Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ASX napisał:

najśmieszniejsze jest to że wszystkie konsole nowej generacji zapowiadają się na kawał świetnego sprzętu i różnice będą pewnie minimalne, ale fanboystwo wydaje się być silniejsze niż kiedykolwiek xd

Jeszcze śmieszniejsze jest to, żeby nie zaśmiecać skierowałem madhattera do cw, ale potem Hendrix napisał jw. i zaczął kolejną zaśmiecającą rozmowę na temat niezaśmiecania. :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

najśmieszniejsze jest to że wszystkie konsole nowej generacji zapowiadają się na kawał świetnego sprzętu i różnice będą pewnie minimalne, ale fanboystwo wydaje się być silniejsze niż kiedykolwiek xd

Najśmieszniejsze jest to jak ktoś na jakimś porównaniu zobaczy, że na jednym sprzęcie spada klatka i podkreśla jaki jest gorszy, lub gdy ktoś robi zoom razy x by pokazać,  że tu kamienie czy drzewa wyglądają lepiej. Podczas normalnej rozgrywki gołym okiem ciężko zobaczyć jakiekolwiek różnice. Wybór sprzętu to indywidualna sprawa i czesto podyktowana tym, że na jedym mamy więcej znajomych, czy pad lepiej nam leży, lub po prostu obsługa jest dla nas wygodniejsza. Do tych wojenek trzeba podchodzić z duzym dystansem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, czarek250885 napisał:

Najśmieszniejsze jest to jak ktoś na jakimś porównaniu zobaczy, że na jednym sprzęcie spada klatka i podkreśla jaki jest gorszy, lub gdy ktoś robi zoom razy x by pokazać,  że tu kamienie czy drzewa wyglądają lepiej. Podczas normalnej rozgrywki gołym okiem ciężko zobaczyć jakiekolwiek różnice. Wybór sprzętu to indywidualna sprawa i czesto podyktowana tym, że na jedym mamy więcej znajomych, czy pad lepiej nam leży, lub po prostu obsługa jest dla nas wygodniejsza. Do tych wojenek trzeba podchodzić z duzym dystansem. 

w dodatku aby te szczegóły zobaczyć to trzeba mieć na czym - na monitorze 27-32 cale i tak nie ma szans aby te wszystkie detale zobaczyć, te testy mają sens jak faktcznie dysponujemy ekranem 65 cale i większym 

Edytowane przez kris to kristof
Odnośnik do komentarza
w dodatku aby te szczegóły zobaczyć to trzeba mieć na czym - na monitorze 27-32 cale i tak nie ma szans aby te wszystkie detale zobaczyć, te testy mają sens jak faktcznie dysponujemy ekranem 65 cale i większym 

Mam 55 i 65 w domu i na 55 więcej detali widać niż na 65 bo po prostu dpi jest większe. Im większy ekran tym mniej ostrzejszy ekran.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gra ktora mi przyslal gamestop "Sackboy: a big adventure" na PS5 to pomylka sklepu. W zamowieniu mam kopie na PS4, sluchawki, pada i konsole. Stad pewnie ta pomylka. Teraz nie wiem co mam zrobic, bo juz mam dosc tego zamieszania a numer zamowienia jest powiazany z konsola PS5, dlatego nie chce dzwonic ani pisac i mieszac w zamowieniu.

 

Ile mam czasu na zwrot. Nie otwieram opaowania. Gra zostaje tak jak przyszla, a ja siegam po cyfrowke za ktora dostane wersje next genowa za free. Wiec teraz ile mam czasu na zwrot pudelka do sklepu. 14 dni czy wiecej ? Wymienie na Soulsa :lapka:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.