Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Figuś napisał:

Ale po co te wyzwiska, serio jak ci nie pasuje to opędzluj dalej , poczekaj chwilę na kolejną rewizję czy tam slimkę i ciesz się wtedy sprzętem pozbawionym wad wieku dziecięcego.

Weź przykład z @PiPoLiNiO który sie w tańcu nie pierdoli i mając duże wymagania przerobił już chyba 3szt PS5iatek

 

Tak, konsola ma swoje bolączki, braki w OS gdzie i tak jest sporo lepiej niż to co oferowała PS4 na premierę.

Przecież pisałem że ma jakieś tam małe wady do poprawki i sprzęt ogólnie zły nie jest. 

Jednak jakiś tam niesmak przez to pozostaje. 

Ogólnie konsola ok pół roku na rynku i nie słychać o jakiś masowych wadach i awariach więc także na plus. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, maxoffe napisał:

Przecież pisałem że ma jakieś tam małe wady do poprawki i sprzęt ogólnie zły nie jest. 

Jednak jakiś tam niesmak przez to pozostaje. 

Ogólnie konsola ok pół roku na rynku i nie słychać o jakiś masowych wadach i awariach więc także na plus. 

Też mam wrażenie, że się męczysz na ps5. W kolejce czeka pewnie wielu chętnych co by łyknęli ten sprzęt więc nie ma co się męczyć :notbad:

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, PanKamil napisał:

Też mam wrażenie, że się męczysz na ps5. W kolejce czeka pewnie wielu chętnych co by łyknęli ten sprzęt więc nie ma co się męczyć :notbad:

Z dwojga złego wolę już się męczyć i zaczekać na gry które mnie będą interesować. 

Ale to prawda, sprzęt jakoś nie do końca mnie zadowala choć nie ukrywam że jakiś fun daje. 

No cóż trzeba z tym żyć, tragedii nie ma... 

Odnośnik do komentarza

Tak się rozglądam ostatnio bo bym przytulił swoją Ps5, ale powiem Wam szczerze jak widzę te badziewne zestawy z fifą, NFS, Uncharted, Sims to już jest szczyt.

Gry, które były za free w ps plus lub kosztują grosze podnoszą cenę konsoli o jakieś 600-700zł już by sobie darowali takie sztuczne zawyżanie ceny konsoli :(
Ciekaw jestem czy doczekam się aby znów sama konsola z padem była dostępna.

Odnośnik do komentarza

Widać jak uważnie czytacie listę zmian przed aktualizacją softu...

 

  • For displays that support the HDMI device link feature, you can now enable or disable one-touch play and power off link individually. Go to Settings > System > HDMI to change these settings.

    • When one-touch play is enabled, turning on your PS5 console will also turn on your connected display. 

    • When power off link is enabled, turning off your connected display will put your PS5 console in rest mode.

Edytowane przez RadkoR
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, RadkoR napisał:

Widać jak uważnie czytacie listę zmian przed aktualizacją softu...

 

  • For displays that support the HDMI device link feature, you can now enable or disable one-touch play and power off link individually. Go to Settings > System > HDMI to change these settings.

    • When one-touch play is enabled, turning on your PS5 console will also turn on your connected display. 

    • When power off link is enabled, turning off your connected display will put your PS5 console in rest mode.

Ja w ogóle nie czytam bo dash służy tylko do odpalania gierek elo:fsg:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BEBZ napisał:

Dobra, dobra. Serwisów VOD, to akurat u nas w kraju jest od groma. Brakuje chyba tylko Disney+, a HBO Max ma już oficjalnie potwierdzenie o premierze w tym roku.

 

Ja się za to pytam, gdzie PS Now? :whyyy:

z psnow można bez problemu korzystać u nas tyle, że bez grania w chmurze. Ja osobiście jestem mega sceptykiem grania w chmurze więc dla mnie żaden problem. Jeżeli chodzi o oficjalną zapowiedź to nikt nigdy nie powiedział, że to w ogóle będzie w PL i że mamy na to czekać :dynia:

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...