Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi bardziej o osoby które teraz świeżo założyły konto aby odpalić ten VOD.
Ty już korzystałeś z tego kiedyś to Ci chodzi
Ja właśnie na świeżo założyłem konto. Najpierw uruchomiłem aplikację na ps5. Tam wybrałem ten okres 6 miesięcy. Później na tel. wpisałem adres internetowy, który się tam wyświetlił, założyłem nowe konto i automatycznie zalogowało mnie na konsoli
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Tomek P. napisał:
W dniu 23.07.2021 o 19:41, Fanek napisał:
Chodzi mi bardziej o osoby które teraz świeżo założyły konto aby odpalić ten VOD.
Ty już korzystałeś z tego kiedyś to Ci chodzi

Ja właśnie na świeżo założyłem konto. Najpierw uruchomiłem aplikację na ps5. Tam wybrałem ten okres 6 miesięcy. Później na tel. wpisałem adres internetowy, który się tam wyświetlił, założyłem nowe konto i automatycznie zalogowało mnie na konsoli

 

A telefon masz ipone czy android? o konto iTunes pytało Cie gdzieś?

i czy pytał Cie o podanie karty kredytowej?

 

założyłem konto apple na poczatku i tym ID chciałem się zalogować do apki (numeru karty nigdzie nie podawałem) i wpadam w błedne koło z któego nie da się wyjść. Zacząłem od poczatku i załozenie konta apple przy krokach z  konsoli i pyta przy samym zakładaniu konta już o karte co za dziady

 

A jak loguje się tym kontem utworzonym na kompie na konsoli wybierając 6mscy to pierdoli w kółko aby założyć konto iTunes, co za gówno rece mi opadają, że nie można tego normalnie rozwiązać login hasło a nie milion konto w ich chujowych serwisach

 

edit: aż trzeba było pobrać i zainstalować itunes, tam jakiejś autoryzacji dokonać i dopiero na konsoli wpuszcza dalej w apcje apple tv :facepalm::facepalm:

a na koniec i tak pyta o karte :facepalm::facepalm:

Tak jak dodałem numer tel przy rejestracji teraz pyta mnie jak cokolwiek chce zrobić o kod sms który wysyła i nie da się tego w opcjach wyłaczyć, w ogóle nie da się nr tel usunąć, aż trzeba pewnie całe konto usunąć co za firma

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Tomek P. napisał:

Trzeba podać numer karty, maila, adres i tel bo inaczej nie puszcza dalej. Mam androida. Na adres mailowy dostałem kod z weryfikacją


 

 

Do tego doszedłem, ciekawe tylko czy po dodaniu da się zaraz odpiąć karte? czy jedyne wyjście to usunięcie całego konta..

bo telefonu się nie da odpiąć, tylko zmienić na jakiś inny numer, ale wysyłają na niego sms weryfikacyjny, także jakiś numer tel zostaje tak czy siak :facepalm:

skurwiała strasznie firma tyle powiem :(

Odnośnik do komentarza

 

 

Playstation 5 jest najszybciej sprzedającą się konsolą od Sony, nie potrzebowała nawet roku żeby przebić 10 milionów.

 

z innych oficjalnych danych to Spider Man sprzedał się w 6,5 milionach egzemplarzy, MLB ponad 2 miliony, Ratchet ponad milion, a Returnal ponad 500 tysięcy.

 

gratulacje dla Sony

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

No pierwotnie przed pandemią i brakami komponentów planowali chyba 13 milionów do końca marca, ciekawe jakby to wyglądało gdyby konsola była normalnie dostępna.

Pewnie osiągnęli by założony cel, bo popyt na PS5 nadal jest nieziemski, a nowe gierki które są w drodze tylko utwierdzą potencjalnych nabywców w decyzji o kupnie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2021 o 17:26, Il Brutto napisał:

Uchwyty na pady wykonane slabo, plastikowe, ze specjalnymi zabezpieczeniami, nie wyglada do jakos porywajaco, fajna sprawa z tym kabelkiem usb w zestawie do ladowania i tylko dlatego bede je montowal, kabelek ma koncowke magnetyczna tak ze latwo sie wklada i sciaga do ladowania. 

Oryginalna ladowarka do padow nie ma mocowania na sciane, bylo by milo jak by chociaz raz pomysleli ?

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, ziomalkamil said:

Witam,

Planuję zakupić PS5, jestem nowy jeśli chodzi o konsole.

 

Czy mogę korzystać z gier EA Play, pobrać i grać we wszystkie tytuły offline lub w podzielonym ekranie - bez zakupu subskrypcji Play Station Plus?

Nie zamierzam grać online, jedynie sam lub np. w FIFA na dwa pady.

 

Tak

Odnośnik do komentarza

Mowa o zwrocie stacjonarnym czy internetowym? Stacjonarnie to dobra wola sklepu czy ma polityke zwrotów. Trzeba zajrzec w regulamin sklepu, jakie daje warunki.

 

Przez internet możesz zwrócić rozpakowany i odpalony sprzęt w 14 dni, gdyz tyle bylo potrzebne do niezbednego sprawdzenia jego cech.

 

A przynajmniej to jeszcze podawaly przepisy z zeszłego roku z tego co czytałem.

Odnośnik do komentarza

Nie ma problemu ze zwrotem jeśli oddajesz konsole w takim stanie w jakim otrzymałeś (wiadomo ,że rozpakowaną). jednak jeśli użyjesz traila na np. darmowe konto online to już konsoli mogą nie przyjąć. Kolega miał problem z zwrotem Xboxa 360 bo wykorzystał darmowy online do konta które utworzył i mu konsoli nie chcieli przyjąć w sklepie no ale było to lata temu. Może coś się zmieniło w temacie. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tak jest w przypadku elektroniki typu konsole, ale oglądałem kiedyś jakiś film dokumentalny, który poruszał temat wpływu handlu internetowego na środowisko, między innymi wlasnie w związku z tymi zwrotami, które stały się powszechne i masowe - mowili tam, że producentom czy sprzedawcom czesto nie opłaca się przywracać do sprzedaży towaru ze zwrotu (wlasnie ze względu na to, że rozpakowany itp), a żeby nie psuć rynku niższą cena, to taki towar jest utylizowany. Nie pamiętam już na przykładzie jakich produktów to było, ale być może takie praktyki są wszędzie? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...