Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dot. szybkości kopiowania danych gry. 

 

Kupiłem demons souls wersja pudełkowa. Najpierw gra się zainstalowała ok 34 GB, potem jakiś online patch. Można było po tym uruchomić grę (początkowy fragment). Jednak zobaczyłem, że w tle jest jeszcze kolejnych 20GB, które się kopiuje. Nazywało się to kopiowanie danych gry i trwało to meeeega długo- ponad 2 godziny. To normalne, że tyle to trwa??

Odnośnik do komentarza

To się nazywa "dane wymagane do rozpoczęcia gry". Nie widzę różnicy w szybkości nawet jak nie gram/ nic nie robię na konsoli. Zostało mi 4gb i czas ok 40min. 

 

Dziwne bo grę normalnie mogę włączyć i grać- początkowa lokacja. Więc ten zapis jest jakiś nieprecyzyjny.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, michu86- napisał:

To się nazywa "dane wymagane do rozpoczęcia gry". Nie widzę różnicy w szybkości nawet jak nie gram/ nic nie robię na konsoli. Zostało mi 4gb i czas ok 40min. 

 

Dziwne bo grę normalnie mogę włączyć i grać- początkowa lokacja. Więc ten zapis jest jakiś nieprecyzyjny.

Usuń grę, odłącz neta od konsoli i zacznij instalacji gry od nowa. Kiedy już skopiuje dane z płyty połącz się z netem i wtedy ściągnij patch. Mam ten problem za każdym razem kiedy instaluję nową grę. 

Edytowane przez Cykomaton
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Cykomaton napisał:

Usuń grę, odłącz neta od konsoli i zacznij instalacji gry od nowa. Kiedy już skopiuje dane z płyty połącz się z netem i wtedy ściągnij patch. Mam ten problem za każdym razem kiedy instaluję nową grę. 

Ok dzięki na przyszłość spróbuję tą metodą. Bo teraz z tym DSem jakoś się przemęczyłem.

Odnośnik do komentarza

Witam

Wczoraj kupiłem telewizor sony XH90 które posiada dwa wejścia Hdmi 2.1. Port 3 jest portem hdmi 2.1 earc/arc i tu robi się problem.  Po podłączeniu ps5 pod ten port obraz jest "wyblakły" jakoś obrazu jest o wiele gorsza niż pod drugim portem HDMI 2.1. Czego jest to wina? Czy ten port nadaje się do grania na ps5 czy tylko do wyjścia Audio.

Pozdrawiam 

Screenshot_20210711-102252_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza

Też mam PS5 pod ten port podpięty, HDR może jest źle skonfigurowany na konsoli. Ustaw tak żeby te słoneczka były całkowicie niewidoczne i nie sugeruj się tym co pisze na ekranie że mają być ledwo widoczne.

 

 

Ustaw też że HDR ma się uruchamiać kiedy jest obsługiwany na konsoli, a nie tak jak jest fabrycznie że cały czas jest uruchomiony.

Odnośnik do komentarza

Nie mam Plastobetonu5 ale każde urządzenie w domu przejeżdżam zwyczajnie szmatką z mikrofibry, można na sucho albo w izopropylu albo płynie do czyszczenia monitorów. Te panele białe po prostu ściągnąć żeby się dostać do trudnych miejsc i tyle.

Odnośnik do komentarza

Ja do czyszczenia doslownie wszystkiego jak laptop, tablet, okulary przeciwslonczne, plyty winylowe, cala elektronika, uzywam plynu do czyszczenia plyt winylowych i myjki. 

https://www.amazon.de/-/en/Hama-Record-Cleaning-Brush-Fluid/dp/B079P3WHJ5/ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=vinylreiniger+hama&qid=1626678962&sr=8-1

bardzo sobie chwale zwlaszcza matryce sie tym poleruje na blysk jak nie zrobisz tego niczym innym

Odnośnik do komentarza

DELIKATNE przecieranie szmatką z mikrofibry nie spowodowało u mnie zarysowań, które byłyby jakoś szczególnie widoczne (ale pod lampą z bliska się temu nie przyglądałem). Ważne, żeby po tym nie trzeć, ale to przypadłość każdego lakierowanego przedmiotu - ja tak sobie kiedyś załatwiłem dach w aucie, jak na miękkiej ściereczce znalazły się jakieś drobne paprochy, które po przetarciu po umyciu zostawiły drobne ryski. To samo jest na przykład z lakierowanymi frontami mebli. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...