Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Square napisał:

U mnie też działa normalnie. Może wersja niekompatybilna z andkiem? Ja tak miałem na starym tel.

Biorąc pod uwagę, że 5 min wcześniej działała to wątpię aby była to kwestia kompatybilności. Problem pojawił się kiedy chciałem wymienic punkty z PS Stars na PLN i aplikacja zarządała ponownego zalogowania aby potwierdzić... że to ja. Od tej pory jedyne co widzę to obraz widoczny na wklejonym wyżej screenshocie.

 

Edycja: Po ok 4 godzinach, 100 kliknięciach w przycisk, 4 krotnym restarcie telefonu i 3 krotnym przeinstalowaniu aplikacji....

w końcu nagle zaczęło działać :turned:

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Emet napisał:

Biorąc pod uwagę, że 5 min wcześniej działała to wątpię aby była to kwestia kompatybilności. Problem pojawił się kiedy chciałem wymienic punkty z PS Stars na PLN i aplikacja zarządała ponownego zalogowania aby potwierdzić... że to ja. Od tej pory jedyne co widzę to obraz widoczny na wklejonym wyżej screenshocie.

 

Edycja: Po ok 4 godzinach, 100 kliknięciach w przycisk, 4 krotnym restarcie telefonu i 3 krotnym przeinstalowaniu aplikacji....

w końcu nagle zaczęło działać :turned:

 

Poczytaj na redicie o tej apce. Ona lubi się wywalić (a z tego co pisza to serwery czasem mają problem z sychro). I jak jesteś połączony z jakimś serwerem, który to ma to Cie nie zaloguje. Ostatnio to miałem również - wystarczyło olać to na jakiś czas i samo sie naprawiło - apka wszystko ciągnie z serwerów więc jak coś nie działa to wina sony!

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2024 o 14:41, MEVEK napisał:

Czytam sobie o PS5 Pro, ale tylko czytam. Nic nie zakladam jeszcze bo facior smiga bardzo dobrze. Ciekawi mi te info o 60fps w GTA 6 - to musi byc jakies korpo-blef :pawel: no nie kupuje tego.

Przypominam, że 4K i 60 już mówili przy PS4 Pro, a jak wyszło wszyscy wiemy. Potem ta sama śpiewka była przy PS5. Jak jest, wszyscy wiemy. Wybacz mój dystans, ale nie zobaczę, nie uwierzę, 

Odnośnik do komentarza

A tutaj juz naprawde kogos bardzo ponioslo...

 

Cytat

według najnowszych, niepotwierdzonych doniesień PS5 Pro ma korzystać z autorskiej technologii skalowania w stylu NVIDIA DLSS. Inżynierowie japońskiego przedsiębiorstwa mieliby sięgnąć po wykorzystanie sztucznej inteligencji, by zdecydowanie poprawić jakość rozgrywki.

 

PS5 Pro prawdopodobnie będzie mogło zaoferować gameplay w 4K przy 120 klatkach na sekundę.

Chlopaka na PPE dopisuje humor, nie ma co :flag_of_truce:

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Emet napisał:

Druga część to fikcja literacka, ale pierwsza akurat jest realna. Już jakiś czas temu Sony opatentowało jakieś swoje rozwiązanie tego typu, być może z myślą o PS5 Pro... lub PS6.

Rozwiązanie to ma zapewne AMD na swoim chipsecie graficznym jaki zaproponują do PS5 Pro, Sony najwyżej może mieć swoją nazwę na to rozwiązanie.  

Odnośnik do komentarza

Patent Sony wpłynął w 2021 roku.

Mamy 2024 rok, i niestety póki co nic na temat rozwiązania od AMD nie wiadomo. W dodatku jakiś czas temu dali do zrozumienia, że ich zdaniem to nie jest istotne... więc jeśli zmienili zdanie to i tak są w tyle.

Szkoda, że Sony i MS nie pomyśleli o tym wcześniej bo niezbyt potężne PS5 i XSX bardzo by na tym zyskały.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, creatinfreak napisał:

AMD przecież ma fsr i afmf. Wystarczy zaimplementować obsługę w ps5 pro ( a może i dało by radę w ps5) i rozwiązanie gotowe. Niedawno techlipton robił porównanie technik upscalingu i dobrze to wypadało w testach.

FSR to poziom niżej w porównaniu do DLSS od Nvidii czy XeSS od intela, które są wspierane przez AI.

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem zwolennikiem "upłynniaczy" bo wciąż nie działają do końca jak trzeba. W dodatku żeby działały sensownie trzeba najpierw mieć bazowy framerate na poziomie ok 60fps. Upłynniane z 30 do 60fps nie działa zbyt dobrze.

Ponadto też im niższa rozdzielczość tym efekt też dodatkowo się pogarsza. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy Sony wypuści ps5 pro jak jęczy że fata nie może ściąć w kosztach, z tego samego powodu microsoft zrezgygnował z swojego mid-generation refresha konsolowego. No i trochę późno ten koniec 2024 jak ma być nowy xbox w 2026. Ps4 pro miało sens bo było idealnie w środku generacji, no i sprzęt był realnym upgrade, w przypadku ps5 to jest dużo trudniejsze i dużo bardziej kosztowne.

 

Nie wiem co miałoby pro dać Sony, skok wydajności jaki ludzie oczekuja (60 fps) to jest może poziom ps6, i pewnie zrobią podobny manewr jak z ps5, chcesz pograć w 60 fps w gry z ps5 to kup ps6.

 

Ja bym personalnie może zmienił jakbym sprzedał fata i mało dopłacił ale już wiadomo że tak nie będzie bo koszt pro nie pozwoli Sony wystawić konsoli taniej niż 600-650 USD, strzelam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...