Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kogoś interesuje podsumowanie filmiku:

 

Spoiler

 Series S runs at dynamic 1440p/30 FPS
- Series X and PS5 target 60 FPS. Both have small drops.
- Series X has adaptive V Sync and tears when under stress.
- PS5 is fully V Synced, no tearing but can skip a frame when stressed.
- Regardless, they are damn near identical in terms of performance.

- Series X and PS5 both target dynamic 4K.
- Both rarely hold 2160p. More often than not 1620p to 1800p.
- Rare drops of 1440p seen on Series X. Lowest on PS5 observed 1620p.

- Series X has 1% or two higher avg frame rate in cut-scenes.
- Otherwise they are damn near identical.
- PS5 has 12% advantage in loading (which realistically translates to 1~ sec 'advantage

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, XM. napisał:

Ciekawe czy normalne wersje będzie można odpalić w 120 czy tylko z tej kolekcji.

For those of you who are looking to continue your demon slaying journey in Nioh 2 onto PlayStation 5 from your PlayStation 4, there are two upgrade routes for you to take***:

  • Players that own Nioh 2 – The Complete Edition on PS4 can upgrade to Nioh 2 Remastered – The Complete Edition on PS5 at no additional cost. 
  • Players that own Nioh 2 on PS4 can upgrade to the base game – Nioh 2 Remastered on PS5, and receive the PS5 version of any DLC expansions they own on PS4. 

Upgrades for disc copies of PS4 versions are only available if you have a PlayStation 5 console with Ultra HD Blu-Ray disc drive***. To obtain your upgrade, you will need to insert your PS4 game disc into your PlayStation 5 console with Ultra HD Blu-Ray disc drive, navigate to the Game Hub and select the upgrade offer to download the corresponding digital PS5 remastered version of the game, which you can then play while your PS4 disc is in the drive.

If you purchase a digital copy of PS4 versions of the game, you can simply navigate to the Game Hub on your PS5 console and select the upgrade offer to download the corresponding PS5 remastered version. Note: you will need to log into your PS5 console with the same PlayStation Network account that you were using when you purchased the PS4 versions of the game.

Please note that Nioh 2 Remastered as well as the Nioh 2 DLC expansions for PS5 are not available for individual purchase. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, dext3rr napisał:


Rozwala mnie ten pot. :D Jest to ostatnio wyznacznik next gena w grach sportowych. Ulepszone oczy, włosy i pot. Tekstury twarzy średnio wyglądają, w NBA2K21 dużo lepiej. Kołnierzyk koszulki w 360p. :D

 

Też to zauwazyłem, ubrania wygladają tragicznie jeśli to ma być "next-gen" upgrade. Tekstury ubrań pokazało Insomniac jak należy zrobić w grze, która ma otwarty świat, RT i natywne 4K a te patałachy z EA wrzucili lepsze włosy niż w past genie i podniecają się xD Dla mnie żenada, pewnie multi bez 120fps więc praktycznie żadnej różnicy między PS4 a PS5 (czy XOX a XSX) skoro i tak już gra chodziła w 4k60fps to, że ktoś ma lepsze włosy to po 3 sekundach w grze piłkarskiej traci jakiekolwiek znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, madhunt3r napisał:


Jeszcze nie było, ale jest bardzo podobnie jak nie identycznie. Czekamy na Digital Foundry.

A czy nie pisałeś przypadkiem ostatnio, że 10.11 to zobaczymy co te ps5 potrafi, bo w sumie nadal czekam na te bomby prawdy? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hendrix napisał:

Ci sami userzy, żenada jak zawsze i tak od generacji do generacji, czasami mam wrażenie, że z całego grona CW to chyba tylko Figuś nie bierze nic na poważnie.

Jezu Hendrix, nikt nie zmusza do czytania. Poza tym sam się zachowujesz jakbyś z 70 lat miał. Nie spinaj się tak. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hendrix napisał:

Ci sami userzy, żenada jak zawsze i tak od generacji do generacji, czasami mam wrażenie, że z całego grona CW to chyba tylko Figuś nie bierze nic na poważnie.

Nie nie, ja jestem przebrzydłym klapem, lubie obrażać xboxa na stronie którą podałem na poprzedniej stronie :kaz:

Odnośnik do komentarza
Teraz, lpcl napisał:

Jezu Hendrix, nikt nie zmusza do czytania. Poza tym sam się zachowujesz jakbyś z 70 lat miał. Nie spinaj się tak. 


No i jest cały dział przeznaczony do tego - po to tam nie wchodzę, żeby właśnie nie czytać podobnych mądrości w innych tematach, ale ostatni rok jest tragiczny pod tym względem, delikatnie to ujmując.

Nie jestem też "spięty" tylko poirytowany, bo nie dość, że idiotyzm z CW przelewa się w ilościach hurtowych na forum, to oba next-genowe tematy są nim zaśmiecone.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...