Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, creatinfreak napisał:

Ja jednak bym wolał jedną mocną konsolę na start i wyjście pro po 3-4 latach tak jak to było teraz z prosiakiem i koksem.

Spokojnie jakaś wersja ultra wyjdzie w połowie generacji. Nie po to nowy X to seria X jak jakiś telefon.

Edytowane przez Fahkumram
Odnośnik do komentarza

Bardzo chciałbym kupić PS5 na premierę. Byłaby to moja pierwsza konsola kupiona na start. Z drugiej strony plotki o tym, że mają być szykowane dwa modele trochę zniechęca, aby nie kupić tego słabszego. W obecnej generacji kupiłem PS4 a rok później wydali PS4 Pro, więc się przesiadłem. Teraz wolałbym tego uniknąć, więc czekanie jest jak najbardziej rozsądnym zagraniem. Znowu jestem osobą, która ulega gorączce, a wsteczna kompatybilność to ficzer jak najbardziej przemawiającym za tym, aby skusić się na nowe pudełko. 

 

Jak żyć? 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, YETI napisał:

 

 

 

Alright people. One last time..

 

I heard that there are 2 consoles per company. The mid-gen refreshes are going to be introduced at release so that these consoles can run the entire 7yr cycle.

 

XSX that was released yesterday is the top end one. 12TFLOPS

There will be a base Xbox Series X that is slower than that one.

 

Sony is releasing 2 PS models. The base PS5 is 9TFLOPs . Their other one is also top of the line to compete with XSX top dog.

 

This all makes sense now as to why people are getting mixed numbers for each of the platforms.

 

I also heard that the top of the line models will be expensive. No pricing but I would guess around $600.

 

Also no dates on when the top models will come out for PS5.

My guess is that they are going to release both models at the same time.

This is ALL I know and won't be fishing for anymore info.

https://www.neogaf.com/threads/next-gen-ps5-xsx-ot-speculation-analysis-leaks-thread.1480978/post-257071638

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy ja wiem? Jeśli różnice między wydaniami na XSX i XSS będą tylko w rozdzielczości to jaki problem?

Nie będą :(

Płynnością też na bank będą żonglować.

Odnośnik do komentarza

Nie wiemy czy to prawda, chodź wiele na to wskazuje, jeśli już, to nie wiadomo jake będą różnice między wersjami. Też bym wolał jedną wersję, ale widocznie Sony i Microsoft doszły do wniosku, że $599 dla konsolomaniakow to za dużo i zrobimy również wersję tańsza. 

Ja jestem tylko ciekawy, jak będzie przedstawiała się sprzedaż poszczególnych wersji, oczywiście jeżeli plotki się potwierdza. 

 

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy ja wiem? Jeśli różnice między wydaniami na XSX i XSS będą tylko w rozdzielczości to jaki problem?

Czyli co, w jednym 4k w drugim ponad 4k? Bo chyba nie będą wydawać czego poniżej 4k,skoro już teraz Xbox x ma gierki w natywnym 4k.

 

 

PS. Sporo osób śledzi temat, to tak tylko wrzucę, bo może nie każdy jeszcze wie. 

 

 

:banderas:

 

Odnośnik do komentarza

Dlatego mówię, konsola XSX jako bazowa, a dla PC-ciarzy i posiadaczy FHD XSS. Skalowanie z mocniejszej na słabszą, a nie na odwrót.

 

Chociaż najbardziej ucieszyłbym się gdyby Lockhart okazał się wersją przenośną nowego Xboxa.

Odnośnik do komentarza
Teraz, YETI napisał:

Fhd w 2020? No nie bardzo to widzę. 

Przeciez sam Yeti grasz na amatoriskim ps4 w 1080p w rozdziczości FullHD xd

 

Wg statystyk na steamie fullhd jest najbardziej popularna rozdzielczością na PC, aż 40% gra w takiej własnie rozdziałce

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...