Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie Series X > Ps5. 

 

Wykonanie, użyte materiały na plus u MS. 

Może MS nie jest mistrzem dizajnu i konsole są klockowate, ale mają spójność i wspólny mianownik. A u Sony jak zwykle- tu jakieś żeberka, tam wcięte, a tu wypukłe. Rzecz gustu, ale od 1 pokazu mi się ta konsola nie podobała i zdania nie zmieniłem. A na żywo gorzej, wygląda odpustowo i tandetnie. Ale to moje zdanie, znajdzie się wielu którym się podoba i ok.

Pad poprawili i lepiej leży w ręce. Spusty spoko, ale nie wiem jak to będzie wyglądało za xx czasu. Będzie fajnie rozwiązanie tego w grach czy skończy jak panel dotykowy. 

Cewki nie buczą, napęd hałasuję jak w 5 letniej Thosibie który nie jeden CD z Wampa zakręcił. 

 

Tyle z 2 dniowego obcowania z nową konsolą. Czekam na gry. Sprzęt dostaję karnego wacka. Nie liczę na wielkie zmiany przy Slim (nie ogarną odprowadzania ciepła) Ciekawe czy będzie wersja PRO czy jak tam będzie.  Jestem dzban na opakowania, pudełka i zapakowanie sprzętu. Tutaj Sony poległo. 

I jak będą możliwe do kupienia czarne panele, to chyba wezmę. Aczkolwiek teraz jest ciekawy kontrast Black&White z obiema konsolami. 

 

Co do maniaka, to ja tam lubię ten kanał na swój sposób. Jak chce dobrą recenzje, to idę na ARHN. Maniak Gaming to taki ziomowy/osiedlowy kanał. 

Ale propsuję jeden komentarz pod jego filmem kiedyś. Polecali mu zadbać o zęby. Może zamiast konsoli, lepiej zainwestować w siebie/uzębienie. Na bank poprawi odbiór. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PanKamil napisał:

Tylko czy oni chcą robić wlasny projekt? Nie ma co zmuszać na siłę jak dobrze czuja się w tym co robią. 

Chcą, kilka lat temu mówili w wywiadzie że w przyszłości chcieliby stworzyć coś własnego, a nie być postrzegani tylko jako "goście od rimejkow"

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Figuś napisał:

Hmm poczekaj, może ciągłe zlecanie im robienia remaków :philosoraptor:

 

 

8 minut temu, ASX napisał:

Chcą, kilka lat temu mówili w wywiadzie że w przyszłości chcieliby stworzyć coś własnego, a nie być postrzegani tylko jako "goście od rimejkow"

A kto ich zmusza? To wolne studio i sony nie może ich do niczego zmusić. Jakby chcieli zrobić coś nowego to dawno by poszli gdzie indziej 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Figuś napisał:

Para w gwizdek, też jestem za tym że powinno dać im się wykazać i pozwolić zrobić nowe IP tak jak pozwolono Bend

Może i masz rację, ale ja się osobiście znacznie lepiej bawiłem przy remake Kolosów niż przy Days Gone. Z chęcią zagram raz na ruski rok w jakiś kozacki remake świetnych gier, w które grałem z 20 lat temu. 

 

Co do remake to patrząc jaką popularność mają gry z poprzednich generacji (wsteczna), to nie dziwne, że co jakiś czas smaży się takie gry. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie jeden remake już był na GC, wolałbym teraz Metal Geara/Metal Geara 2 z MSX-a, żeby się cała saga ładnie domknęła we współczesnej formie. To są takie starocie, że to i tak by były zupełnie nowe gry.

Mnie tam pasuje, że siedzą przy rimejkach, mogą robić gry na ok. 10-15 h i nikt się nie spruje, że to nie jest sandbox, czy inna gra usługa na 200h. Niewiele już tego zostało, ale jeszcze parę klasyków zasługuje na nowe życie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, PanKamil napisał:

 

 

A kto ich zmusza? To wolne studio i sony nie może ich do niczego zmusić. Jakby chcieli zrobić coś nowego to dawno by poszli gdzie indziej 

A skąd ja mam wiedzieć czy ktoś ich zmuszał? Odpowiedziałem ci tylko na pytanie które sam zadałeś

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, SlimShady napisał:

Remake trójki też już jest, ale na razie ekskluzywnie na pachinko:

 

Ale to już jest stare :) ale dalej podkręca klimat, Konami zarobiłoby miliony wydając takiego rimejka. Jedna z najlepszych części w której spędziłem ogrom czasu (nawet w wersji na 3DSa). Konami niestety zarobi więcej na pachinko które w KKW jest bardzo popularne i dochodowe.

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...