Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie tak perdolili o 400$ niektórzy nawet o tysioncpincet na premierę pisali a tu pewnie 2.3k bedzie albo i 2,5k.
Oby x był tani to moze sony zejdzie trochę z ceny.
Ale to i tak w sklepach wieczna promocja bedzie podatek od nowości.
Tv + konsola prawie dycha, na gierki xD.
I stare chłopy w tym ja jaranko.
Na hobby sie nie oszczędza.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, suteq napisał:

Coś czuję, że Sony rzuci 449 jak MS rzuci 499 i tym samym wpierdoli się na minę finansową. 

 

Różnica 50EUR to żadna różnica, bo jak posiadasz passa to nawet złotówki nie musisz wydawać, a z PS5 zawsze dochodzi zakup przynajmniej jednej gry.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Różnica 50EUR to żadna różnica, bo jak posiadasz passa to nawet złotówki nie musisz wydawać, a z PS5 zawsze dochodzi zakup przynajmniej jednej gry.

Bardziej miałem na myśli to, że przy cenie 449 będą w dupę z kosztami i się może powtórzyć akcja rodem z PS3. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Wyłożone na to wszystko, niech pokażą jakieś killery. Bo jeśli gierek nie będzie to ani tysioncpińcet ani DYSK SSD JEDEN TERA (krzyczane głosem typa z reklam Media Expert) nie skłonią mnie do zakupu żadnego nowego sprzętu. I tak w zasadzie nie planuję tego robić przez rok-dwa od premiery :cool:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

To w ogole zabawne ze tak potezne korpo jak sony zwleka z decyzjami czekając na to co zrobi xbox. Zamiast samemu dyktować warunki konkurencji jak przystało na lidera na rynku

lidera rynku gierkowego tak ale to ms ma KASE. Sony musi o wiele bardziej się pilnować. Ani nie może z ceną przegiąć względem xboxa (bo ludzie lubią jak jest taniej a nie lepiej) ani z podzespołami odstawać. Boję się powtórki z ps4 na premierę. Dostaniemy mocny sprzęt w gównianym opakowaniu (wypluwane płyty czy odkurzacz). 

 

@Bzduras Ja czekam na oficjalne ceny i zapowiedzi konsol. Najwyżej kupie w końcu nowego pc aby ograć Cyberpunka i inne gry w najlepszej jakości 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Weź mi nic nie mów o wypływaniu płyt bo mi potrafiło o 3 rano wypluć płytę i odpalić konsolę przez jakąś gumę czujnik czy uj wie co.
No jednak jak ktoś ma jeszcze fata to ja bym zmieniał day1 przy pro to już można się zastanowić.
Bo jak ta wsteczna bedzie na odpyerdol i nie daj Bóg z problemami to i ja sie wstrzymam.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
16 minut temu, Bzduras napisał:

Wyłożone na to wszystko, niech pokażą jakieś killery. Bo jeśli gierek nie będzie to ani tysioncpińcet ani DYSK SSD JEDEN TERA (krzyczane głosem typa z reklam Media Expert) nie skłonią mnie do zakupu żadnego nowego sprzętu. I tak w zasadzie nie planuję tego robić przez rok-dwa od premiery :cool:

A PS4 to niby miało gierki na start? I zobacz co wyszło. :) 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, ASX napisał:

To w ogole zabawne ze tak potezne korpo jak sony zwleka z decyzjami czekając na to co zrobi xbox. Zamiast samemu dyktować warunki konkurencji jak przystało na lidera na rynku

Jak się zarząd przyzwyczaił do fantastycznych wyników finansowych, to ciężko się odzwyczaić,tak...

Bardzo dobrze. Niech MS ich ciśnie, pożytek dla nas.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, ASX napisał:

To w ogole zabawne ze tak potezne korpo jak sony zwleka z decyzjami czekając na to co zrobi xbox. Zamiast samemu dyktować warunki konkurencji jak przystało na lidera na rynku

Imo chodzi i wizerunek i marketingowe hasełka "najpotężniejsza konsola na świecie"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...