od początku mial problemy. Dołączenie do serwera często graniczyło z cudem przez jakieś błędy. Tryb zresztą umarł bardzo szybko, mimo że gra nie była zła.

 

Tak więc mocno liczyłem na jakąś nowa odsłonę. Serial tylko pobudził nadzieję, ale nic z tego nie wyszło. Dla mnie wielki smuteczek.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ja też grałem w Twisted Metal na pierwszym Playstation. I bierze mnie obrzydzenie jak pomyślę, że do gry dodaliby płatne gównoskiny, season passy i, oczywiście, ufortnitowiliby całą grę, żeby jak najszerzej sprzedać. No bo chyba nie jesteś tak naiwny, żeby myśleć, że byłby

to stary dobry mroczny Twisted Metal tylko w multi?

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Patricko napisał:

Aktywował ktoś ten klucz dostępu? Jak to działa dokładnie? Aktywuje się potem w apce playstation czy jest jakaś osobna apka do tego? Zastanawia mnie po prostu gdzie trzeba kliknąć, żeby zalogowało, bo Sony nie ma chyba apki od tego bezpośredniej.

Klucze dostępu są obsługiwane bezpośrednio przez telefony i korzystają z ich zabezpieczeń (skanowanie twarzy, palca, lub kod dostępu). Trzeba mieć minimum iOS 16 lub Android 9. Aktywacja to kliknięcie aktywacji klucza na stronie ustawień i zeskanowanie twarzy/palca/podanie kodu. Później przy logowaniu podajesz mail i telefon automatycznie pokaże systemowe okienko do autentykacji. 

Spoiler

20-800x385.jpg.4e7127eb1aa331c74de492e81a4723c1.jpg

apple-passkeys-phone-crop.thumb.webp.64110e26d41557699ce5da0b236850ea.webp

Nie logowałem się jeszcze kluczem na konsoli, ale podejrzewam że musisz zeskanować kod QR i zalogować się na telefonie, lub wejść na stronę na telefonie i aktywować urządzenie podając kod widoczny na konsoli. Podobne flow do tego z serwisów streamingowych.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Żona gra w Wiedzmina 3 wersja z PS4 we wstecznej. Kilka razy juz się konsola zwiesila wychodzac do glownego menu. Gdy gram w GT7 i WRC 23 w wersjach na PS5 konsola nie wiesza się. Wlaczylem Assetto Corse i WRC Generations w wersji na PS4 konsola tez po kilkunastu minutach grania wywalila błąd. 

 

Wniosek? Wyciągam z piwnicy swoja dobrą wysłużoną PS4 Pro :dunno: do gier z PS4 ^^

Czy u kogos jeszcze tez bywaja problemy ze wsteczną kompatybilnością? 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Homelander napisał:

No bo chyba nie jesteś tak naiwny, żeby myśleć, że byłby

to stary dobry mroczny Twisted Metal tylko w multi?


Patrząc na serial i jego klimat pewnie nie byłby mroczny, tylko bardziej coś w stylu Twisted Metal 4 lub odsłony z PS3. Już pierwszy zwiastun serialu zaniepokoił tak naprawdę. Zawsze była cicha nadzieja na porządną grę usługę z nowymi arenami dodawanymi po czasie, wliczając w to jakieś zrimejkowane powroty starych aren. Gównoskiny też mnie obrzydzają.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, darkos napisał:

Żona gra w Wiedzmina 3 wersja z PS4 we wstecznej. Kilka razy juz się konsola zwiesila wychodzac do glownego menu. Gdy gram w GT7 i WRC 23 w wersjach na PS5 konsola nie wiesza się. Wlaczylem Assetto Corse i WRC Generations w wersji na PS4 konsola tez po kilkunastu minutach grania wywalila błąd. 

 

Wniosek? Wyciągam z piwnicy swoja dobrą wysłużoną PS4 Pro :dunno: do gier z PS4 ^^

Czy u kogos jeszcze tez bywaja problemy ze wsteczną kompatybilnością? 

Grybz PS4 masz zainstalowane na pamięci zewnętrznej czy na dysku USB? Jeśli USB to tu się tak czasem zdarza... jeśli często to sprawdź kabel itp...

Jeśli w pamięci wewnętrznej to.. niestety nie mam pomysłu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...