Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Ma_niek napisał:

Mnie te ich gry wogole nie interesują niestety :-| mam nadzieję że wezmą pod skrzydła bluepoint

 

22 minuty temu, Snake_Plissken napisał:

Przejęcie Bluepoint Games to raczej kwestia czasu - ogłoszenie może w okolicach PlayStation Experience?

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Playstation Japan pomyliło się chyba z kolejnością informowania o przejmowanych studiach ;) 

 
edit: Figuś pierwszy :P 
 
edit2: Info o HQ z Famitsu:
Cytat

- Acquisition talks started in 2020 but got delayed due to Returnal
- Studio will be expanded
- Next game is planned to "go beyond" Returnal as a project;  tight gameplay still a focus

https://twitter.com/Nibellion/status/1409822299138650114

 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rtooj napisał:

na nic tak nie czekam jak na dodatki do Returnala

Możesz się rozczarować.

 

37 minut temu, Ma_niek napisał:

Mnie te ich gry wogole nie interesują niestety :-| mam nadzieję że wezmą pod skrzydła bluepoint

Czyli zamiast nowych gier, wolisz remastery i remaki starych?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rtooj napisał:

Wystarczy że strój dadzą ;]

 

A kolega ma prawo nie lubić gier HM, są raczej do siebie podobne w wielu miejscach i jak ktoś nie lubi strzelania z wycieraniem potu nie koniecznie HM dostarczy mu gier w kolejnych latach.

 

Nienawidzę tych wszystkich rogali. Od samych losowych lokacji mi juz się w to nie chce grać. A dobre remaki jak kolosów czy demonów zawsze z przyjemnością zagram

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ma_niek napisał:

 

Nienawidzę tych wszystkich rogali. Od samych losowych lokacji mi juz się w to nie chce grać. A dobre remaki jak kolosów czy demonów zawsze z przyjemnością zagram

Rozumiem trochę, ja jak słyszę "losowe" to kojarzy mi się to z tym że jakieś A.I. będzie robiło plansze bez "czynnika ludzkiego" czyli artyzmu, jakiegoś pomysłu na całość. Ale w returnalu każda plansza jest wspaniała akurat i nie czuję że zrobiła ją jakaś maszynka. Poza tym nie wiadomo czy returnal to nie był pojedyńczy romans HM z roguelike/lite, poprzednie tego nie miały. Następna może być np. w stylu Dead  Space, mocniej pójdą w  fabułę i liniowość ale nadal zadbają o gameplay.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rozi napisał:

Wy odróżniacie remake od remastera?

 

No ale Bluepoint ma głównie remastery, do tej pory zrobili tylko dwa remake'i. Dlatego tym bardziej nazywanie ich mistrzami remake'ów jest opór na wyrost, bo konkurencja na tym polu nie jest mała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...