Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew pozorom to może być jakiś powód bo przypuszczam, że to wpłynie na całą światową gospodarkę. Już się słyszy o braku pewnych półproduktów w różnych branżach, ale oby go opanowano w szybkim tempie.
A wracając do Ps5 to chciałbym przeczytać specyfikacje i co mnie bardzo ciekawi chciałbym zobaczyć jak będzie wyglądać nowa konsola Sony.
Bo Xbox prezentuje się nieźle po liczbach choć ten jego wygląd taki sobie, ale to kwestia gustu.Choć ja się nie znam też za bardzo na tych parametrach jak teraflopy :D

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci tak, nie znam się dokładnie na parametrach technicznych wiem, że PS5 będzie mieć wsteczną to mnie cieszy, że będzie mieć szybki dysk SSD to cieszy. Z konsoli PS4 jestem zadowolony bardzo, mi siadły exclusivy na konsolę Sony. Pewnie przy konsoli Sony zostanę, choć tak jak piszę nie wiem czy się nie okaże, że Xbox będzie miał 12 teraflopów, a PS5 9 i to sprawi, że będzie dużo słabsze itp. Ale jeśli to nie będzie jakaś przepaść techniczna to raczej nie będę dzielił włosa na czworo ;)

Odnośnik do komentarza

Ceną owszem mogą się dostosować (chodź zależy też jaką strategie obrali, czy chcą od razu na każdej konsoli zarabiać, być na zero, lub na minusie a zarabiać na grach/usługach), ale mocą z tych spekulowanych 9tf nie zrobią 12tf bo im ta konsola spłonie nawet gdyby dało się tak podkręcić zegary. Procki już dawno są zrobione i tak naprawdę jeżeli się da biosem podkręcić to minimalnie bo pod daną specyfikację czytaj wydzielanie ciepła było już dawno projektowane chłodzenie i cała buda.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, creatinfreak napisał:

Ceną owszem mogą się dostosować, ale mocą z tych spekulowanych 9tf nie zrobią 12tf bo im ta konsola spłonie nawet gdyby dało się tak podkręcić zegary. Procki już dawno są zrobione i tak naprawdę jeżeli się da biosem podkręcić to minimalnie bo pod daną specyfikację czytaj wydzielanie ciepła było już dawno projektowane chłodzenie i cała buda.

Przecież Jason Schreier potwierdził, że oba next-geny są wydajniejsze niż Google Stadia (10,7 TF), także te 9 TF to raczej można między bajki włożyć. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiecie co nie chce mi się wierzyć, że dwaj giganci jak Sony i Microsoft nie wiedzą o swoich konsolach wszystkiego. Nie wierzę, że nie zrobili wcześniej takiego wywiadu, że jeden czy drugi wyrzuciłby sprzęt wyraźnie gorszy/słabszy/mniej wydajny itd. Bo przecież obudowy, podzespoły, cpu, chłodzenie itd nie stworzy się w miesiąc czy dwa. To nie jest piekarnia żeby zamowić bułeczki i szybko się da wszystko ogarnąć. Więc jak któryś by wypluł gorszy sprzęt wiedząc, że konkurencja zrobiła lepszy to sam by sobie strzelił w stopę.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Niektórzy widzę, że przeżywają premierę nowych konsol jakby to była sprawa życia i śmierci, a to tylko kawałek plastiku. Nie kupicie w tym roku to zrobicie to w następnym. W czym problem? I tak nie macie czasu grać w te gierki. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, suteq napisał:

Niektórzy widzę, że przeżywają premierę nowych konsol jakby to była sprawa życia i śmierci, a to tylko kawałek plastiku. Nie kupicie w tym roku to zrobicie to w następnym. W czym problem? I tak nie macie czasu grać w te gierki. 

O to to to to

 

 

Swoją drogą tu bardziej chodzi o to że sony nie dostarcza amunicji do CW fankom i innym yetim

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

CW? To jeszcze trwa jakaś wojna? Niby z kim? ;)

Spokojnie, amunicja zostanie dostarczona i to dużego kalibru. 

 

53 minuty temu, suteq napisał:

Niektórzy widzę, że przeżywają premierę nowych konsol jakby to była sprawa życia i śmierci, a to tylko kawałek plastiku. Nie kupicie w tym roku to zrobicie to w następnym. W czym problem? I tak nie macie czasu grać w te gierki. 

Dokładnie, nie w tym roku, trudno, kupi się w następnym. Cieszmy się, że ten rok pod względem gier będzie świetny. 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, suteq napisał:

Niektórzy widzę, że przeżywają premierę nowych konsol jakby to była sprawa życia i śmierci, a to tylko kawałek plastiku. Nie kupicie w tym roku to zrobicie to w następnym. W czym problem? I tak nie macie czasu grać w te gierki. 

Na ten rok to u mnie priorytetem jest wymiana kabli w domu, a później klima żeby nie męczyć się w lato. Nowa konsola poczeka aż sytuacja na rynku się wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, suteq napisał:

Niektórzy widzę, że przeżywają premierę nowych konsol jakby to była sprawa życia i śmierci, a to tylko kawałek plastiku.

 

Racja, ale ja tym kawałkom plastiku poświęcam właśnie 25 rok życia (nawet pupcia wtedy na świecie nie było). Premiera to nie jest tylko pokaz sprzętu, ale większy ruch w sieci, ekscytacja gdy ujawniane są nowe informacje albo jakimiś pokrętymi drogami słyszymy o potencjalnych premierach.

 

Potem E3. Przed premierą konsol zawsze jest największe, grubsze show. Numery pism pękają w szwach, teorie, hipotezy, przypuszczenia i te wizje co to będzie. 

 

Moment pokazu nowej generacji to chyba najwazniejsze wydarzenie na jakie czekam każdej generacji. To napędza koniunkturę.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja się tam cieszę trochę i trochę nie. Cieszę, bo lubię mieć wybór i w sumie można wybrać czy zależy nam na tej super grafie, czy może olewamy fajerwerki i skupiamy się na gameplayu. Z drugiej strony, wolę nie mieć dylematu i bólu dupy w razie gdybym żałował wyboru. No nic, trzeba być w swoich czasach. Mam tylko nadzieję, że z konsol nie zrobi się nam smartfoniada ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...